Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Mortyriusz.pl - Powrót w wielkim stylu ( jedyny taki )


Developer Cycu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

widzę kolejna osoba tarota rozkłada a i słuchaj uchem a nie brzuchem reinora to ja mam za 2 tyg skończyć ale nie dam rady i tak jak jest napisane ja jestem developerem a wszystkie serwery będą trzymane na 1 maszynie fizycznej i nie ma dla mnie znaczenia czy to będzie 1 czy 20 :) jeżeli ma takie informacje wypuszczać polecam ci iść do pracy na wróżbity Macieja z polsatu :)

 

 

 

to jest ograniczenia w dzień nie będę sprawdzał bo pełno ludzi bd ale np. o 2:00 w nocy wbijam a tu w m1 20 bs ? nie nie nie gra nie polega na tym by na samych botach jechać :) jak chcesz być botem to zainteresuj się innym serwerem gdyż u nas boty nie są tolerowane :)

Dodać do clienta bota i powiedzieć, że nie tolerują botów  B)

123

Opublikowano

Ponowię pytanie, bo zostałem pominięty. ;x

 

Jak tutaj jest z max. odpornością na magię na 300? Ile można wyciągnąć ze wszystkim, tj. roski+wody+zbroja itd. bo nie wiem czy zaczynać wojowanie BM'em lub Healerem. I ile można wyciągnąć max hp. na 300.

Opublikowano

jeszcze 3,5h ;c nie moge sie doczekac!!! oczywiscie polecam :)

Pomogłem lub nie, podoba Ci się mój komenatrz, DAJ LIKE, a ja na pewno się odwdzięczę :)

 

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód.   ~Paulo Coelho

Opublikowano

Czy zagram ? Oczywiście że zagram :] Polecam server jak i administracje :D

 

 

 

                                                                                                                            sygn2.jpg

Opublikowano

 

to jest ograniczenia w dzień nie będę sprawdzał bo pełno ludzi bd ale np. o 2:00 w nocy wbijam a tu w m1 20 bs ? nie nie nie gra nie polega na tym by na samych botach jechać :) jak chcesz być botem to zainteresuj się innym serwerem gdyż u nas boty nie są tolerowane :)

I komu te 20 albo nawet 40 bs w nocy będą przeszkadzać? Bardziej by przeszkadzały właśnie w dzień, bo pełno ludzi, sklepy, pvp itd.No właśnie na noc odpalam BS, a w dzień expie robie pvp z tymi bonami.

 

 

Co ja mam myśleć o serwie, którego admin wygaduje takie głupoty? Dlaczego na serwach easy/medium po 1k online można sobie ustawić dowolną ilość bs i nikomu to nie przeszkadza?

Opublikowano

No ich zdaniem tak.

 

 

Robi serw dla graczy i to w jego interesie leży, żeby zachęcić ich do grania na tym serwie i pokazać, że jego serw jest lepszy od konkurencji, a banowanie za nieodpisywanie przy bonowaniu jest absurdem.Na serwach 1k + online można swobodnie banować i nikt nie daje bana za to, że ktoś nie odpisał.Wyczuwam lizodupstwo.

Czy ktoś pisał o banowaniu? lel Polecam czytać.. Co ci szkodzi wejść raz na 2h na tego bsa i go ponownie zalogować..

1377531174-U173186.png
Opublikowano
 

 

Czy ktoś pisał o banowaniu? lel Polecam czytać.. Co ci szkodzi wejść raz na 2h na tego bsa i go ponownie zalogować..

Liż dupkę dalej, tylko nie wiem, co Ci to daje, poza gorszą reputacją wśród graczy :D

To szkodzi, że jest to bezsensu i niczym nie poprate, brak argumentów, dlaczego niby takie rozwiązanie miałoby mieć sens.

 

Metin2, jako gra, która została wymyślony tak, że zmienianie bonusów odbywałoby się jak na globalu - o co chodzi?

Chodzi o to, że samo posiadanie jednej zmianki bonusów byłoby ciężkie, więc analogicznie - BS itp nie miałyby sensu istnieć.

Ale.. na serwerach prywatnych, gdzie zmienianie jest sposobem, aby uzyskać perfekcyjne kombinacje bonów, ciągłe zmienianie zajmuje olbrzymią ilość czasu.

Robienie tego ręcznie, mija się z celem i odbiera przyjemność z gry, bo chyba niewielki procent graczy lubi to robić - podkreślam - ręcznie.

Tak więc BS, nie powinien być nawet postrzegany jako cheat, lecz potrzebne ułatwienie - pozbycie się jednego z nudnych aspektów gry - stworzenie większych walorów na serwerze.

 

Dlatego właśnie, jak było pisane wyżej, BS, chociaż ten clientowy, powinien być całkowicie dozwolony i nie powinno być za niego żadnych upomnień, kicków, banów etc.

 

PS

Jeśli ktoś to przeczytał, to z góry dzięki mu za to, jeśli się ktoś zgadza, piszcie, zostawcie lajka, żeby był to symbol naszego wspólnego zdania  :)

 

PS2

Pytania:

  1. Ile Jank za 500 zmianek 1/5 bonu u handlarza?
  2. Czy handlarz ten będzie stał w "kole", by PvP było dezaktywowane? 
  3. Skąd biżuteria na 54?
  4. Skąd bronie na 65?
  5. Skąd stalki?

123

Opublikowano

Czy ktoś pisał o banowaniu? lel Polecam czytać.. Co ci szkodzi wejść raz na 2h na tego bsa i go ponownie zalogować..

Kickanie, banowanie, dedanie wszystko to jest bez sensu w przypadku bsa.Tylko, że mogę ustawić bsa, wyjść z domu na 4 godziny, gm mnie kickie po 2h i 2 godziny w plecy...

Opublikowano

Ahh ten płacz dzieci o bs ;D Według mnie to jest dobry pomysł ze strony administracji ;)

To? Ah ta złożona wypowiedź, te rozbudowane zdania, wynikające z Twojego dojrzałego wieku, ah..

 

"Dzieci".. Mmmm...

100291404476255963127.jpg

123

Opublikowano

Wchodze na strone - pierwsze co rzuca sie w oczy to zaproszenie na kanal Youtube,klikam w adnotacje ''przejdz do kanalu'' i dostrzegam prostactwo jednego z czlonkow teamu.Ktoz inny jak nie Weezy mogl w tytule filmu uzyc slow ''nooby jebane''.

 

@ Start 17:30 bez zmian?

 

Srij9JT.png

Opublikowano

K***a po co płakać o bs'a? Skoro mówią że mają takie zabezpieczenia że nie odpalisz własnego bs'a to chyba dobrze że jest ten serwerowy i nie musisz sam bonować eq

Opublikowano

Serwer zajebisty ;) Tylko dziwi mnie 300lv nie zobaczyłem nigdzie jakie są raty na serwerze ;D Wbijam juz klient sie pobiera i konto jest ;) 

supra-z4-motoraty-800x200.jpg

Nick: Patryczeek

Opublikowano

Moim zdaniem na serwerze dużo osób zagra, ale większości nie odpowiada WeeZy czy jakoś tak w teamie. Osobiście mi też nie odpowiada. Pozdrawiam

Opublikowano

Moim zdaniem na serwerze dużo osób zagra, ale większości nie odpowiada WeeZy czy jakoś tak w teamie. Osobiście mi też nie odpowiada. Pozdrawiam

 

Skoro bez zadnej posadki chroni kumpli z wh przed banami "youtubowa posada", sam lata na wh i na botach to strach pomyslec co mu odjebie z komendami.

Pozostalo trzymac kciuki... Zuch chłopak Weezy dasz radę, wierze!

Opublikowano

Dlaczego zakazujecie BSa od kogoś innego ? W czym widzicie problem ? Ten w cliencie nie zawsze zatrzymuje się na wybranych bonach i czasami zmienia po raz kolejny i sie nie da wybonować ;)

Opublikowano

Niby wszystko cacy ale czuje ze cos wisi w powietrzu ;) osobiscie wybralem inny serwer poniewaz nie przepadam za takim typem ale kto wie ;) powodzenia .

[center][img=http://alistria.eu/pliki/sygny/sygna1.png][/center]

Opublikowano

Dlaczego zakazujecie BSa od kogoś innego ? W czym widzicie problem ? Ten w cliencie nie zawsze zatrzymuje się na wybranych bonach i czasami zmienia po raz kolejny i sie nie da wybonować ;)

Możliwe, że chodzi o wstrzykiwanie własnego bs`a, mają to zablokowane przed Multihackami itp. Lub wgrywanie BS`a do clienta, tak samo można wgrać inne cheaty. Myślę, że jeśli by odblokowali bs własnego, tym samym odblokowali by multihacki itp.

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Powiem tak na tylu serwerach bylo zabezpieczenie na BS i po paru dniach juz dzialal wiec ja sie nie martwie bo napewno ktos zrobi 5 slotowy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...