Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DarkMu Team Ver: S2 Exp: 25x Drop: 35% [Full PVP] [Protected] [AntyDDoS]


VVirus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 532
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Haha i co ten ranking jest od tego ktora postac zostala zrobiona pierwsza, czy poprostu sie codziennie losuje ^^ hahaha niezly pomysl :)

 

Dla Twojej wiadomości ranking jest według lvl i resów.

 

Może admin jeszcze śpi :D

 

Pracujemy jeszcze małe opóźnienia przy kompilacji biblioteki. 

 

Serwer online jednak będzie kolejna przerwa w nocy 29/30, celem kolejnych poprawek aby gra była jeszcze przyjemniejsza :)

DMT 😉

Opublikowano

Nie wiem co ten admin robil, przez ten cały czas.... cały czas offy xD

 

 

Jakie offy? Serwer był wyłączony od północy do 8 rano. Tak to jest cały czas online i działa prawidłowo więc nie wiem o co Tobie chodzi :)

 

ps. W nocy się śpi a nie gra :p

DMT 😉

Opublikowano

Czy na prawde juz tylko ja mam ochotę na taki serwer w którym się żadne staty nie będą resetować a nawet jak juz się będą resetować to żeby po GR to się nie działo i można było wbić full staty

Opublikowano

Jakie offy? Serwer był wyłączony od północy do 8 rano. Tak to jest cały czas online i działa prawidłowo więc nie wiem o co Tobie chodzi :)

 

ps. W nocy się śpi a nie gra :P

Ale ja jestem uzależniony od Mu i gram 24/7

Opublikowano

jaki jest największy rr ?

 

Maksymalnie jest 20 rr na tą chwile gracze mają dopiero 50% expa do 400 poziomu :) Przewiduje 1 reset za 3/4 tygodnie ;)

DMT 😉

Opublikowano

A co to spotów na serwie nie ma?

Są spoty ale mówiłem że nie będzie tak łatwo, nawet jak pkt zostają :)

DMT 😉

Opublikowano

 

Maksymalnie jest 20 rr na tą chwile gracze mają dopiero 50% expa do 400 poziomu :) Przewiduje 1 reset za 3/4 tygodnie ;)

1 reset będzie maksymalnie w poniedziałek/wtorek.

Opublikowano

Ja jestem ciekaw tylko 1 i mam pytanie do admina - Dlaczego w czasach w ktorych najnowszym jest s8 nawet s9 wy robicie s2? Server na ktorym nie ma Gaiona,Viciousa,Rave'a ? Nie mozecie tego skorygowac? Wziac pod uwage ze czas biegnie do przodu? Widze macie fajny potencjał ale takie servery były fajne x lattemu. Juz nie pomijajac faktu ze wasza konurencja sa servery ktore proponujac o wiele wiecej rozwiazan , wliczajac w to global? DZieki. 

Sezon drugi jest wedlug mnie najlepsza wersja tej gry, a te jeszcze starsze sa rownie dobre. Zas te nowe zniszczyly ta gre moim skromnym zdaniem. Dno i kilometry mulu. Odkad padl MuFreedom przestalem praktycznie grac, no troche pogralem na WoG, ale te najnowsze sezony jak juz mowilem - koszmar. Mam nadzieje, ze tutaj znajde cos w koncu dla siebie. Stare dobre czasy... Tylko z tego co widze jest tylko klient nosound. Niedobrze, chcialbym posluchac sobie muzyki, dzwiekow, ktore odrazu biora na wspomninanie :)

Opublikowano

Sezon drugi jest wedlug mnie najlepsza wersja tej gry, a te jeszcze starsze sa rownie dobre. Zas te nowe zniszczyly ta gre moim skromnym zdaniem. Dno i kilometry mulu. Odkad padl MuFreedom przestalem praktycznie grac, no troche pogralem na WoG, ale te najnowsze sezony jak juz mowilem - koszmar. Mam nadzieje, ze tutaj znajde cos w koncu dla siebie. Stare dobre czasy... Tylko z tego co widze jest tylko klient nosound. Niedobrze, chcialbym posluchac sobie muzyki, dzwiekow, ktore odrazu biora na wspomninanie :)

proszę.. xxx

Opublikowano

Sezon drugi jest wedlug mnie najlepsza wersja tej gry, a te jeszcze starsze sa rownie dobre. Zas te nowe zniszczyly ta gre moim skromnym zdaniem. Dno i kilometry mulu. Odkad padl MuFreedom przestalem praktycznie grac, no troche pogralem na WoG, ale te najnowsze sezony jak juz mowilem - koszmar. Mam nadzieje, ze tutaj znajde cos w koncu dla siebie. Stare dobre czasy... Tylko z tego co widze jest tylko klient nosound. Niedobrze, chcialbym posluchac sobie muzyki, dzwiekow, ktore odrazu biora na wspomninanie :)

 

Hej, postaram się dzisiaj wrzucić do działu download 2 zestawy dźwięków. Ścieżka klasyczna oraz muzyka przygotowana przez naszą ekipę :)

 

 

Ponad 60 graczy ONLINE

DMT 😉

Opublikowano

Zapraszam na serwer, jest z kim sie bic, spotow sporo. Niedlugo beda kamienie dodajace luck i skilla do itemow co urozmaici rozgrywke :)

Opublikowano

Podbijam ponad 70 osób online!

932831406827414353117.jpg

 

Dzisiaj nawet Rebekka zawitała na serwerze i każdego pozdrawiała :D

DMT 😉

Opublikowano

Witam. Jako gracz mogę tylko was ostrzec przed tym serwerem. Na serwerze nie ma zabezpieczeń, hakerzy na lewo, hakerzy na prawo... guild Kaczuchy( topka) zostawała wielokrotnie zgłaszana do Admina za używanie wspomagaczy, dalej grają, biją i śmieją się w twarz innym normalnie grającym graczom... druga sprawa faworyzacja ww guild co będziecie mogli zobaczyć na screenach... Nowi gracze widząc syf który się tam dzieje sami zaczynają grę od haków... bo nie ma konsekwencji... Syf kiła i mogiła... mimo iż same ustawienia serwera nie były najgorsze... 

a tu coś co powinno otworzyć oczy innym, iż nie warto tu zaglądać :

https://imageshack.com/i/eyi8a5Pnj
https://imageshack.com/i/hjwFAlJGj

https://imageshack.com/i/exKXGknyj

https://www.youtube.com/watch?v=VPujmbqtMeQ

 

posiadam inne filmiki graczy na hakach jakby komuś było mało

 

Szczerze nie polecam!

Opublikowano

Witam. Jako gracz mogę tylko was ostrzec przed tym serwerem. Na serwerze nie ma zabezpieczeń, hakerzy na lewo, hakerzy na prawo... guild Kaczuchy( topka) zostawała wielokrotnie zgłaszana do Admina za używanie wspomagaczy, dalej grają, biją i śmieją się w twarz innym normalnie grającym graczom... druga sprawa faworyzacja ww guild co będziecie mogli zobaczyć na screenach... Nowi gracze widząc syf który się tam dzieje sami zaczynają grę od haków... bo nie ma konsekwencji... Syf kiła i mogiła... mimo iż same ustawienia serwera nie były najgorsze... 

a tu coś co powinno otworzyć oczy innym, iż nie warto tu zaglądać :

https://imageshack.com/i/eyi8a5Pnj

https://imageshack.com/i/hjwFAlJGj

https://imageshack.com/i/exKXGknyj

https://www.youtube.com/watch?v=VPujmbqtMeQ

 

posiadam inne filmiki graczy na hakach jakby komuś było mało

 

Szczerze nie polecam!

Dorzuc tez filmiki na Miracle i polowe gildii na botach, a no tak na swoich nic nie wrzucisz. Obrazy wikt0Ra i innych jak to jedziemy go na sh, podczas gdy pada na 2-3 combo ;)

Na icku siedzielismy od dnia 2, nie tak jak Wasze Rampki od 4, takze piorek troche padlo, polecam tez sprawdzic bc7 :)

Jak podsylacie kreta do nas, to chociaz robcie to z glowa :).

Jedyny ktory zasluguje na jakis szacunek z Waszej gildi to prawdopodobnie finish. Ja nawet nie bede pytal skad Wasza gildia ma AA staffy, daybreakery i inne badziewia ktore leca z k3, kiedy nie ustoja pewnie nawet na k1 ^^

 

 

Opublikowano

Dorzuc tez filmiki na Miracle i polowe gildii na botach, a no tak na swoich nic nie wrzucisz. Obrazy wikt0Ra i innych jak to jedziemy go na sh, podczas gdy pada na 2-3 combo ;)

Na icku siedzielismy od dnia 2, nie tak jak Wasze Rampki od 4, takze piorek troche padlo, polecam tez sprawdzic bc7 :)

Jak podsylacie kreta do nas, to chociaz robcie to z glowa :).

Jedyny ktory zasluguje na jakis szacunek z Waszej gildi to prawdopodobnie finish. Ja nawet nie bede pytal skad Wasza gildia ma AA staffy, daybreakery i inne badziewia ktore leca z k3, kiedy nie ustoja pewnie nawet na k1 ^^

 

 

Nie masz dowodów. Ja przynajmniej się przyznaje, że sobie używałem a Wy nie macie jaj się przyznać -.-. Widziałem większość członków Waszej gildii a nie pisnąłem na /post czy do admina ani słowa. Wyluzujcie cipy panowie.

iHacks  <3

Opublikowano

Mówisz o piórkach a więc proszę, sam Admin napisał o ich istnieniu!! 

Nie pogrążaj się wiecej. Ludzie widząc waszą samowolkę mają już dość.... Wasi gildiowicze z hakami bez ukrycia wbijaja na spot i zabijają... ile można prosić... 

Na ic moje pt stało od 2 godziny wtorku.... liczba piórek = 0 . Nie mamy o czym rozmawiać

https://imageshack.com/i/p2RSBeARj

https://imageshack.com/i/p9T4FAtFj

 

poprawcie liczniki na www 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...