Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy / medium / easy-medium

Dodatkowe Info: Ponad 1k ludzi shopy offline , żeby dało się kupić coś na miescie ,a nie pustki .

Nagroda za pomoc: Kciuk + :P

Wykluczam serwery:Nie wykluczam żadnego

Chyba tylko Invoria

 

Evenor3

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim wbiciu LvL oraz szybkim ogarnieciu eq.

Dodatkowe Info: Najlepiej Easy/PvP PriV

Nagroda za pomoc: Lajk

Cortium
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużej liczbie graczy 700+ , dobrze zbalansowane klasy postaći, server medium z łatwym expem i lvl nie większym niż 150 
Dodatkowe Info: szukam servera nie starszego niż 1 rok
Nagroda za pomoc: +
Wykluczam serwery:Invoria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużej ilości osób, ograniczony IS
Dodatkowe Info: 
Nagroda za pomoc: lajk, może nawet kilka jak mi sie bd chciało!
Wykluczam serwery: vesteris, cagroso, serwery od Shagyy

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości osób

Dodatkowe Info:Jakiś ciekawy medium/easy który się nie nudzi i na ktorym jest +700 graczy online

Nagroda za pomoc:lajki

Wykluczam serwery:Aventus

2334214718550821527758.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości osób, ograniczony IS

Dodatkowe Info: 

Nagroda za pomoc: lajk, może nawet kilka jak mi sie bd chciało!

Wykluczam serwery: vesteris, cagroso, serwery od Shagyy

Aventus, Invoria, 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości osób

Dodatkowe Info:Jakiś ciekawy medium/easy który się nie nudzi i na ktorym jest +700 graczy online

Nagroda za pomoc:lajki

Wykluczam serwery:Aventus

Invoria, Tunga (będzie startować 23.09) Nemeris (raczej nie polecam)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości osób

Dodatkowe Info:Jakiś ciekawy medium/easy który się nie nudzi i na ktorym jest +700 graczy online

Nagroda za pomoc:lajki

Wykluczam serwery:Aventus

Invoria
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy lub Medium, serwer zagraniczny najlepiej po ang. lub z możliwością zmiany języka na angielski/polski.
Dodatkowe Info: Wyrównane klasy w PVP, nie P2W!
Nagroda za pomoc:+++
Wykluczam serwery: Wszystkie Polskie.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 1K+ ONLINE, SERWER EASY/MEDIUM
Dodatkowe Info: ŻEBYM NIE MUSIAŁ BIEGAĆ ZA ULEPAMI PO 100000000 RAZY NA DUNGEON
Nagroda za pomoc: LIMIT DZIENNY
Wykluczam serwery: AVENTUS, INVORIA

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard, hard/medium, duza ilosc osob online
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: lajk
Wykluczam serwery: Vesteris
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard, hard/medium, duza ilosc osob online

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: lajk

Wykluczam serwery: Vesteris

 

Abatia

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard, hard/medium, duza ilosc osob online

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: lajk

Wykluczam serwery: Vesteris

 

Abatia

 

Abatia to hard/medium tylko z nazwy

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  serwerze, gdzie DMG hack mnoży powyżej x10, i więcej z jednego hita i nie wywala ze serwera.
Dodatkowe Info: Na plu słyszałem, że DMG nie działa, ale szukam takiego serwa gdzie mnoży powyżej 10 razy DMG . :D
Nagroda za pomoc: lajk
Wykluczam serwery: 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosc osob, medium easy.. zgranej ekipie to znaczy wojny itp

Dodatkowe Info: dolacze do fajnej ekipy gdzie mozna zaufac pograc wieczorkami..

Nagroda za pomoc: Lajk

Wykluczam serwery: ;)

METIN2 dawno temu

Grymuar:

decybel

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Żeby nie było dużo śmieci na serwerze, typu szarfy, jakieś kosmiczne zbroje/miecze itp!
Dodatkowe Info: Szukam bardzo podobnego serwera do DiamondMt2 (EASY/MEDIUM), tam nie było śmieci i inne tego typu śmieci... 
Nagroda za pomoc: Nie ma nagrody ;0 Jedynie lajki..
Wykluczam serwery: WYKLUCZAM SERWERY PEŁNYMI ŚMIECIAMI

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Med / Dośc normalna grywalność
Dodatkowe Info: Poszukuje serwera gdzie jest lycan oraz jest polskim serwerem
Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu
Wykluczam serwery:

eminem2e.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby nie było dużo śmieci na serwerze, typu szarfy, jakieś kosmiczne zbroje/miecze itp!

Dodatkowe Info: Szukam bardzo podobnego serwera do DiamondMt2 (EASY/MEDIUM), tam nie było śmieci i inne tego typu śmieci... 

Nagroda za pomoc: Nie ma nagrody ;0 Jedynie lajki..

Wykluczam serwery: WYKLUCZAM SERWERY PEŁNYMI ŚMIECIAMI

 

Reaktywacja - PandoraMt2 będzie 30 września , a jeżeli nie masz gdzie grać polecam - MarinerMt2

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby nie było dużo śmieci na serwerze, typu szarfy, jakieś kosmiczne zbroje/miecze itp!

Dodatkowe Info: Szukam bardzo podobnego serwera do DiamondMt2 (EASY/MEDIUM), tam nie było śmieci i inne tego typu śmieci... 

Nagroda za pomoc: Nie ma nagrody ;0 Jedynie lajki..

Wykluczam serwery: WYKLUCZAM SERWERY PEŁNYMI ŚMIECIAMI

 

Reaktywacja - PandoraMt2 będzie 30 września , a jeżeli nie masz gdzie grać polecam - MarinerMt2

 

Dzięki za info! Grałem też kiedyś na Pandorze, ale jednak potem na Diamondzie, Pandora też była super :) dzięki za info, najpierw zobacze MarinerMt2 :) Wielkie dzieki kolego! Polajkuje Ci trochę posty :) !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Medium lub Hard.
Dodatkowe Info: Dużo osób online, 1k+ (nie wiem czy taki jest ale chodzi mi o serwer z największą liczbą osób online).
Nagroda za pomoc: Like
Wykluczam serwery: -

slgbil.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Medium lub Hard.

Dodatkowe Info: Dużo osób online, 1k+ (nie wiem czy taki jest ale chodzi mi o serwer z największą liczbą osób online).

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: -

Jedynie teraz medium - hard to - Vesteris sam ostatnio zakończyłem grę polecam :) 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Medium lub Hard.

Dodatkowe Info: Dużo osób online, 1k+ (nie wiem czy taki jest ale chodzi mi o serwer z największą liczbą osób online).

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: -

Jeżeli chodzi o obecne serwery to Vesteris lub Ravia, ale lepiej zaczekać te kilka tygodni bo ma startować Balmora s3 i serwer od Asiga. 

AnnwID.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...