Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Zależy mi na serwerze, w ktorym jako nowy gracz mozna cos osiagnac. Np jezeli bede chcial sprzedac ulepszacze dropiace na moim lvlu to np nie byloby z tym problemu. Takie wysokie lvle raczej nie kupia nic i ja nie zarobie co znacznie utrudni gre, czyli w skrocie, handel itemami od 0 do max lvl :)

 

Dodatkowe Info: Moze to byc easy medium, aby ten 100 wbijalo sie w miare szybko, powiedzmy od 1h do 1 dnia. No dobra max 3 dni.

Nagroda za pomoc: udzielam :)

 

Wykluczam serwery: Antaris

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: duża liczba graczy; nowy serwer; łowienie ryb i sprzedaż ryb/małży/pereł jest ważną częścią ekonomii (np na Antarisie łowiło się kupony SM i łatwo było dzięki temu zarobić)

Dodatkowe Info: Musi to być nowy serwer gdzie łowienie jest opłacalne, na Vesterisie trzeba 30h łowić by wbić odpowiedni level by leciały kupony, a perły stoją tam za groszę

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: Vesteris

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Musi być postać Likan

Dodatkowe Info: Musi być postać Likan

Nagroda za pomoc: Like x10

Wykluczam serwery: wszystko mogą być

 

@daxido cyperia ;p

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer MEDIUM/HARD nie musi mieć wielu bajerów, wystarczy, aby była spora liczba graczy i gwarancja, że nie padnie po miesiącu jak serwery obecnie.

Dodatkowe Info: Myślałem o Vesterisie

Nagroda za pomoc: 5*

Wykluczam serwery:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer MEDIUM/HARD nie musi mieć wielu bajerów, wystarczy, aby była spora liczba graczy i gwarancja, że nie padnie po miesiącu jak serwery obecnie.

Dodatkowe Info: Myślałem o Vesterisie

Nagroda za pomoc: 5*

Wykluczam serwery:

Jednogłośnie Vesteris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer MEDIUM/HARD nie musi mieć wielu bajerów, wystarczy, aby była spora liczba graczy i gwarancja, że nie padnie po miesiącu jak serwery obecnie.

Dodatkowe Info: Myślałem o Vesterisie

Nagroda za pomoc: 5*

Wykluczam serwery:

Vesteris/Rubinum niemiecki, część misji spolszczona jest a i dużo Polaków znajdziesz w grze. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Hard/medium żeby było trochę łatwiej niż pl,w h*j ludzi  
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:like
Wykluczam serwery:nie pamiętam jakich:/ długo nie grałem

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard/medium żeby było trochę łatwiej niż pl,w h*j ludzi  

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:like

Wykluczam serwery:nie pamiętam jakich:/ długo nie grałem

Vesteris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosci graczy, rozwinietym handlu, zeby server nie byl P2W oraz zeby nie byl server dla hajsu i po 3/4 miesiacach znika.
Dodatkowe Info: Brak.
Nagroda za pomoc: Lajk
Wykluczam serwery: Antaris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosci graczy, rozwinietym handlu, zeby server nie byl P2W oraz zeby nie byl server dla hajsu i po 3/4 miesiacach znika.

Dodatkowe Info: Brak.

Nagroda za pomoc: Lajk

Wykluczam serwery: Antaris

Vesteris,Abatia ewentualnie czekaj na wystartowanie Balmorki

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosci graczy, rozwinietym handlu, zeby server nie byl P2W oraz zeby nie byl server dla hajsu i po 3/4 miesiacach znika.

Dodatkowe Info: Brak.

Nagroda za pomoc: Lajk

Wykluczam serwery: Antaris

Vesteris,Abatia ewentualnie czekaj na wystartowanie Balmorki

 

On pisze że nie szuka serwera P2W a ty mu o blamorce mówisz xD

 

Medium/Hard To zdecydowanie Vesteris

Jeśli chodzi o serwer easy to myślę że na tą chwile Aventus :)

 

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Dużej liczbie graczy, łatwym expie, i żeby nie był to FarmingSimulator, Jako taki plus, ale nie wymagany koniecznie - Likan.
Dodatkowe Info: aby nie typowy P2W, Może być to serwer zagraniczny ( byle był w wersji ENG językowej )
Nagroda za pomoc:Dzienny limit
Wykluczam serwery: Evenor,Arthia,Eldia,Elium

 

+pytanie, Czy na Cyperia.org gra dużo ludzi ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie ociążały exp, w miarę zrównoważony, serwer na którym są różne sposoby zarabania, eq które jest do expa jak i do pvp. 

Dodatkowe Info: Serwer podobny do Xenoxa jak ktoś zna to wie o co chodzi, ale trochę trudniejszy. 

Nagroda za pomoc: Laiki

Wykluczam serwery: Xenox,Antaris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużej liczbie graczy, łatwym expie, i żeby nie był to FarmingSimulator, Jako taki plus, ale nie wymagany koniecznie - Likan.

Dodatkowe Info: aby nie typowy P2W, Może być to serwer zagraniczny ( byle był w wersji ENG językowej )

Nagroda za pomoc:Dzienny limit

Wykluczam serwery: Evenor,Arthia,Eldia,Elium

 

+pytanie, Czy na Cyperia.org gra dużo ludzi ?

 

Rubinnum, na cyperi gra mało ludzi .

Opublikowano

Nie polecam cortium'a jak coś był wyciek navi i ludzie pouciekali administracja nie cała ale piersi owczywiscie nie ogarnia dziecko które nie zdało w szkole i nawet sie nie zna na robieniu serwera nie pykło teraz wystartował z smieszną reklamu i myśli ze ludzie wrócą ale niestety nie ogarnieta administracja = brak graczy i wcieki navi :D

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color]  Średnich i umiejętnosciach w broniach na 75 aby były ulepszane do 250 lv , serwer easy najlepiej!
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Szukam podobnych serwerów do divineworld s2 lub eruris
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/col or]  Odwdzięcze się lajkami
[color=#dda0dd][b]Wykluczam serwery:[/b][/color

sygna1c.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób.
Dodatkowe Info: Najlepiej serwer easy bądź medium, max lvl 150+.
Nagroda za pomoc: Sypne lajkami
Wykluczam serwery: Divine world, Argentus, Almadia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób.

Dodatkowe Info: Najlepiej serwer easy bądź medium, max lvl 150+.

Nagroda za pomoc: Sypne lajkami

Wykluczam serwery: Divine world, Argentus, Almadia

 

Nemeris,Almadia,Averion

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy / medium / easy-medium 
Dodatkowe Info: Ponad 1k ludzi shopy offline , żeby dało się kupić coś na miescie ,a nie pustki .
Nagroda za pomoc: Kciuk + :P
Wykluczam serwery:Nie wykluczam żadnego 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób.

Dodatkowe Info: Najlepiej serwer easy bądź medium, max lvl 150+.

Nagroda za pomoc: Sypne lajkami

Wykluczam serwery: Divine world, Argentus, Almadia

 

Nemeris,Almadia,Averion

 

 Napisałem, że wykluczam serwer Almadia. A na Nemerisie i Averionie są putki (po 100 / 200 osób xD). A napisałem, że zależy mi na dużej ilości osób. Podrzuci ktoś jeszcze jakieś propozycje?

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób.

Dodatkowe Info: Najlepiej serwer easy bądź medium, max lvl 150+.

Nagroda za pomoc: Sypne lajkami

Wykluczam serwery: Divine world, Argentus, Almadia

 

Nemeris,Almadia,Averion

 

 Napisałem, że wykluczam serwer Almadia. A na Nemerisie i Averionie są putki (po 100 / 200 osób xD). A napisałem, że zależy mi na dużej ilości osób. Podrzuci ktoś jeszcze jakieś propozycje?

 

Aventus

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy / medium / easy-medium

Dodatkowe Info: Ponad 1k ludzi shopy offline , żeby dało się kupić coś na miescie ,a nie pustki .

Nagroda za pomoc: Kciuk + :P

Wykluczam serwery:Nie wykluczam żadnego

Chyba tylko Invoria

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...