Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, a wie ktos czemu na marksmanie w grze wywala Marksman: Tristanna loaded i taki spam na czacie.

Inne skrypty dzialaja, probowaem kilu paczek. 

GX Automation używasz? Jak tak to wyjeb, outdated ^^

 

Wczoraj odpaliłem viktorsharpa bo jest vik w rotacji i znalazłem w opcjach skryptu : "Extended E range"- czy to jest exploit?

Prawdopodobnie tak, chyba, że on ma z tych swoich itemków tylko dla niego jakiś bonus ^^

 

Jakie postacie działają na marksmanie prócz vayne i tristany ?

All oprócz: Draven MF Quinn Varus Ashe Urgot

 

Skąd tego SAwarness pobrać ? bo sam all skrypty dodaje

Od Screeder'a z GitHuba.

 

powie mi ktoś dlaczego zawsze jak ładuje skrypt to mam taki błąd? oops. something went wrong with (nazwa skryptu)

Pierwszy raz spotykam się z takim błędem :O Przez cały temat nikt takiego nie miał :x  Jaka paczka?

Take it easy my friend

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

w tym temacie z fixem masz moja paczkę. Tam masz all skrypty. Zobacz na niej :)

okej, dzięki ;) 

 

a nowych paczek nie pobieram,bo widzę, że z nimi często problemy, na co mi inne skrypty jak cisne tylko na 2;)

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

na każdym? Nie używasz np course voice, mkjoho czy czegoś? Daj folder l# na pulpit i uruchamiam jako admin

nic nie używam z tych programów mam na pulpicie, wrzuciłby ktoś na 100% działającą paczkę?
Opublikowano

okej, dzięki ;)

 

a nowych paczek nie pobieram,bo widzę, że z nimi często problemy, na co mi inne skrypty jak cisne tylko na 2;)

No. Jak cos pw :)

nic nie używam z tych programów mam na pulpicie, wrzuciłby ktoś na 100% działającą paczkę?

http://www.mpcforum.pl/index.php?/topic/1272652-FIX-L#-po-minipatchu-

Moja paczka jest pod koniec 1 posta. Polecam

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

tak jest w najnowszym marksman. bug lecz sam skrypt działa dobrze

to samo jest na vayne

poczekaj na update lub po prostu graj...

Wlasnie najgorszy problem, ze na shifcie nawet marksmana nie mam. 

4zzt3n.png

Opublikowano

GX Automation używasz? Jak tak to wyjeb, outdated ^^

 

Prawdopodobnie tak, chyba, że on ma z tych swoich itemków tylko dla niego jakiś bonus ^^

 

All oprócz: Draven MF Quinn Varus Ashe Urgot

 

Od Screeder'a z GitHuba.

 

Pierwszy raz spotykam się z takim błędem :O Przez cały temat nikt takiego nie miał :x  Jaka paczka?

Nie uzywam gx automation ;/

4zzt3n.png

Opublikowano

Wlasnie najgorszy problem, ze na shifcie nawet marksmana nie mam.

.

Rozumiem. Menu nie ma ale combo itd powinien robić

też masz tak samo ze jak wlaczasz za 1x L# to wyskakuje ci ze L# przestał działać? bo ja tak mam i nic mi nie działa ;/

uruchamiasz jako admin? Ja tak mam na nowych paczkach. Stare (ta moja) chodzą dobrze :)

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

.

Rozumiem. Menu nie ma ale combo itd powinien robić

uruchamiasz jako admin? Ja tak mam na nowych paczkach. Stare (ta moja) chodzą dobrze :)

tak mam z twoja paczka ;/ uruchamiam jako admin(mam 64 bity)

Opublikowano

.

Rozumiem. Menu nie ma ale combo itd powinien robić

uruchamiasz jako admin? Ja tak mam na nowych paczkach. Stare (ta moja) chodzą dobrze :)

Combo tez niestety nie robi, nie wiem co sie stalo ale tak jak 2 dni temu dzialalo wczoraj i dzis nic.

Jeszcze sciagne twoja paczke i dam znac. 

4zzt3n.png

Opublikowano

Powie mi ktoś która paczka w końcu to jest ta dobra i gdzie wszystko działa ? + fix

http://www.mpcforum.pl/index.php?/topic/1272652-FIX-L#-po-minipatchu-

 

tak mam z twoja paczka ;/ uruchamiam jako admin(mam 64 bity)

Ale combo ci nie działa ?

Combo tez niestety nie robi, nie wiem co sie stalo ale tak jak 2 dni temu dzialalo wczoraj i dzis nic.

Jeszcze sciagne twoja paczke i dam znac.

Ok

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

w ogole zadne skrypty tak jak by sie nie wczytywały pisze na czacie common loaded, last cos tam 27 loaded i to wszystko, nie mam menu od zadnego skryptu podchodze do przeciwnego goscia dusze spacje nic sie nie dzieje(chyba ze tu combo jest na inny przycisk bo nie mam jak sprawdzic)

Opublikowano

w ogole zadne skrypty tak jak by sie nie wczytywały pisze na czacie common loaded, last cos tam 27 loaded i to wszystko, nie mam menu od zadnego skryptu podchodze do przeciwnego goscia dusze spacje nic sie nie dzieje(chyba ze tu combo jest na inny przycisk bo nie mam jak sprawdzic)

Naciskaj Z (ale watpie zeby dzialalo)

Nie wiem, nie znam takiego bledu. Moze ziomek pomoze

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

Zaznacz tylko E, zaznaczanie Q to samobójstwo.

niby dlaczego samobojstwo? ja mam to wlaczone i jakos dobrze jest

­345mulx.jpg

Opublikowano

Powie mi ktoś dlaczego jak odpalam LeagueSharp'a to mi wywala lola podczas ładowania do gry?

Cheat wczoraj chodził perfekcyjnie dziś już nie chce.

25fqd1g.png


Opublikowano

Powie mi ktoś dlaczego jak odpalam LeagueSharp'a to mi wywala lola podczas ładowania do gry?

Cheat wczoraj chodził perfekcyjnie dziś już nie chce.

Mam to samo, ma ktos moze info?

Opublikowano

Ktoś wie co zrobić zeby mieć menu na marksmanie?

Nie moge przestawic ustawien na swoje i nie da sie grac

 

Dopóki nie wyjdzie NORMALNY update to tak jest z 99% skryptów.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

niby dlaczego samobojstwo? ja mam to wlaczone i jakos dobrze jest

Dobrze jest z Q...

Powie mi ktoś dlaczego jak odpalam LeagueSharp'a to mi wywala lola podczas ładowania do gry?

Cheat wczoraj chodził perfekcyjnie dziś już nie chce.

Ktoś wie co zrobić zeby mieć menu na marksmanie?

Nie moge przestawic ustawien na swoje i nie da sie grac

Mam to samo, ma ktos moze info?

Był patch. Są 2opcje

http://www.mpcforum.pl/index.php?/topic/1272652-FIX-L#-po-minipatchu-

Lub

Czekać na update autora

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...