Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DarkMu Team Ver: S2 Exp: 25x Drop: 35% [Full PVP] [Protected] [AntyDDoS]


VVirus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

windowsa mam po niemiecku xD ale zara upne ssa i edytuje

 

ale podejrzewam ze nie mialem patcha wczesniej xD

 

zara lookne z patchem

 

jednak nie

 

screen

 

 

35b6y6s.jpg

Troju.png

Wszystko zależy od przeznaczenia,
a cel egzystencji człowieka jest jasny od momentu jego narodzin.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
bY Neji Hyuuga
  • Odpowiedzi 532
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

windowsa mam po niemiecku xD ale zara upne ssa i edytuje

 

ale podejrzewam ze nie mialem patcha wczesniej xD

 

zara lookne z patchem

 

jednak nie

 

screen

 

 

21119141011426221751.jpg

Zainstaluj najnowszego VC Redistributable dla win7 

 

 

Zaczyna ktos gre tutaj ?? :)

 

Ponad 130 osób online zaczęło! Czemu Ty miałbyś nie zacząć? Zapraszamy! :D

DMT 😉

Opublikowano

specjalnie dla tego serwera wgralem xpeka xD zobaczymy jak pojdzie

Troju.png

Wszystko zależy od przeznaczenia,
a cel egzystencji człowieka jest jasny od momentu jego narodzin.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
bY Neji Hyuuga
Opublikowano

Witam

Gra ktoś ze starej ekipy DarkMu? Da się normalnie zainstalować na win7? Kilka lat temu byłem do ostatnich chwil istnienia serwera i pamiętam, że na koniec to już niezłe jaja były ;p. Nie dało się rozpakować paczek z kamieniami, friend sprzedawał 10b w paczce za 9b ;) podczas trade'u znikały itemki i pełno tego typu bugów. Z chęcią bym zagrał, widzę ustawienia serwa takie jak kiedyś.

Opublikowano

Witam

Gra ktoś ze starej ekipy DarkMu? Da się normalnie zainstalować na win7? Kilka lat temu byłem do ostatnich chwil istnienia serwera i pamiętam, że na koniec to już niezłe jaja były ;p. Nie dało się rozpakować paczek z kamieniami, friend sprzedawał 10b w paczce za 9b ;) podczas trade'u znikały itemki i pełno tego typu bugów. Z chęcią bym zagrał, widzę ustawienia serwa takie jak kiedyś.

Działa elegancko na Win7 i Win8 ;)

Opublikowano

Ponad 140 osób online! Zapraszamy do wspólnej gry :) 

Licznik na stronie nadal nas nie lubi - szukamy innego modelu :p

DMT 😉

Opublikowano

Wszystko śmiga tylko czemu mam grę w takim małym okienku na czarnym tle? Pewnie coś z rozdzielczością, ale w gry na PC ostatni raz grałem chyba właśnie w DarkMU kilka lat temu i zbytnio nie pamiętam jak to zrobić. Aha i jakby można było prosić o link do patcha z dźwiękiem do gry to byłbym bardzo wdzięczny. 

Opublikowano

Lukkoss mialem ten sam problem mogles poczytac forum prosze:P

Wejdź w start > uruchom >
regedit.exe
,
Rozwiń foldery:
HKEY_CURRENT_USER > Software > Webzen > Mu > Config
Dodaj wartość DWORD i nazwij ją WindowMode. Przydziel jej wartość 1 i przy następnym uruchomieniu muo pojawi się w oknie
 

Opublikowano

40P online nawet spoko tylko mało ludzi

 

Jak już pisałem nie patrz na licznik online bo szwankuje, ponad 100 osób online jest ;)

DMT 😉

Opublikowano

40P online nawet spoko tylko mało ludzi

Nawet przy tylu online warto tu zagrac ...dlaczego ?

Administracja bez zarzutów :P

Nie ma przekretow .

Fajne questy od kamieni do boków +5

Grają tu ludzie dojrzali .

Na /post nie za glosno , nikt nie bluzga !

To by było na tyle ...zapraszam !

 

EDIT: cholera dostalam dc  :angry:

Opublikowano

wystarczy wpisać ich ip w skrypt który pokazuje ile online jeżeli mamy jakaś stronę testową lub zrobić publikacje na RZ i w status serwera wpisać ip będzie poprawnie wyświetlać liczbę online dodam jeszcze wiecęj to nie jest administracja z starego dark mu bo ja tutaj niewidzę nikogo z starej ekipy a tym bardziej Cahira który był założycielem tego serwera

More Power MuOnline

Opublikowano

Chciałbym widzieć ss z GS-a że jest tyle Online.

Po co ci to, jak tu nie grasz ...sensacji szukasz ?

Do admina ...od wczoraj wywala mnie jak wpisuje passy...main po prostu znika .

 Night112233  ..........Cahir wie o przedsięwzięciu , wydoroślał ..mysle, ze juz nie bawi go takie Mubicie :P

A my starszyzna cieszymy sie , ze mozeny pograc na normalnym serwerze  :P 

Wirus co moze byc przyczyną mojego problemu .

Zapraszam na serwer :)

 

EDIT: juz sobie poradziłam :)

Opublikowano

"Unable to register, reason: system error, please contact administrator."

 

O co chodzi ? Czemu nie mogę się zarejestrować ?

Opublikowano

Po co ci to, jak tu nie grasz ...sensacji szukasz ?

Do admina ...od wczoraj wywala mnie jak wpisuje passy...main po prostu znika .

 Night112233  ..........Cahir wie o przedsięwzięciu , wydoroślał ..mysle, ze juz nie bawi go takie Mubicie :P

A my starszyzna cieszymy sie , ze mozeny pograc na normalnym serwerze  :P 

Wirus co moze byc przyczyną mojego problemu .

Zapraszam na serwer :)

 

EDIT: juz sobie poradziłam :)

Gram tu od początku, irytujesz mnie...

Te dzieci.... 

"Unable to register, reason: system error, please contact administrator."

 

O co chodzi ? Czemu nie mogę się zarejestrować ?

Thank you, test11111111. Your registration is now complete

Działa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...