Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Nieoczekiwany koniec archiwum" po co wrzucasz corrupted rar'a o.O?

Może twój antywirus coś usunął ? Pobrałem teraz i nie jest corrupted.

 

@topic 

Trzeba poczekać na update :(

<3

Koza Gold
 

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Interesujące. Jak update zrobią to przetestuje sobie na customie. Ciekawi mnie czy rzeczywiście ładnie działają exploity.

 

 

 

Bym popykał sobie xerathem. Swoją drogą ciekawe czy lepiej skillshoty bije? Na czym bazuje? prodiction czy własne biblioteki?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Parę miechów temu obserwowałem ten projekt. Osobiście powiem tyle że na tą chwilę czekanie na update czasem trwa tyle że wychodzi jeszcze kolejny update. Skryptów jest mało a większość z nich to syf, do tego ich strona która wiecznie nie działa.

 

 

Opublikowano

Parę miechów temu obserwowałem ten projekt. Osobiście powiem tyle że na tą chwilę czekanie na update czasem trwa tyle że wychodzi jeszcze kolejny update. Skryptów jest mało a większość z nich to syf, do tego ich strona która wiecznie nie działa.

skrypty dzialaja jak w bolu wiec nie pierdol

76561197961091832.png

Opublikowano

Czyli jednak dziala?

Powiecie jak to wlaczyc? Bo mi raz ten program przestaje dzialac lub jakos nie łączy się z clientem i nie dziala :/

Opublikowano

Odpaliłem z 10 skryptów Syndra, evadee, auto lvl, wykrywanie klonów itd. Grałem na bot(wczoraj tuż przed off serwerów) i muszę powiedzieć, że combo wyrzuca znacznie szybciej. Evade jest też lepsze niż fge, nie mogę porównać z evade bola, bo nie mam vipa.

 

Nie wiem czy działa dziś :)

3 razy d1 98 pkt eune bez bola :D

Opublikowano

Ma jakieś lepsze możliwości niż nasz bol?

 

btw, dobrze jest dossowayny :D

Można powiedzieć że ma większe możliwości ;)

A co do ddosowania to tylko strona pada jak mucha, ale od ostatniego razu wyłączyli wymagany auth z tamtej strony.

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

Można powiedzieć że ma większe możliwości ;)

A co do ddosowania to tylko strona pada jak mucha, ale od ostatniego razu wyłączyli wymagany auth z tamtej strony.

Po 1 . Jest to nie wykrywalne tak jak bol ? oczywiscie pomiajajac exploity bo to na wszystkim jest wykrywalne

Po 2. Czy działa już ? 

Po 3. Probowaliscie juz na tym grac?

­345mulx.jpg

Opublikowano

Jak ktoś ogarnia C# lub vb to można do tego skrypty pisać :)

@Miszczu wyczuje internes jak z QBotem :P

Darmowy program, więc nie ma do czego robić cracka :P
Opublikowano

Darmowy program, więc nie ma do czego robić cracka :P

Jest slabo aktualizowany mało skryptów, jest co robic :rolleyes:

 

Nie ma opcji dodawania swoich skryptów.

Jeśli znasz C# nie ma problemu :)

 

Czy może mi ktoś dać klaryfikację która rozwieje moje wątpliwości:

- tutaj chodzą przynajmniej niektóre skrypty bolowe ?

Nie, skrypty są pisane w C#.

Opublikowano

Ja i tak korzystam z MarCoL Studio, od dawna ma obejście, polecam.

@Japycz123 ale ty nie masz dostępu do tego XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Ten projekt upadnie, 2 tygodnie max

2ivh0ly.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...