Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Mortyriusz.pl - Powrót w wielkim stylu ( jedyny taki )


Developer Cycu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Max poziom 300 ? :D

 

OWSZEM :)

 

 

A jak z cheatami? Wszystko injectowane/wgrywane do clienta zabronione?

BS można używać tylko tego clientowego? Trochę beznadziejny jest w porównaniu do np unpublisheda albo padmaka.

 

/ Ogólnie serwer ciekawy, na pewno zawitam.

 

 

wszystko jest zablokowane :)

 

Serwer ciekawy chociaż za dużo bajerów jak na mój gust.

 

 

Mam kilka pytań do administracji mianowicie:

 

- Skąd zdobyć te 6/7 bony ? Od jakiej mapy/bossa począwszy? 

 

- Skąd zdobyć te kd+7/8? Od jakiej mapy/bossa począwszy? Nie ma kd statusowych/ludzi/wart.ataku mam nadzieje,prawda?

 

- Czy na pewno sprawdziliście serwer pod względem balansu postaci (zważając na te 6/7 bony wygórowane) ? Mam nadzieje,że nie będzie wtopy pod tym względem.

 

- Czy planujecie współprace z innymi YouTuberami czy tylko bazujecie na Weezym?

 

To tyle. Na serwer zapraszam zobaczymy jak to wyjdzie ;)

 

 

1. Mapa 90 / 255

2. przetapiasz u alchemika 

3. na noc dałem eq 4x15 itd full perfekt i powiedzieli że jest ok :) gracze oczywiście :D

4. tak Rykox, lolitax, adaś, lisek1000, może kaspa, devaxes, i kilka małych :D

 

 

Skan do klientów, czas do 15.

 
Klient jest na stronie :)
  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ponowię pytanie, bo zostałem pominięty. ;x

 

Jak tutaj jest z max. odpornością na magię na 300? Ile można wyciągnąć ze wszystkim, tj. roski+wody+zbroja itd. bo nie wiem czy zaczynać wojowanie BM'em lub Healerem. I ile można wyciągnąć max hp. na 300.

Opublikowano

  • Ile Jank za 500 zmianek 1/5 bonu u handlarza?

Czy handlarz ten będzie stał w "kole", by PvP było dezaktywowane? 

123

Opublikowano

Podoba mi się, gdyby nie te bronie. 300 lvl? Wow :) Client już mi się ściąga. 

W jakim czasie wbije maks level? 

PS. Na pewno nagram jakiś filmik . 

Opublikowano

Kamil przed toba dluga noc może zamowić ci pizze?:D Nie no swiry Cycu rzucił szkołe dla Mortyriusza wiec wiecie poswiecil sie dla serwera ... 

Opublikowano

 

  • Ile Jank za 500 zmianek 1/5 bonu u handlarza?
  • Czy handlarz ten będzie stał w "kole", by PvP było dezaktywowane? 

 

 

domyślam się że o bs chodzi jak wbiję na serwa a tu bd bd postawiony w m2 czy w m1 i nie odpisze kick.  bs można używać ale nie na "afk" xD

Opublikowano

domyślam się że o bs chodzi jak wbiję na serwa a tu bd bd postawiony w m2 czy w m1 i nie odpisze kick.  bs można używać ale nie na "afk" xD

BS to program, który robi to za nas. Więc co? Muszę siedzieć w grze i patrzeć się w zimię, jak nic innego do roboty aktulanie nie mam, żeby nie dostać kicka, bo używam jednej z opcji clienta? Trochę mija się z sensem :D

 

Ponawiam pytania.

  • Ile Jank za 500 zmianek 1/5 bonu u handlarza?
  • Czy handlarz ten będzie stał w "kole", by PvP było dezaktywowane? 

123

Opublikowano

domyślam się że o bs chodzi jak wbiję na serwa a tu bd bd postawiony w m2 czy w m1 i nie odpisze kick.  bs można używać ale nie na "afk" xD

Przecież takie jest założenie bs, że ustawiasz, bony, dajesz start i idziesz coś robić.Czemu miałby ten kick służyć.I niby dlaczego nie można bonować na afk? Mam siedzieć i się gapić w ten monitor i patrzeć ciągle na te czerwone napisy: "bonusy zostały zmienione"? Ludzie proszę was...

 

To tak jakby na PL zalegalizowali fishbota, ale powiedzieli, że trzeba odpisywać xD

Opublikowano

Przecież takie jest założenie bs, że ustawiasz, bony, dajesz start i idziesz coś robić.Czemu miałby ten kick służyć.I niby dlaczego nie można bonować na afk? Mam siedzieć i się gapić w ten monitor i patrzeć ciągle na te czerwone napisy: "bonusy zostały zmienione"? Ludzie proszę was...

 

To tak jakby na PL zalegalizowali fishbota, ale powiedzieli, że trzeba odpisywać xD

Aż lajka dałem xD Dokładnie, to myślenie byłoby niczym nie poparte i całkiem irracjonalne :D

To samo zresztą napisałem UP.

123

Opublikowano

Ile defa ma kd defa+8? Widzialem w Isie, niestety nie grałem na becie bo pobrałem 20 minut po zakończeniu bety  8S

Opublikowano

Ponawiam pytania.

  • Ile Jank za 500 zmianek 1/5 bonu u handlarza?
  • Czy handlarz ten będzie stał w "kole", by PvP było dezaktywowane? 

123

Opublikowano

uhuu ! co za zapowiedź !

jak najbardziej wbijam, administracja wydaje sie byc ogarnięta :) mam nadzieje, że nie będzie przekrętów !

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

Wiecie, że oni mają takie zabezpieczenia, że BS wcale mogło by tu nie być... Siedźcie cicho i się cieszcie, że wgl. jest ten serwerowy.

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Kto był na ts to wie co cycu gadał że serwer będzie na tydzień żeby kase zebrać i startować z reinorem. Cycu i jego serwery nigdy nie były extra wszystko padało. Wezzy gowniarz który jedzie zawsze na każdym serwerze na hackach to tu zobaczy może jak to jest. Wezzy swoim zachowaniem i braku kultury do innych będzie [G****o] Wezzy.

 

Serwer drugi raz będzie reaktywowany i to będzie krótka reaktywacja.

 

Jeżeli chcesz grać na tym serwerze to tylko na wh itp. Ja na pewno nie zostawię suchej nitki na tym serwerze za tamte czasy i wezziego

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Opublikowano

Łooo, przeczytałem całą prezentacje pierwszy raz od paru lat, jestem szczerze mówiąc pod wrażeniem.

Serwer zapowiada się zajebiście i na pewno wbiję bez gadania, tylko mam nadzieje, że postoi.

 

Jak wygląda Wasze zabezpieczenie klienta? Bo wiecie, zablokować nowe pliki to nie problem obejść, a jak z blokowaniem WH itp? Przydałoby się tego gówna pozbyć.

 

Bs jest w kliencie wbudowany, czy samemu trzeba kombinować? Jezeli jest w prezentacji to sorry, ale musialo mi umknąć w takim razie.

Opublikowano

Wiecie, że oni mają takie zabezpieczenia, że BS wcale mogło by tu nie być... Siedźcie cicho i się cieszcie, że wgl. jest ten serwerowy

Jak go jednak dodali, to po chuja zakazują "bonowania na afk".I co? Nie mogę wstać rano, odpalić klienta, ustawić bony i iść się za ten czas umyć, zjeść śniadania czy coś, bo oni sobie życzą, żeby im odpisywać.Powiedz mi  jaki to ma sens? Co to jest niby? Nowa dyrektywa Unii?

Opublikowano
 

Jak go jednak dodali, to po chuja zakazują "bonowania na afk".I co? Nie mogę wstać rano, odpalić klienta, ustawić bony i iść się za ten czas umyć, zjeść śniadania czy coś, bo oni sobie życzą, żeby im odpisywać.Powiedz mi  jaki to ma sens? Co to jest niby? Nowa dyrektywa Unii?

Ouc. W takim razie ja tez nie lapie, wlaczasz bsa i masz sie w ten ekran gapic ciagle? Wbije na przegldarke cos zobaczyc, wracam, nie odpisalem i ban.

Serio?

Opublikowano

Wiecie, że oni mają takie zabezpieczenia, że BS wcale mogło by tu nie być... Siedźcie cicho i się cieszcie, że wgl. jest ten serwerowy.

Cieszcie? To niech oni się cieszą, że jest, bo inaczej by graczy było o wiele mniej :)

 

Metin2, jako gra, która została wymyślony tak, że zmienianie bonusów odbywałoby się jak na globalu - o co chodzi?

Chodzi o to, że samo posiadanie jednej zmianki bonusów byłoby ciężkie, więc analogicznie - BS itp nie miałyby sensu istnieć.

Ale.. na serwerach prywatnych, gdzie zmienianie jest sposobem, aby uzyskać perfekcyjne kombinacje bonów, ciągłe zmienianie zajmuje olbrzymią ilość czasu.

Robienie tego ręcznie, mija się z celem i odbiera przyjemność z gry, bo chyba niewielki procent graczy lubi to robić - podkreślam - ręcznie.

Tak więc BS, nie powinien być nawet postrzegany jako cheat, lecz potrzebne ułatwienie - pozbycie się jednego z nudnych aspektów gry - stworzenie większych walorów na serwerze.

 

Dlatego właśnie, jak było pisane wyżej, BS, chociaż ten clientowy, powinien być całkowicie dozwolony i nie powinno być za niego żadnych upomnień, kicków, banów etc.

 

PS

Jeśli ktoś to przeczytał, to z góry dzięki mu za to, jeśli się ktoś zgadza, piszcie, zostawcie lajka, żeby był to symbol naszego wspólnego zdania :)

 

PS2

Pytania:

  1. Ile Jank za 500 zmianek 1/5 bonu u handlarza?
  2. Czy handlarz ten będzie stał w "kole", by PvP było dezaktywowane? 
  3. Skąd biżuteria na 54?
  4. Skąd bronie na 65?
  5. Skąd stalki?

123

Opublikowano

Jak go jednak dodali, to po chuja zakazują "bonowania na afk".I co? Nie mogę wstać rano, odpalić klienta, ustawić bony i iść się za ten czas umyć, zjeść śniadania czy coś, bo oni sobie życzą, żeby im odpisywać.Powiedz mi  jaki to ma sens? Co to jest niby? Nowa dyrektywa Unii?

To jest jego serwer i może robić co chce.. Nie chcesz, nie bonuj. Proste? Proste.

 

Łooo, przeczytałem całą prezentacje pierwszy raz od paru lat, jestem szczerze mówiąc pod wrażeniem.

Serwer zapowiada się zajebiście i na pewno wbiję bez gadania, tylko mam nadzieje, że postoi.

 

Jak wygląda Wasze zabezpieczenie klienta? Bo wiecie, zablokować nowe pliki to nie problem obejść, a jak z blokowaniem WH itp? Przydałoby się tego gówna pozbyć.

 

Bs jest w kliencie wbudowany, czy samemu trzeba kombinować? Jezeli jest w prezentacji to sorry, ale musialo mi umknąć w takim razie.

Z tego co mi wiadomo, na chwilę obecną nie da się obejść zabezpieczeń, żeby wgrać wh itp. 

 

BS serwerowy, inne nie działają

1377531174-U173186.png
Opublikowano

 

 
 

Ouc. W takim razie ja tez nie lapie, wlaczasz bsa i masz sie w ten ekran gapic ciagle? Wbije na przegldarke cos zobaczyc, wracam, nie odpisalem i ban.

Serio?

 

No ich zdaniem tak.

 

 

 

To jest jego serwer i może robić co chce.. Nie chcesz, nie bonuj. Proste? Proste.

 

Z tego co mi wiadomo, na chwilę obecną nie da się obejść zabezpieczeń, żeby wgrać wh itp. 

 

BS serwerowy, inne nie działają

 

Robi serw dla graczy i to w jego interesie leży, żeby zachęcić ich do grania na tym serwie i pokazać, że jego serw jest lepszy od konkurencji, a banowanie za nieodpisywanie przy bonowaniu jest absurdem.Na serwach 1k + online można swobodnie banować i nikt nie daje bana za to, że ktoś nie odpisał.Wyczuwam lizodupstwo.

Opublikowano

Kto był na ts to wie co cycu gadał że serwer będzie na tydzień żeby kase zebrać i startować z reinorem. Cycu i jego serwery nigdy nie były extra wszystko padało. Wezzy gowniarz który jedzie zawsze na każdym serwerze na hackach to tu zobaczy może jak to jest. Wezzy swoim zachowaniem i braku kultury do innych będzie [G****o] Wezzy.

 

Serwer drugi raz będzie reaktywowany i to będzie krótka reaktywacja.

 

Jeżeli chcesz grać na tym serwerze to tylko na wh itp. Ja na pewno nie zostawię suchej nitki na tym serwerze za tamte czasy i wezziego

 

widzę kolejna osoba tarota rozkłada a i słuchaj uchem a nie brzuchem reinora to ja mam za 2 tyg skończyć ale nie dam rady i tak jak jest napisane ja jestem developerem a wszystkie serwery będą trzymane na 1 maszynie fizycznej i nie ma dla mnie znaczenia czy to będzie 1 czy 20 :) jeżeli ma takie informacje wypuszczać polecam ci iść do pracy na wróżbity Macieja z polsatu :) 

 

 

Jak go jednak dodali, to po chuja zakazują "bonowania na afk".I co? Nie mogę wstać rano, odpalić klienta, ustawić bony i iść się za ten czas umyć, zjeść śniadania czy coś, bo oni sobie życzą, żeby im odpisywać.Powiedz mi  jaki to ma sens? Co to jest niby? Nowa dyrektywa Unii?

 

to jest ograniczenia w dzień nie będę sprawdzał bo pełno ludzi bd ale np. o 2:00 w nocy wbijam a tu w m1 20 bs ? nie nie nie gra nie polega na tym by na samych botach jechać :) jak chcesz być botem to zainteresuj się innym serwerem gdyż u nas boty nie są tolerowane :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...