Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę moderatorem/administratorem forum!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wspomniałem kilka postów temu. 

Uczę się edytować style, jakoś mi to idzie jak na pierwszy raz, więc z edycją stylów też nie będzie problemów.

 

Odświeżam. 

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam Cię ponownie, przyszedłem tutaj wraz z trzema pytaniami;

 

1) Grałeś kiedykolwiek w gry o trybie RolePlay?

2) Grałeś kiedykolwiek w SA:MP na serwerach RolePlay?

3) Jeżeli nie grałeś na RolePlay w SA:MP to czy grałeś na jakichkolwiek innych serwerach? Podaj jakie.

Opublikowano

Witam Cię ponownie, przyszedłem tutaj wraz z trzema pytaniami;

 

1) Grałeś kiedykolwiek w gry o trybie RolePlay?

2) Grałeś kiedykolwiek w SA:MP na serwerach RolePlay?

3) Jeżeli nie grałeś na RolePlay w SA:MP to czy grałeś na jakichkolwiek innych serwerach? Podaj jakie.

Nie wiem czy one mają związek z moim tematem, ale Ci odpowiem.

1/2. Trudno określić, ale w SA:MP grałem.

3. Było ich dosyć sporo, jeden który utkwił mi w głowie to pps-online czy jakoś tak. 

Opublikowano

Nie wiem czy one mają związek z moim tematem, ale Ci odpowiem.

1/2. Trudno określić, ale w SA:MP grałem.

3. Było ich dosyć sporo, jeden który utkwił mi w głowie to pps-online czy jakoś tak. 

Szukam pod moje skrzydła moderatora na cetrum-rp, ale tam będzie potrzebna wiedza o rp no i oczywiście obeznanie w świecie RolePlay.

Opublikowano

nie polecam ostatnio oszukau mje na pieniondze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Problem w tym, że fora robię za darmo xD 

 

Odświeżam. 

Opublikowano

nie polecam ostatnio oszukau mje na pieniondze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Problem w tym, że fora robię za darmo xD

 

A to dobre. ^.^

 

 

Polecam.

Opublikowano

Może ma pisać w html, c++, javie i innych dziwnych nazwach aby zostać moderatorem? xD

Polecam

Przyjmowanie kogoś od tak to po prostu głupota. Gość który nie wnosi nic ważnego a jedynie zajmuje miejsce aby mieć ta wyższość jest po prostu zbędny.

Opublikowano

Polecam osobę, idealna na stanowisko administratora dużo ogarnia, dużo pomaga, i jest stosunkowo często do kilku godzin dziennie :)

Opublikowano

Odświeżam.

 

Ps. Nie idę na układy takie, że nie mogę pracować równocześnie na dwóch forach.

Opublikowano

Chłopak coś tam potrafi.

Xantis - spoczywaj w pokoju [*]

Cannzas.

A co ja tam miałem wspólnego z Xantisem, jedynie AF i trochę GM, więc. 

Dzięki za opinię.

Odświeżam.

Opublikowano

Polecam, konkretny człowiek na te stanowiska. Zna się na ipb, wie co gdzie jak i co najważniejsze dokładnie się przykłada.

Siedzi Anonn & DejmieN i Hax1or na ławce...

Podchodzi do nich Bóg xMateo i mówi co tam leszcze?

Oni odpowiadają nie bij ziomek bo się boimy już przez Cb mieliśmy sprawę w sądzie.

xMateo ucieszony i mówi dawać szmal.

Oni wyjmują wszystko co mają i uciekają ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...