Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę moderatorem/administratorem forum!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Może nic wielkiego, ale coś tam edytowałem. 
Przykładowy edytowany styl: 
 
 
 
 
odświeżam. 

 

 

Dalej ten styl jest tak brzydki i niedopracowany?

Ogólnie fajnie że się za to bierzesz, ale jak za coś się brać to raz a dobrze to zrobić :)

Opublikowano

Dalej ten styl jest tak brzydki i niedopracowany?

Ogólnie fajnie że się za to bierzesz, ale jak za coś się brać to raz a dobrze to zrobić :)

Od czegoś trzeba zacząć. Pierwsza edycja - wyszło jak wyszło. ;)

 

 

Polecam Pana,kojarzę trochę z innych for.

 

Dzięki.

 

Odświeżam. 

Opublikowano

Od czegoś trzeba zacząć. Pierwsza edycja - wyszło jak wyszło. ;)

 

 
 

Dzięki.

 

Odświeżam. 

 

W sumie prawda.

Polecam znaleźć jakiegoś nawet grafika amatora i niech robi belki - może zrobić belkę nawet o szerokości 1px bo w CSS możesz zrobić repeat, wystarczy by wysokość była dobra :)

Tak to nie jest aż tak źle, tylko ta belka źle wychodzi :)

Opublikowano

W sumie prawda.

Polecam znaleźć jakiegoś nawet grafika amatora i niech robi belki - może zrobić belkę nawet o szerokości 1px bo w CSS możesz zrobić repeat, wystarczy by wysokość była dobra :)

Tak to nie jest aż tak źle, tylko ta belka źle wychodzi :)

Kolega jest tam jakimś grafikiem, ale nie ma zbytnio czasu na takie pierdolły. 

Belka źle wyszła bo ją sam edytowałem w GIMP'ie, a z grafiki to ja za dobry nie jestem, ale dzięki za radę.:)

Opublikowano

Prócz zainstalowania ipb, wgrania hooków i stylu nic ciekawszego tu nie widze. 

Oferujesz coś jeszcze?

Edycja stylu - jest jaka jest, ale jest (początkowo). 

Zarządzanie czym trzeba, jak trzeba. 

Nowych mogę zawsze trochę poduczyć (ACP).

 

Hooków nie piszę, ale mam zamiar zacząć.

 

Pewnie coś się jeszcze znajdzie (co mógłbym wymienić), ale jakoś nie mam pomysłów. :) 

 

Tak wiem - mało. Bla, bla. Po co bierzesz się za skoro każdy to umie?  Bo mogę. ;D

Opublikowano

Polecam @Lothos coraz więcej się uczy :)

Już umie dobrze zabezpieczyć forum, żeby żaden dzieciak nie próbował kraść bazy userów z forum.

Przy stylach jeszcze trzeba pracować, ale coraz lepiej mu to wychodzi.

 

Oczywiście nie można oczekiwać super forum z wieloma dodatkami, pięknie edytowanym stylem itp. za darmo.

Jest to jeden z najlepszych darmowych administratorów forum którzy się oferują w tym dziale :)

Opublikowano

Polecam @Lothos coraz więcej się uczy :)

Już umie dobrze zabezpieczyć forum, żeby żaden dzieciak nie próbował kraść bazy userów z forum.

Przy stylach jeszcze trzeba pracować, ale coraz lepiej mu to wychodzi.

 

Oczywiście nie można oczekiwać super forum z wieloma dodatkami, pięknie edytowanym stylem itp. za darmo.

Jest to jeden z najlepszych darmowych administratorów forum którzy się oferują w tym dziale :)

 

 

Chyba sobie żartujesz. Wywołam pierwszy lepszy błąd bazy i koleś przeskoczy wszystkie fora dotyczące IPB w celu uzyskania odpowiedzi czemu mu forum nie działa.

Nie polecam

Opublikowano

Chyba sobie żartujesz. Wywołam pierwszy lepszy błąd bazy i koleś przeskoczy wszystkie fora dotyczące IPB w celu uzyskania odpowiedzi czemu mu forum nie działa.

Nie polecam

No tak.. bo wszyscy na MPC od razu wiedzieli co i jak. :D

Wiedzieli jak zabezpieczyć forum przed jakimiś atakami, włamaniami.

 

Niestety, ale żeby się wszystkiego nauczyć trzeba czasu.

Ty też od razu chodzić nie potrafiłeś, prawda? 

Dzięki za opinię.;) 

Opublikowano

No tak.. bo wszyscy na MPC od razu wiedzieli co i jak. :D

Wiedzieli jak zabezpieczyć forum przed jakimiś atakami, włamaniami.

 

Niestety, ale żeby się wszystkiego nauczyć trzeba czasu.

Ty też od razu chodzić nie potrafiłeś, prawda? 

Dzięki za opinię. ;)

 

 

To na twoim miejscu radziłbym się pierw podszkolić odpowiednio później pisać ogłoszenie, bo tylko same problemy poźniej przez takie osoby.

Opublikowano

To na twoim miejscu radziłbym się pierw podszkolić odpowiednio później pisać ogłoszenie, bo tylko same problemy poźniej przez takie osoby.

Uczę się robiąc fora - inaczej tego nie widzę.

Czytając poradniki na internecie? Przestań. Lepiej się wypróbować w praktyce.

Człowiek coś robiąc właśnie się uczy. Tak, znów wezmę przykład. Ty też uczyłeś się chodzić metodą prób i błędów, nie czytałeś nic. Tak samo robię ja -> uczę się robiąc fora.

Problemy problemami, ale każdy da się jakoś rozwiązać. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...