Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No i brak urgota . Ja sam czekam na drabina. Może być sieka xD

 

E tam był kiedyś na BoLu fajny skrypt dla vipa i grałem nim na URF'ie. Słabo trafiał Q. Ale zobaczymy ;p

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

E tam był kiedyś na BoLu fajny skrypt dla vipa i grałem nim na URF'ie. Słabo trafiał Q. Ale zobaczymy ;p

chodziło mi o Dravena, nie drabinę xD. Tak był dobry. Sam urgot jest mocny. Poczekamy a zobaczymy sam porozmawiam na IRC z devami. Może coś dadzą

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

ehmehe jest w TC-Crew teraz. BaseUlt2 już mam, dostałem od ziomka na IRC :P

 

 

 

A Tobie udało się skompilować normalnie?

 

Klikasz R i on sam namierza.

 

Aktualizacja:

Co nowego:

- Aktualizacja BaseUlt2, Evade, ViktorSharp, Common,

- Dodano YetAnotherUdyr (skrypt do udyra), RangeIndicator (zasięg turretów w skrypcie), SFAhri, SFKatarina, Vladimir, UltimateCarry, iHateSkillshots oraz najlepsze co do tej pory wydano - SAwareness!

Opis SAwareness:

Skrypt, który pokazuje nam wszystko, coś jak ExtraHudy, NeosHelpery itp. z Bola.

  • Timers
    • Jungle
    • Relict
    • Heal
    • Inhibitor
    • Altar
    • Immune
  • Ranges
    • Experience
    • Attack
    • Tower
    • SpellQ | Sometimes bugged
    • SpellW | Sometimes bugged
    • SpellE | Sometimes bugged
    • SpellR | Sometimes bugged
  • Tracker
    • Waypoint
    • Destination
    • Clone
    • UI (Side UI Champion CD's, Recall state etc.)
    • SS
  • Detector
    • Vision (Wards, Traps)
    • Recall
  • Object Health
    • Tower
    • Inhibitor
  • AutoLevler
    • Priority Mode
  • AutoSmite
  • WardPlacer
  • AutoPot

 

Screen: 628571408295491185033.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Download (Już działająca paczka, zaktualizowana na pewno, przepraszam za pomyłkę, dziś jestem jakiś nie swój ^^):

http://speedy.sh/DP3vu/LS17.08.2014-v8-Working.rar

Skan:

Bez skanu, net mi zrywa, bo mam radiówkę, a pogoda c*****a. Jak mod usunie link bo bez skanu, to piszcie na PW.

 

//Nie testowane, nie mam jak bo net zmula i nawet customa nie walnę... Proszę o sprawdzenie, napisanie czy śmiga, wszelkie problemy postaram się rozwiązać ;)

Skąd tego SAwarness pobrać ? bo sam all skrypty dodaje

Opublikowano

Mi tez tam ten fix nie bangla zrobilem jak trzeba i bug splat no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz trzeba poczekac i tyle a nie spinac poslady jakby lol byl calym zyciem chillout ludziska. ;)

Opublikowano

ja dusze lewy i nic mi sie nie pokazuje a caly czas na czacie mam marksman loaded itp

czyli używasz najnowszej paczki. Skrypt działa jednak menu nie. Powtarzam - SKRYPT DZIAŁA :)

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

do osób które grają vayne:

 

w opcjach zaznaczyliście, by w combo używało Q i E, czy lepiej bez tego?

polecam z tym. E jest core, Q z resztą jeszcze bardziej. Polecam

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

polecam z tym. E jest core, Q z resztą jeszcze bardziej. Polecam

Ja mam zaznaczone i ładnie chodzi :) Czy da się na "mix" vayne ustawić q aby używało? Ponieważ harass nie mogę otworzyć ;c

Opublikowano

polecam z tym. E jest core, Q z resztą jeszcze bardziej. Polecam

na pewno? ;) nie dość, że niektórzy pisali, że E w złym momencie, to Q potrafi w złą stronę

 

zresztą z E już miałam, że free kill, a E go odbiło w piz... i po fragu

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

bugsplaty wyskakują przy uruchomieniu gry od dzisiaj, wie ktoś może w czym jest problem? evadee lub coś takiego?

nie chce być nie miła, ale trochę wyżej masz odpowiedzi na te pytanie, tak samo jak na 5 poprzednich stronach. 

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

na pewno? ;) nie dość, że niektórzy pisali, że E w złym momencie, to Q potrafi w złą stronę

 

zresztą z E już miałam, że free kill, a E go odbiło w piz... i po fragu

Ja gram z tym i zawsze trafia W a Q steruje sam. Nie wiem, może to wina najnowszej paczki że ma takie bugi

bugsplaty wyskakują przy uruchomieniu gry od dzisiaj, wie ktoś może w czym jest problem? evadee lub coś takiego?

był patch. W tym dziale masz mój poradnik jak zfixowac to :)

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

Ja gram z tym i zawsze trafia W a Q steruje sam. Nie wiem, może to wina najnowszej paczki że ma takie bugi

był patch. W tym dziale masz mój poradnik jak zfixowac to :)

gram na starej paczce.

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

powie mi ktoś dlaczego zawsze jak ładuje skrypt to mam taki błąd? oops. something went wrong with (nazwa skryptu)

 

tez mam odmowe dostepu do ścieżki i pliku leaguesharp.common.dll.bak

Opublikowano

powie mi ktoś dlaczego zawsze jak ładuje skrypt to mam taki błąd? oops. something went wrong with (nazwa skryptu)

na każdym? Nie używasz np course voice, mkjoho czy czegoś?

Daj folder l# na pulpit i uruchamiam jako admin

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...