Skocz do zawartości

KksGames

Bywalec MPC
ProUser

Zawartość

527

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  527
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

73 Ogarnięty

4 obserwujących

O KksGames

 • Ranga
  Bywalec MPC

Metody kontaktu

 • Skype
  kksgames
 • Steam
 • Strona WWW
  http://plejz.eu/

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1289 wyświetleń profilu
 1. Serwer EasyHC / Survival

  Możesz też stworzyć serwer z gotowej paczki, dobrze zareklamować i wyjdzie na to samo. Obecnie serwery są na tak niskim poziomie, że chyba niżej upaść się nie da. A i - nie brnij w oryginalność bo dzieci nie będą chciały grać na czymś nowym. Stwórz coś sprawdzonego tylko zrób to lepiej. Dodaj jakieś fajne paczki/pandory/losowe klucze i sprzedawaj za 2 zł. Oni to lubią
 2. Cześć, tak jak w temacie - co chcielibyście zobaczyć? A co nie?
 3. Super poradnik, na pewno się przyda. Bardzo ładnie i zrozumiale napisany.
 4. Jak odczytać email?

  $mbox = imap_open ("{localhost:110/pop3}INBOX", "user_id", "password"); http://uk.php.net/manual/en/book.imap.php
 5. Potrzebuje pomocy z stroną www.

  <?php function curlDownload($Url) { if (!function_exists('curl_init')) { die('cURL nie jest zainstalowany!'); } $ch = curl_init(); curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, $Url); curl_setopt($ch, CURLOPT_REFERER, "http://localhost"); curl_setopt($ch, CURLOPT_USERAGENT, "Mozilla"); curl_setopt($ch, CURLOPT_HEADER, 0); curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true); curl_setopt($ch, CURLOPT_TIMEOUT, 10); $output = curl_exec($ch); curl_close($ch); return $output; } $checklicense = curlDownload('http://license.twojastrona.pl?key='.$_POST["key"].'?domain='.$_POST["name"].$_POST["domain"]); //Jezeli klucz bedzie w bazie danych(zwroci true) to stworzy plik o nazwie auth.txt if ($checklicense == true){ $myfile = fopen("auth.license", "true"); }else{ echo 'Bad license'; } ?> To jest plik autoryzacyjny, a to kod, który wstawisz w plik, którą chcesz chronić licencją if(is_file(auth.license) != true){ echo 'Bad license'; die(); } Oczywiście całość nie ma sensu, gdy użytkownik ma dostęp do plików i może sobie stworzyć plik licencyjny. W takim wypadku kombinuj z kluczem publicznym i prywatnym. Kod może być błędny, bo pisałem na szybko i nawet nie sprawdziłem. Ale powinien Cie pokierować.
 6. Dodanie płatność PSC

  Tutaj masz wszystko wytłumaczone: http://homepay.pl/public/docs/paysafecard.pdf
 7. Nie, nie musisz. Do określonej kwoty. Wystarczy zwykłe opodatkowanie od osób prywatnych (18%) i rozliczanie się za pomocy umowy o dzieło/zlecenie.
 8. Cześć przyjacielu

  1. KksGames

   KksGames

   Witaj dobry przyjacielu.

 9. Crash serwera - atak

  https://hub.spigotmc.org/jira/browse/SPIGOT-2269 "It was a packet attack, solved by installing BungeeCord."
 10. Nic specjalnego. Widziałem takich mnóstwo. Trochę śniegu, custom teren i napisy, dodaj więcej bloków i zmodyfikuj teren to będzie to "3/10"
 11. Prośba o ocenę zbudowanego spawnu

  Klasyczny survival.
 12. Prośba o ocenę zbudowanego spawnu

  Screeny bez shaderów: Dodamy kwiatki, dzięki za opinię. Spawn jest jeszcze w budowie, dodamy różne drzewa, kwiaty etc.
 13. Witam, Czy ocenicie spawn na moim serwerze? I powiecie co jeszcze dorobić? Jak ktoś chce zobaczyć na żywo to PW. Serwer na 1.11 //Bardzo prosiłbym o pisanie uzasadnień swoich odpowiedzi. Screeny:

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 10712863
Tematy: 1518874
Użytkowników: 1189776
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: Adi2k17
×