Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] EULA


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wiecie, niedługo a dokładnie dzisiaj 1 sierpnia chcą wprowadzić w życie EULE.


Nie polecam wam robić już serwerów Pay2Win ponieważ jak ktoś zreportuje ten serwer do Mojangu


to zostanie on w tym samym dniu lub na dniach wyłączony.


 


Sam byłem świadkiem blokowania już serwera, gdy chciałem wejść na serwer pvp na którym były Vipy i SVipy, bez sensu taki serwer Pvp z vipami co nie ? To pisze mi nawet teraz: Server is lockdown mode. Try again shortly. Reason: Maintenance (Serwer jest w trybie blokowania. Spróbuj ponownie wbić wkrótce. Powód: Konserwacja)


 


"Snapshot 1.7.10 wymusza akceptację EULA przed uruchomieniem serwera"


 


Czego EULA zabrania:


"Konta VIP za SMS, płatne itemy, płatne rangi, dotacje z "nagrodami" za nie oraz wszelkie inne rodzaje możliwości wzbogacenia się na serwerach Minecraft są niezgodne z umową licencyjną Minecrafta"


 


Także o kontach Vip oraz SVip można zapomnieć.


Wprowadzanie non-premium (Z wprowadzeniem EULA w życie będzie nielegalne)


 


WIĘCEJ INFORMACJI O EULA


Link: http://mcland.pl/?p=673


 


Chcę was tylko ostrzec, więc zanim mnie hejtniesz to pomyśl czy warto...


  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I tak nie zrobię serwera wyżej niż 1.7.4 chociaż eula ma być na każdym silniku nawet becie. Jeżeli tak dalej będzie gra upadnie to odrazu tą eule wycofają.

Tworzę strony internetowe.

Sklepy Minecraft, CMS-y, fora itp.

Opublikowano

@gredier


No masz rację. Przez EULE gra może bardzo upaść, a jak nawet ją wycofają to i tak nikt już nie zacznie w nią grać bo pomyślą, że i tak kiedyś ją znowu wprowadzą.


Mojang pomyśli, że wszsycy zapomną o EULI i znowu ją wprowadzą :/


Opublikowano

A ja uważam że to jest bardzo dobry pomysł z tym EULA.

Upadną serwery pay2win, zaczną stawiać serwery z pasji, gra nabierze większego sensu ;)

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Czuje się....

Zagrożony!

Chyba trzeba zaczynać robić serwer do CS...

Naprawdę ? VIP Nie może kosztować 3.69...

Rozumiem jak by zakazali jak na trollcraft trollgoldy po 100 zł...

Ale durny VIP na moim serwerze albo na innych po 3-6 zł.

Upadną też takie firmy jak homepay.pl, platnosci online...

 

Opublikowano

@Swiezu


A kto bedzie wydawal kase na serwer i malo z tego bedzie mial ?


Dla pasji, jak ma się kasę to można.


No jak bedzie mial sponsora to okey...


 


Ale teraz pomyśl sobie, że ktoś by chciał mieć serwer bez Vipów tylko z ub.


W tym wieku sponsor leci przeważnie tylko na kase a nie na graczy ;/


Opublikowano

Ja powiem tak robią tak aby na realms zarobić ale uważam że zrezygnują po2 mies.Popszukam sponosra i bedzie ok.

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

A ja uważam że to jest bardzo dobry pomysł z tym EULA.

Upadną serwery pay2win, zaczną stawiać serwery z pasji, gra nabierze większego sensu ;)

Z tym też się zgadzam. Ale by tak ograniczyć serwer? To serwery spadną z płacenia za serwer 200 zł na 10 zł i 20 slotów...

Tworzę strony internetowe.

Sklepy Minecraft, CMS-y, fora itp.

Opublikowano

@gredier

Ja sam się zdziwiłem gdy pierwszy raz usłyszałem o EULI.

No Vipy i Svipy to rozumiem, ale żeby zablokować no-premium ?

Oni nic na tym nie zyskają, tylko dużo stracą.

Ja juz bym wolał mieć serwer no-premium z dobrymi zabezpieczeniami bez Vipów itd tylko z ub.

 

Teraz jeżeli nie masz premium to nigdzie pewnie nie zagrasz.

Pewnie napiszą do Bukkita i Spigota żeby dali tylko online-mode: true ;/

 

Ja się ciesze, że mam premium. Bo wszyscy ciągle wyzywają każdego no-premium.

Opublikowano

 

@Swiezu

A kto bedzie wydawal kase na serwer i malo z tego bedzie mial ?

No jak bedzie mial sponsora to okey...

 

Oczywiste, że jeśli serwery pay2win upadną, to gracze zaczną przechodzić na normalne, dobre serwery tworzone z pasji.

Nie będzie miał mało. Zapoznaj się z tym tematem: http://www.mpcforum.pl/topic/1238534-eula-czyli-mojang-odpowiada/

Osobiście znalazłem sporo przykładów które spodobały by się graczom i na których można zarobić.

 

 

Ja powiem tak robią tak aby na realms zarobić ale uważam że zrezygnują po2 mies.Popszukam sponosra i bedzie ok.

A co za różnica? Realms czy bez realms - eula jest takie same.

 

 

@gredier no tak, ale tak na prawdę ograniczą serwery tylko pay2win. Jeśli nie będzie przesadzone, to powiedzmy sobie szczerze że Mojang nie jest jakimś katem i nie przyczepi się małoznaczącej drobnostki. EULA ma na celu zlikwidowanie serwerów płać-wygraj czy płać-graj.

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

No to ja przejde na hostowanie Tibii... Lub metin2... Chociaż i tak nie zrobił bym serwerów za kasę.

Tworzę strony internetowe.

Sklepy Minecraft, CMS-y, fora itp.

Opublikowano

@Graihia podaj na pw ip mi

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

Oczywiste, że jeśli serwery pay2win upadną, to gracze zaczną przechodzić na normalne, dobre serwery tworzone z pasji.

Nie będzie miał mało. Zapoznaj się z tym tematem: http://www.mpcforum.pl/topic/1238534-eula-czyli-mojang-odpowiada/

Osobiście znalazłem sporo przykładów które spodobały by się graczom i na których można zarobić.

 

 

A co za różnica? Realms czy bez realms - eula jest takie same.

@gredier no tak, ale tak na prawdę ograniczą serwery tylko pay2win. Jeśli nie będzie przesadzone, to powiedzmy sobie szczerze że Mojang nie jest jakimś katem i nie przyczepi się małoznaczącej drobnostki. EULA ma na celu zlikwidowanie serwerów płać-wygraj czy płać-graj.

 

Tak, takich serwerów nie nawidze.

Tworzę strony internetowe.

Sklepy Minecraft, CMS-y, fora itp.

Opublikowano

No widzisz ;) Więc jeśli nie robisz serwerów po to, by głównie zarobić czy nawet jeśli nie lubisz takich serwerów - powinieneś się cieszyć razem ze mną. A nie bać tego całego EULA :)

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

No widzisz ;) Więc jeśli nie robisz serwerów po to, by głównie zarobić czy nawet jeśli nie lubisz takich serwerów - powinieneś się cieszyć razem ze mną. A nie bać tego całego EULA :)

Zawsze jak robilem serwer nawet 10 slot to miałem graczy bo nie było itemshopu ;p

Tworzę strony internetowe.

Sklepy Minecraft, CMS-y, fora itp.

Opublikowano

Obecnie twórcy silnika spigot w najnowszych jego wydaniach powiązali go z EULA. Jeżeli nie zaakceptuje się EULA w pliku konfiguracyjnym serwer się nie włączy. 

Members ---> Pro User ---> Postmaker ---> Black Member ---> MPC Champion ---> MPC Gold Member ---> MPC Winner

Opublikowano

Np gracz no-premium zrobi sobie server to go zablokują

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

@Mine1998a

 

A właśnie to co do non-premium...

Ono będzie nielegalne ;/

Także lipa z serwerów ala'kwadratowa masakra bo i tak duzo osób nie wbije. Jedyne co zostało to postawić serwer na hamachi lub na swoim kompie i pograc ze znajomymi ;/

 

@Edit

Mam mały serwerem na którym chciałem pograć ze znajomymi którzy mają non-premium I CO? I lipa bo moga zablokowac ;/ Zreszta ide sprawdzic czy nie ma tam eula.txt 

 

@Edit

Noi zaaktualizowałem silnik do wersji 1.7.10 i co ?

I eula.txt jest ;/

Opublikowano

Nie powinni robić ograniczenia na sprzedawanie...

Powinni (moim zdaniem) dać cenę maksymalną.

A non-premium... Stracą tyle graczy...

 

Wybuchnie chaos wszystkie hostingi zaczną upadać platnosci sms upadną...

Wiele firm zniknie. Zatrząśnie to Polskim rynkiem hostingowym.

 

Opublikowano

I hostingi upadna a na pewno płaca coś mojangowi.

Tworzę strony internetowe.

Sklepy Minecraft, CMS-y, fora itp.

Opublikowano

ale ja mam spigota 1.7.9 :D

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

@gredier

I co Mojang zrobił ?

On tylko namieszał... ta EULA wcale nie jest potrzebna...

Jak chcą tracić graczy to niech se tracą...

Ja będe czasami grał na serwerze minigame jezeli tez nie upadnie ;/

Pomyslcie sobie mc**.pl i mc.****.*** znowu premium bedzie ale z pewnoscia utrzymaja sie z unbanów.

Taki serwer np. Hi****.pl on ma Vipy wiec najpewniej upadnie ;/

Opublikowano

To ja od rana zabieram się za robienie serwera do CS ;)

Tworzę strony internetowe.

Sklepy Minecraft, CMS-y, fora itp.

Opublikowano

To ja od rana zabieram się za robienie serwera do CS ;)

Tja...

Jest dużo możliwości i innych gier...

Też se zrobię.

 

Opublikowano

Cofamy się do epoki kamienia łupanego, a mówią nam że idziemy do przodu, no cóż stare czasy Hamachi powrócą. : P

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...