Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Vetrans Online l 110 Cap l Auto Event's l New System's l 19.08.2014


masKarx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to kiedy open wkoncu xDD?

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

to kiedy open wkoncu xDD?

 

Ma być dzisiaj, Znając Problemy WSZECHŚWIATA coś pójdzie nie tak, enty raz :)  

                                                                                  b6tusk.jpg

Opublikowano

Być może warto czekać.

 

Mam taką nadzieje, Ale jak dzisiaj nie otworzą ,to ja podziękuje :)

                                                                                  b6tusk.jpg

Opublikowano

o której open ? btw jeszcze download u nich nie działa ?

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Nie wiadomo kiedy open. Paiin tylko przypuszcza kiedy mogą otworzyć ten server. Z tego co wyczytałem to do Soboty powinni otworzyć... jeżeli nie to wiadomo że można prze kreślić ten server bo administratorom koło brzydko mówiąc ch*ja lata kiedy go otworzą. Turasy i będę robić donate, to dla nich się liczy. 

Opublikowano

19 sierpnia napisali  " 2 day only " .  Tak wiec, Jeżeli jutro nie otworzą to nawet nie ma co czekać. :)

                                                                                  b6tusk.jpg

Opublikowano

kolego znajdź grę mmorpg f2p godną polecenia, podobnego coś do sro a postawię ci browara ;] do wro mam zaledwie 30 km więc bez problemu. pisz na gg 8939761 a może razem znajdziemy coś ciekawego

Opublikowano

kurde no nie wierze.. cos sie dzieje ... xD serwer jest kur ONLINE.. rejestracja jutro bd otwarta :>

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

kurde no nie wierze.. cos sie dzieje ... xD serwer jest kur ONLINE.. rejestracja jutro bd otwarta :>

To jak gramy na elamides i tu !? Jutro pobieram najpierw tego.
Opublikowano

które pierwsze te lepsze :ninja:

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Jeżeli kogoś to interesuje to właśnie przed chwilą zaczałem pobierać clienta z drugiego linku, czyli z FireDrive. Czy to znowu nie wypał ? okaże się jutro. Wstaje o 5 rano więc może zdążę rozpakować i zobaczyć co się dzieje, czy działa czy nie działa. Jednym zdaniem. Zdam relacje ;)

Opublikowano

Jeżeli kogoś to interesuje to właśnie przed chwilą zaczałem pobierać clienta z drugiego linku, czyli z FireDrive. Czy to znowu nie wypał ? okaże się jutro. Wstaje o 5 rano więc może zdążę rozpakować i zobaczyć co się dzieje, czy działa czy nie działa. Jednym zdaniem. Zdam relacje ;)

O 5 to ja zaczne pobierać, jak wstane a 2 g mi się 7 h pobiera ;)
Opublikowano

to dobrze bo ja raczej bd po 12.. no chyba że znowu warna za xD .. nie wazne dostane .. to już koszmary bd miał jeszcze.. , no to nie wiem wbijami sie jutro gdzies .. moze być ts , co kolwiek i mozemy grać oczywiscie o ile otworza serwer

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

to dobrze bo ja raczej bd po 12.. no chyba że znowu warna za xD .. nie wazne dostane .. to już koszmary bd miał jeszcze.. , no to nie wiem wbijami sie jutro gdzies .. moze być ts , co kolwiek i mozemy grać oczywiscie o ile otworza serwer

Mam gg skype ts3.Ale ts nigdy nie używałem musiał byś mi to ogarnąć. xD . "Wszystko da się zrobić" . Zawsze jakaś komunikacja się znajdzie.
Opublikowano

ZAPRASZAM MAM Z EKIPA TSA BEDZIE NAS SPORO GRALO NA VETRANS: IP: ts3.slidr.eu

 

Wejde Wejde :* 

 

 

 

Foto z launchera.

 

 

 

4a03cee0f70cd.png

 

 

 

 

A to jest niepokojące.

 

 

 

2d108aa471475.png

                                                                                  b6tusk.jpg

Opublikowano

panieee .. sam gm napisal ze jutro otwiera rejestracje.. a serwer i download juz zrobił .. temat na epvp zrobił.

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

panieee .. sam gm napisal ze jutro otwiera rejestracje.. a serwer i download juz zrobił .. temat na epvp zrobił.

 

O widzisz, nie miałem pojęcia , dzięki za info :)

                                                                                  b6tusk.jpg

Opublikowano

Clienta z głównej strony już można pobrać? To już ten właściwy, ostateczny?

cały czas to jest ten sam .. chyba , mi działa

 

ps. rejestracja to bd jak jajko niespodzianka coś czuje.. kto pierwszy ten lepszy xD

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

cały czas to jest ten sam .. chyba , mi działa

 

ps. rejestracja to bd jak jajko niespodzianka coś czuje.. kto pierwszy ten lepszy xD

Pobrałem tego nowego i śmiga. Teraz tylko na rejestracje czekać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...