Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Vetrans Online l 110 Cap l Auto Event's l New System's l 19.08.2014


masKarx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rejstracji dalej nie ma ;V

A zaraz pojawi sie post na FB ze potrzebuje 2-3dni na dodanie rejstracji na strone xD

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ludzie on wieczorem otworzy rejestracje ze wzgledu na to ze kazdy wroci z roboty i bedzie wiecej osob gotowych do startu tak ciezko sie domyslic ?

Opublikowano

ludzie on wieczorem otworzy rejestracje ze wzgledu na to ze kazdy wroci z roboty i bedzie wiecej osob gotowych do startu tak ciezko sie domyslic ?

bardzo

Opublikowano

Przypuszczam ze niespodziankę otrzymamy pomiędzy tymi godzinami   20:00  / 00:00. Czekać i obserwować :)

                                                                                  b6tusk.jpg

Opublikowano

Przypuszczam ze niespodziankę otrzymamy pomiędzy tymi godzinami   20:00  / 00:00. Czekać i obserwować :)

albo jak to zwyczaj na nastepny dzien albo za 4 dni .. hehehe . nie o tak serio to spamuje do nie go na skype, na epvp , na fb .. nic...

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

 

albo jak to zwyczaj na nastepny dzien albo za 4 dni .. hehehe . nie o tak serio to spamuje do nie go na skype, na epvp , na fb .. nic...

 

Czuje ze dzisiaj jest ten odpowiedni dzień ! :D 

                                                                                  b6tusk.jpg

Opublikowano

rozumiem ze ta gildia bd dla wszystkich nie tylko polska , Blackevil robisz ?

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Ok 5h30 min i mam Vetrans, TS3 mam jak coś piszcie. Gildie stwórzcie. ;)

*Bez hejtu* Ty masz gowno a nie internet ;D Mi sie sciagało 30min oO

Opublikowano

*Bez hejtu* Ty masz gowno a nie internet ;D Mi sie sciagało 30min oO

*Bez hejtu* W takim razie Ty też masz gówno :) Mi się ściągnęło w 3 minuty.

Opublikowano

Jprd nie pobrało mi się do końc bo net mi się zawiesił. GFX fileMenager,mappk2,mediapk2,datapk2. jak pobrać do konca nie chcem od początku zaradzi ktoś? 1.800gb pobrałem tylko jak rewszte mogł by ktoś wzucić na neta czy cuś?

Opublikowano

sciagaj od poczatku, i tak nie bedzie dzisiaj rejstracji dzisiaj pewnie ;d Bo potrzebuje 2-3 dni ;V

Opublikowano

hehe .. rejestracja dziala xD mówiłem wam

ps.ktos mnie wyprzedzil a chcialem screana dac

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

rozumiem ze ta gildia bd dla wszystkich nie tylko polska , Blackevil robisz ?

 ja robie guild Tylko dla polakow ( chyba bedzie nazwa "Royals" chyba ze ktos ma inna ) :D mam znaczen na unie itd ;p

dobra nuta :D 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...