Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Mortyriusz.pl - Powrót w wielkim stylu ( jedyny taki )


Developer Cycu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LIpa !! Zrobiłem konto i nie dostałem potwierdzenia na e-mail i jak daje żeby mi wysłało to pisze ze email jest nie prawidłowy :( 

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo ładna prezentacja, przejrzysta, estetyczna, to nic, że kilka błędów (Cycu - co z tym papierem? :D)

Polecam na pewno ze względu na Administrację.

Opublikowano

Hm... po przeczytaniu prezentacji mam jedno pytanie, ostatnie eq można zdobyć tylko i włączenie w IS ?

Eq do expa mozna zdobyc z isu ale ci co grali na becie bede moze mieli szanse kupic jakos ;)

Opublikowano

Niew moge pobrac klienta - klikam client i nie moge nic zrobić -.-

 

Napewno zagram, szkoda ze system eq exp w isie -.-

 

Klient będzie dzisiaj w nocy.

74030824808684612346.png

Opublikowano

LIpa !! Zrobiłem konto i nie dostałem potwierdzenia na e-mail i jak daje żeby mi wysłało to pisze ze email jest nie prawidłowy :(

 

nie trzeba potwierdzać email 

 

Bardzo ładna prezentacja, przejrzysta, estetyczna, to nic, że kilka błędów (Cycu - co z tym papierem? :D)

Polecam na pewno ze względu na Administrację.

 

ty nie mam skanera i nie wiem gdzie jest jutro bd w szpitalu u mamy to zapytam i zrobię skan z dysleksją xD 

 

Hm... po przeczytaniu prezentacji mam jedno pytanie, ostatnie eq można zdobyć tylko i włączenie w IS ?

 

tylko eq exp ale będzie i z eventów :)

oraz z metinów od mapy 90 do 255 lecą zwoje sm

Opublikowano

Nic tylko polecić, Cycu= świetny serwer, Weezy= świetna reklama, True= serwer na długo, nawet jak mały zysk. ;)

Weezy to gowno, najgorsza reklama.

 

Wkoncu jakis easy

Opublikowano

Weezy to gowno, najgorsza reklama.

 

Wkoncu jakis easy

 

bardzo cię proszę nie wyzywaj naszego teamu bez podania powodów 

 

Skąd trutka i jak z jej ulepszaniem?

 

bossy na mapach od 90 do 255 

Opublikowano

Serwer bomba ! Wiedziałem Kamil, że reaktywując serwer wyjdzie jeszcze lepszy. Poprzedni Mortyriusz nie miał żadnych lagów. Było parę błędów, ale mniejsza z tym. Mieliście bardzo dobrą reklamę, teraz powracacie z jeszcze lepszą.
Ps. Mam nadzieję, że nie będzie powtórki z tamtej odsłony. Gorąco polecam :)

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Weezy to gowno, najgorsza reklama.

 

Wkoncu jakis easy

Tak, Weezy np. mnie odstrasza ;) Co do serwera, wnioskuję że troszkę postoi (dobry sponsor), dużo Easy ostatnio nie wychodzi, więc graczy troszkę będzie.

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Serwer bomba ! Wiedziałem Kamil, że reaktywując serwer wyjdzie jeszcze lepszy. Poprzedni Mortyriusz nie miał żadnych lagów. Było parę błędów, ale mniejsza z tym. Mieliście bardzo dobrą reklamę, teraz powracacie z jeszcze lepszą.

Ps. Mam nadzieję, że nie będzie powtórki z tamtej odsłony. Gorąco polecam :)

 

nie mamy teraz pewny team jeszcze bardziej dopracowane prawa zrobiliśmy betę bugi też są przeszłością :D

 

Dalej zachęcam do wypowiedzi oraz na nasz ts3 

 

adres na stronie 

www.Mortyriusz.pl
Opublikowano

Weezy to gowno, najgorsza reklama.

 

Wkoncu jakis easy

 

Weezy to gówno? Gdyby nie on ile osób czekałoby na Asteriusa? Mało kto by o nim wiedział.

Opublikowano

Polecam ze względu na WeeZiego , na asteriusie angażował się bardzo i mam nadzieje że tu tez
Duza reklama sie szykuje czekam na start

Opublikowano

Daggerem dam rade bez buffa? Yang będzie leciało jak pojebane, że tak zwiększyliście limit w eq? W ile max lvl?

Otrzymam odpowiedź?

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Otrzymam odpowiedź?

Dasz radę. Yang chyba będzie leciało tak jak kiedyś czyli żeby zapełnić taki limit będziesz musiał conajmniej 5-6h bić non stop.

 

@Na serwer może zawitam ponownie. Oczywiście jeśli nie dostane perma na starcie za mój "występek" na starym forum. ^^

­azYIWDl.png

Opublikowano

Serwer zapowiada sie zajebiscie. Jest to jeden z najlepszych serwerow ktore powstaly..

Reklama zapewniona do tego wakacje

Duzo ludzi bedzie. Ja tez zawitam:)

Opublikowano

Serwer zapowiada sie zajebiscie. Jest to jeden z najlepszych serwerow ktore powstaly..

Reklama zapewniona do tego wakacje

Duzo ludzi bedzie. Ja tez zawitam:)

 

A grałeś na nim, że tak mówisz ? 

 

Sam zawitam, bo nic ciekawego nie ma.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...