Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę moderatorem/administratorem forum!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wow strasznie Ci na tym zależy:)

 

Dajcie mu tego moderatora.

Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziękuję wszystkim za opinię, mam nadzieję że w przyszłości będę mógł się jakoś odwdzięczyć. 

 

Odświeżam. 

Opublikowano

Skora masz posadę na jakimś serwerze to po co ci na jeszcze jakiś?

Ponieważ mam czas, pomysł,ochotę i możliwości.
Opublikowano

Odświeżam. 

 

Niedługo powinna się pojawić nowa grafika do prezentacji jak i cała prezentacja. 

Opublikowano

Jako moderator polecam w 100%.
Jako administrator forum, niestety ale nie. Będą i patrząc na jedne forum ( gdzie mieliśmy że tak to nazwę "spinę" ). Są zbugowane style, nie są nawet zmienione troszku, pobrane, nic dodane od siebie.

Opublikowano

Jako moderator polecam w 100%.

Jako administrator forum, niestety ale nie. Będą i patrząc na jedne forum ( gdzie mieliśmy że tak to nazwę "spinę" ). Są zbugowane style, nie są nawet zmienione troszku, pobrane, nic dodane od siebie.

Tak.. Tesoria - nie jest w ogóle edytowany, pytałem użytkowników (zresztą jak zawsze..) co zmienić w stylu. Nie był to jeden użytkownik, ale kilkunastu (gdy serwer jeszcze "żył") - wszystko dla nich było okej, a dla mnie liczy się zdanie użytkowników forum ja w prawie stylu nie mam nic do gadania praktycznie. "Ja tu tylko sprzątam". 

Opublikowano

­Polecam, miałem z nim styczność współpracować, dobry z niego kolega, pomocny. :)

call of duty zombies GIF by Omaze

Opublikowano

Każdą pracą jestem zainteresowany. 

Ile miesięcznie bierzesz za robienie porządków na forach? :)

Pisz po Polsku bo jest różnica czy robisz komuś "łaskę" czy "laske" :)

Opublikowano

Odświeżam.

 

Aktualnie mam rangę na trzech forach (dwa fora skończone, nad jednym ciągle pracuję.) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...