Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Mortyriusz.pl - Powrót w wielkim stylu ( jedyny taki )


Developer Cycu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wy to na source robicie?

@topic serwer pod względem python super...

 

tak 

 

6/7 na klasy? lepiej aby 6/7 nie było bo wtedy bd sieczka ;/

 

6/7 bardzo fajnie rozwiązane zobaczysz na 100% was nie zniechęci xD

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kiedy bedzie Itemshop? ;) bo chcem wiedziec ile mam kasy na Paypala przelac ;P I te itemy co sa w Isie do exspa maja one jakies specjalne bony czy cos bo tak na slepo kupywac to troche kijowo

Opublikowano

6/7 na klasy? lepiej aby 6/7 nie było bo wtedy bd sieczka ;/

Jeżeli dobrze skumałem sprawę z 6/7bonem na serwerze, to uwierz mi że nie w każdym itemku możesz mieć klasówkę, a bodajże tylko w jednym.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Kiedy bedzie Itemshop? ;) bo chcem wiedziec ile mam kasy na Paypala przelac ;P I te itemy co sa w Isie do exspa maja one jakies specjalne bony czy cos bo tak na slepo kupywac to troche kijowo

 

na start 20 zł ci wystarczy spokojnie xD

 

Jeżeli dobrze skumałem sprawę z 6/7bonem na serwerze, to uwierz mi że nie w każdym itemku możesz mieć klasówkę, a bodajże tylko w jednym.

 

dobrze skumałeś :D 

Opublikowano

Dobry serw, na pewno wbije i zostanę na dłużej jeżeli bd tak jak w prezentacji się to zapowiada.

 

Pozdrawiam mam_WH.

 

wszystko co w zapowiedzi jest na serwerze + kilka niespodzianek ale to już sami odkryjecie :D 

Opublikowano

Nie polecam serwera z prostego powodu - nic tutaj nie trzyma się kupy.

Wygląda to na jedno wielkie gówno - wrzuciłeś tutaj wszystko chcąc udowodnić swoje umiejętności, ale musisz pamiętać, że nie liczą się umiejętności, a grywalność.

Oczywiście grywalność będzie coraz lepsza wraz ze wzrostem umiejętności teamu, ale to co tutaj prezentujesz to lekka przesada.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Świetnie się zapowiada a w praniu zobaczymy co z tego będzie. :)

Prezentacja jest ok choć zawsze można lepiej ale jest fajnie.

Czekamy do startu.

Oj...

WeezyHakeR [GA]  to już odpycha i daje do zastanowienia czy zagrać...

Zobaczymy jak to będzie.

Pytanie: Weezy ma pełen dostęp do wszystkich komend ?

Reklama w sygnie.


Opublikowano

Nie polecam serwera z prostego powodu - nic tutaj nie trzyma się kupy.

Wygląda to na jedno wielkie gówno - wrzuciłeś tutaj wszystko chcąc udowodnić swoje umiejętności, ale musisz pamiętać, że nie liczą się umiejętności, a grywalność.

Oczywiście grywalność będzie coraz lepsza wraz ze wzrostem umiejętności teamu, ale to co tutaj prezentujesz to lekka przesada.

 

dziękuję za opinię aczkolwiek w planach jest dużo więcej nowości a wszystko trzyma się "kupy" :) ludzie na becie nie narzekali oraz w 57 postach nie było ani 1 negatywa na temat serwera jedynie 2 na temat weezy :) pokazuję na co mnie starć i raczej jeszcze troszkę to potrwa :)

 

pozdrawiam i czekam na kolejne wypowiedzi z chęcią wam odpowiem :)

Opublikowano

A klient już jest???  bo na stronie nie ma ;/

 

Serwer szykuje sie mega lecz te klasowe w 6/7 ;/

6/7 bon klasowy możesz wbić w 1 ITEMKU! Jego wartość wynosi jak dobrze pamiętam 30% silny/odp.

Client będzie w nocy jak dobrze wyczytałem spośród postów.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

będzie rozp*erdol :D 

zawitam 

grałem na 1 odsłonie i teraz na becie i zawitam znów :>

Pomogłem ? daj lika :)

 

 

POZDRO DLA TYCH CO NIGDY SIĘ NIE PODDALI I DĄŻYLI DO SWOJEGO CELU .

Opublikowano

A klient już jest???  bo na stronie nie ma ;/

 

Serwer szykuje sie mega lecz te klasowe w 6/7 ;/

 

w zapowiedzi nie ma nic opisanego pisze że są 6/7 więc nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz że są klasówki :)

Opublikowano

dziękuję za opinię aczkolwiek w planach jest dużo więcej nowości a wszystko trzyma się "kupy" :) ludzie na becie nie narzekali oraz w 57 postach nie było ani 1 negatywa na temat serwera jedynie 2 na temat weezy :) pokazuję na co mnie starć i raczej jeszcze troszkę to potrwa :)

 

pozdrawiam i czekam na kolejne wypowiedzi z chęcią wam odpowiem :)

Proponuje uzupełnić prezentację i co nie co bardziej rozpisać bo nie wiadomo o co chodzi :)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Świetnie się zapowiada a w praniu zobaczymy co z tego będzie. :)

Prezentacja jest ok choć zawsze można lepiej ale jest fajnie.

Czekamy do startu.

Oj...

WeezyHakeR [GA]  to już odpycha i daje do zastanowienia czy zagrać...

Zobaczymy jak to będzie.

Pytanie: Weezy ma pełen dostęp do wszystkich komend ?

Weezy nie ma pełnego dostępu do Komend :)

Opublikowano

w zapowiedzi nie ma nic opisanego pisze że są 6/7 więc nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz że są klasówki :)

Wyczytałem w komentarzach :PP

 

6/7 bon klasowy możesz wbić w 1 ITEMKU! Jego wartość wynosi jak dobrze pamiętam 30% silny/odp.

Client będzie w nocy jak dobrze wyczytałem spośród postów.

oke dzięki za informacje.

 

Czekam na start

 

@GallAnonim1429 17:30

5qj.png

 

Opublikowano

Serwer zapowiada sie świetnie dopóki nie zobaczyłem ekipy:

[GA]WeeZyHakeR

koledzy weezego zapewne dostana eq + jego zachowanie na poziomie gimba.

On nie ma komend na dawanie itemów [Ma zablokowane].

Weezy jest na serwerze, aby zająć się reklamą i serwerem [eventy, pomoc graczom]. Żadnych przekrętów nie będzie, na pewno Cycu [Armagiedon] na to nie pozwoli. Nie martwcie się o niego, bo jak widzę, co 5 post o nim, to myślę, że to jest zazdrość i nic więcej. Ludzie i tak będą grali mimo, że on jest w Teamie.

Ps. Będzie rekrutacja na Moderatora Forum ?

 

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Serwer zapowiada sie świetnie dopóki nie zobaczyłem ekipy:

[GA]WeeZyHakeR

koledzy weezego zapewne dostana eq + jego zachowanie na poziomie gimba.

Za przeproszeniem, ale kolejny debil.. ile razy był♦o pisane i mówione, że on nie ma dostępu nie może dawać itemów ale nadal to samo.. on będzie rozdawał eq na serwerze.. .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...