Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę moderatorem/administratorem forum!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bez urazy, ale te twoje 'doświadczenie' może posiąść każdy jeden Kowalski i nic w tym nadzwyczajnego. Myślałem, że wchodząc w ten temat zobaczę osobę, która jest programistą (html, php, css) tymczasem dowiedziałem się, iż znasz panel moderatora i administratora na pamięć - nie wiem w jaki sposób miałbyś być tym 'technikiem'.

Opublikowano

Bez urazy, ale te twoje 'doświadczenie' może posiąść każdy jeden Kowalski i nic w tym nadzwyczajnego. Myślałem, że wchodząc w ten temat zobaczę osobę, która jest programistą (html, php, css) tymczasem dowiedziałem się, iż znasz panel moderatora i administratora na pamięć - nie wiem w jaki sposób miałbyś być tym 'technikiem'.

Gdybym miał czuć się urażony każdym postem to nie wstawiałbym tego tematu na forum publiczne. Mam zamiar podłapać trochę CSS etc w najbliższym czasie. Dziękuje za opinię.;)
Opublikowano

Kolejny...

Każda osoba, która pragnie jednak stworzyć coś naprawdę rewelacyjnego i trwałego nie weźmie pierwszej nieznanej osoby z jakiegoś forum tylko dlatego, że ogarnia podstawy, które zajmują 15 minut na ogarnięcie. Szukasz po prostu jakiegoś Bolka, który przyjmie Cię do siebie aby być "kimś". Gdybym posiadał jakieś większe forum i byłbyś tym administratorem i nagle rozwaliłby mi się system postów to jestem ciekawy czy byś potrafił to naprawić. Albo przynajmniej stworzyć jakiś prosty plugin. Każda osoba musi wnosić coś swojego do zespołu. Po przeczytaniu tego, mogę stwierdzić, że własną inicjatywą nie dysponujesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...