Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Mortyriusz.pl - Powrót w wielkim stylu ( jedyny taki )


Developer Cycu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proponowalbym lekko zredukowac to swiecenie itemow + ta wysoka trawa w miastach? Na co to komu?!

Weezy bedac sam na serwerze mial lekkie scinki,jestem ciekaw co bedzie gdy w miastach pojawia sie ludzie ;)

 

Srij9JT.png

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

bardzo bym cię prosił o utrzymanie kultury i pilnowanie się z słownictwem iż forum to miejsce publiczne i znajdują się tu osoby nieletnie więc nich nie demoralizuj

 

po raz kolejny powtarzam nie obrażajcie naszego team 

 

"nie stawia się serwera na tym, czego się nie zna" jak już rozkładasz tarota mogę poprosić o liczby do totolotka ?

 

dawaj tutaj questy z 1 odsłony mortyriusza, np. od trynkiewicza czy od innych bezbekowych npc i wtedy porozmawiamy o poziomie kultury i żartu

 

Cebula już obrana?

 

To właśnie dzięki youtubera są gracze, nie jest to wina Cyca, że teraz serwer bez reklamy na YT pada momentalnie z braku graczy.

Musiał chłopak improwizować i zapłacić kilku, a to chyba dobrze.

Weezy nie ma żadnych praw na tym serwerze, nawet sam Cycu w trosce o dobro serwera odebrał sobie prawa - Szkoda, że tego nie nagrałem jak to gadał, może by do was dotarło, a była to prywatna rozmowa pomiędzy mną, True i Cycu, więc mówiąc to nam nie miał na celu zbajerowanie nas, bo my tam nie gramy i grać nie będziemy.

 

Poza tym dla Cyca to jest poświęcony czas i wkład pieniędzy.

Jeżeli myślisz, że ktoś wkładający w serwer masę czasu i pieniędzy da sobie to r******* jakiemuś Weezy, to jesteś w błędzie, bo nie wiedzie nam się aż tak dobrze, żebyśmy rzucali tysiakami na prawo i lewo.

 

@topic

Byle do startu!

Bardzo fajny system ulepszania i smoczych kamieni.

 

cd. cebuli - nic mi nie mówiłeś, że mam ci pomóc przy obiedzie  :huh:

Youtuber = gracze?  xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD

to powiedz dlaczego na Virtualu bez żadnych ytberów jest 2k+ ludzi codziennie?  Na balmorze około 1.5k? BO TE SERWERY SAME PRZYCIĄGAJĄ GRACZY, bo są zajebiście przygotowanie i nie potrzebują reklamy u jakichś idiotów pokroju weezycośtamgówno. 

Opublikowano

Mieszanka Almerii, Aresa etc z Mortyriuszem - odbugowaliście chociaż statystyki na 127 lvl których nie dodawało ? jak widzę interface od Almerii to już mam wątpliwości :D ten sam model smoczych kamieni, te same paski, punkty osiągnięć . Co to jest " Jank " ? może powinno być " Yang " :D i przy okazji pamiętacie mnie panowie ? Witam ponownie - jak obiecywałem jestem :)

Opublikowano

A jak z cheatami? Wszystko injectowane/wgrywane do clienta zabronione?

BS można używać tylko tego clientowego? Trochę beznadziejny jest w porównaniu do np unpublisheda albo padmaka.

 

/ Ogólnie serwer ciekawy, na pewno zawitam.

123

Opublikowano

Strona wczytuje się bardzo wolno, a forum wcale. Nie wiem czy to mój błąd, czy poprostu linki nie działają?

 

wina sakurki ale do startu powinno być ok arsob ma być przy starcie i monitorować ruch sieciowy więc nie powinno być problemów ^^

 

460 osób na becie xD Ciekawe ile na starcie będzie :D.

@Czy te zbroje na wyższy lvl mają jakieś "świecenia" lub "dymki"? ;d

 

niżej napisane 

 

Dokładnie.

Patrząc na sam TEAM to już odechciewa mi sie grać.. ''WeeZyHackeRR'' dziecko juba tuba on ma GA na serwerze HAHA!!!!

Serwer tezprzekombinowany bo nasrane, namieszane i ogólnie za duzo tego wszystkiego.

 

NIE POLECAM, NIE ZAGRAM !

 

wiesz nie każdemu musi się wszystko podobać :) nie dogodzisz wszystkim :)

 

Proponowalbym lekko zredukowac to swiecenie itemow + ta wysoka trawa w miastach? Na co to komu?!

Weezy bedac sam na serwerze mial lekkie scinki,jestem ciekaw co bedzie gdy w miastach pojawia sie ludzie ;)

 

świecenie mają tylko zbroje na 1 lvl i stalki :)

 

 

dawaj tutaj questy z 1 odsłony mortyriusza, np. od trynkiewicza czy od innych bezbekowych npc i wtedy porozmawiamy o poziomie kultury i żartu

 

 

cd. cebuli - nic mi nie mówiłeś, że mam ci pomóc przy obiedzie  :huh:

Youtuber = gracze?  xD

to powiedz dlaczego na Virtualu bez żadnych ytberów jest 2k+ ludzi codziennie?  Na balmorze około 1.5k? BO TE SERWERY SAME PRZYCIĄGAJĄ GRACZY, bo są zajebiście przygotowanie i nie potrzebują reklamy u jakichś idiotów pokroju weezycośtamgówno. 

 

 

https://www.google.pl/#q=virtualmt2&tbm=vid

<faceplam>

 

 

Roski da się normalnie wytwarzać z tych wód i butelek?

 

są w sklepie z odnowioną grafika :)

 

Mieszanka Almerii, Aresa etc z Mortyriuszem - odbugowaliście chociaż statystyki na 127 lvl których nie dodawało ? jak widzę interface od Almerii to już mam wątpliwości :D ten sam model smoczych kamieni, te same paski, punkty osiągnięć . Co to jest " Jank " ? może powinno być " Yang " :D i przy okazji pamiętacie mnie panowie ? Witam ponownie - jak obiecywałem jestem :)

 

almeria była moja = interface a jeżeli chodzi o aresa to to była kropla w krople almeria sprzedana przez casawira niekompetentnym osobom :) aa i wziąłem sobie jeszcze skille ale system run etc to są pythony casawira xD 

 

tak staty dobrze lecą :)

 

nie Jank jest zamiast Yang 

 

Wystarczy ten klient z bety czy nie ?

 

nie nowy jest na stronie 

 

 

 

ps. START 17:30 :) OK 15:00 DAM PUBLIKACJĘ 

Opublikowano

A jak z cheatami? Wszystko injectowane/wgrywane do clienta zabronione?


BS można używać tylko tego clientowego? Trochę beznadziejny jest w porównaniu do np unpublisheda albo padmaka.


 


/ Ogólnie serwer ciekawy, na pewno zawitam.


123

Opublikowano

wina sakurki ale do startu powinno być ok arsob ma być przy starcie i monitorować ruch sieciowy więc nie powinno być problemów ^^

 

 

niżej napisane

 

 

wiesz nie każdemu musi się wszystko podobać :) nie dogodzisz wszystkim :)

 

 

świecenie mają tylko zbroje na 1 lvl i stalki :)

 

 

https://www.google.pl/#q=virtualmt2&tbm=vid

 

 

 

są w sklepie z odnowioną grafika :)

 

 

almeria była moja = interface a jeżeli chodzi o aresa to to była kropla w krople almeria sprzedana przez casawira niekompetentnym osobom :) aa i wziąłem sobie jeszcze skille ale system run etc to są pythony casawira xD

 

tak staty dobrze lecą :)

 

nie Jank jest zamiast Yang

 

 

nie nowy jest na stronie

 

 

 

ps. START 17:30 :) OK 15:00 DAM PUBLIKACJĘ

Udowodnij, ze jakis ytber jest w administracji

Kiedys serwery utrzymywaly sie tylko z reklamy na mpc, a teraz wszyscy mysla ze beda mieli balmore s2 i napierdalaja tymi zapowiedziami na yt. Fubu to wszystko zaczal, ale mu sie udalo, drugiego takiego przypadku nie bylo

Opublikowano

WeZZy GA ?? :D muszę tam być :D

 

 

Ciekawe czy serw poleci bez problemów (nie urażając nikogo)  ponieważ nikomu chyba jeszcze nie udało się puścić Dedyka 255+ :D 

 

Ale CyCu jest kozak i trzeba mu zaufać :D

 

 

Zawitam napewno !! :D    

 

nick: GandzialF

klasa: nie wiem 

królestwo: nie wiem 

gildia: okaże się

 

 

to czekamy :)

Opublikowano

Jak tutaj jest z max. odpornością na magię na 300? Ile można wyciągnąć ze wszystkim, tj. roski+wody+zbroja itd. bo nie wiem czy zaczynać wojowanie BM'em lub Healerem. :D + jak jest z healem na healerze? Edytowany, czy na 300 leczymy się 5k?

Opublikowano

WeZZy GA ?? :D muszę tam być :D

 

 

Ciekawe czy serw poleci bez problemów (nie urażając nikogo)  ponieważ nikomu chyba jeszcze nie udało się puścić Dedyka 255+ :D

 

Ale CyCu jest kozak i trzeba mu zaufać :D

 

 

Zawitam napewno !! :D    

 

nick: GandzialF

klasa: nie wiem 

królestwo: nie wiem 

gildia: okaże się

 

 

to czekamy :)

nick: GandzialF

klasa: nie wiem 

królestwo: nie wiem 

gildia: okaże się 

 

Po c**j to piszesz :D ? Chwalisz się czy żalisz .. ?  

Opublikowano

Serwer prezentuje się bardzo fajnie, widać, że jest w pewnym sensie innowacyjny.

Jednak jak dla mnie weezy to całkowita porażka, jeżeli on ma być tam GA to duuży minus dla administracji.

Cycu, Ciebie nie znam, ale zauważyłem, że jesteś pyskaty, co może zemścić się przy starcie ;)

True, tutaj nie mam co pisać, polecam tylko i wyłącznie ze względu na tego człowieka.

 

PS

Wywalcie Weezy'go ...

Opublikowano

 

A jak z cheatami? Wszystko injectowane/wgrywane do clienta zabronione?

BS można używać tylko tego clientowego? Trochę beznadziejny jest w porównaniu do np unpublisheda albo padmaka.

 

/ Ogólnie serwer ciekawy, na pewno zawitam.

 

 

Tylko klientowy BS :P Jak nie chcesz to nie używaj :)

Opublikowano

A gówna dalej zazdroszczą że Weezy w teamie ... Zasłużył to jest a wy możecie co najwyżej dalej gimbowskie dupy spinać ;) 

Kogo to obchodzi że jakiś no name napisze że nie poleca ze względu na Weezego, więc zatrzymajcie to lepiej dla siebie a nie nabijacie bez sensowne posty ...

 

 

AW:

1. Mam nadzieje że nie będzie zwoju do zmiany skilli ?? 

2. Czy drop ulepek jest przystosowany do lvl ?? Na becie trzeba było ich w "hooy" żeby zrobić epiki ;)

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Serwer ciekawy chociaż za dużo bajerów jak na mój gust.

 

 

Mam kilka pytań do administracji mianowicie:

 

- Skąd zdobyć te 6/7 bony ? Od jakiej mapy/bossa począwszy? 

 

- Skąd zdobyć te kd+7/8? Od jakiej mapy/bossa począwszy? Nie ma kd statusowych/ludzi/wart.ataku mam nadzieje,prawda?

 

- Czy na pewno sprawdziliście serwer pod względem balansu postaci (zważając na te 6/7 bony wygórowane) ? Mam nadzieje,że nie będzie wtopy pod tym względem.

 

- Czy planujecie współprace z innymi YouTuberami czy tylko bazujecie na Weezym?

 

To tyle. Na serwer zapraszam zobaczymy jak to wyjdzie ;)

#rein

Opublikowano

Jak tutaj jest z max. odpornością na magię na 300? Ile można wyciągnąć ze wszystkim, tj. roski+wody+zbroja itd. bo nie wiem czy zaczynać wojowanie BM'em lub Healerem. :D + jak jest z healem na healerze? Edytowany, czy na 300 leczymy się 5k?

Healler na 300lv leczy 20k pz co 4sec.

''Chcesz zmienić świat na lepsze?... Może od siebie zacznij!''

Opublikowano

Healler na 300lv leczy 20k pz co 4sec.

Okej, dzięki. A jak jest z max. hp, ile można wyciągnąć? Oraz to pytanko o abs. na magię również aktualne.

Opublikowano

Jakby ktoś nie wiedział:

 

 

Linki do klienta :

 

1. xx

 

2. xx

 

3. xx

 

4. xx

 

Jak ktoś usunie to linki do clientaa w wydarzeniach na stronie.

Skan do klientów, czas do 15.

727881401622271220780.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...