Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ingato.com , czyli jak zarobić grając w LoL'a na RP i nie tylko.


Katatuki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up, yep, też nie miałem neta, Ihmo Ingato to fajny program, tyle że nie ma zbytnio turniejów tam, a jak są to są oblegane. A pozostałe turnieje są puste. Szukając innej platformy turniejowej niestety nie natknąłem się na tak przystępną jak właśnie ingato.

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podbije pytanie, czy brązowe konto zwiększa szanse na drop?

 

@Edit : jak to jest z czescia epic? mozna tam wsadzic 21 itemkow do generate tylko ze te 21 moich czesci nie daje mi 100%. jak ja zdobyc? ;x

Opublikowano

Jak to jest z tą ostatnią częścią do przedmiotu typu słuchawki, klawiatura itd, czy jest w ogóle możliwość wydropienia tej części albo czy w jakiś sposób można ją wygenerować? Trzeba mieć wszystkie sloty zapełnione (21) żeby ją stworzyć?

 

 

 

 

 

Pozdr.

Opublikowano

Podbije pytanie, czy brązowe konto zwiększa szanse na drop?

 

@Edit : jak to jest z czescia epic? mozna tam wsadzic 21 itemkow do generate tylko ze te 21 moich czesci nie daje mi 100%. jak ja zdobyc? ;x

 

Jak to jest z tą ostatnią częścią do przedmiotu typu słuchawki, klawiatura itd, czy jest w ogóle możliwość wydropienia tej części albo czy w jakiś sposób można ją wygenerować? Trzeba mieć wszystkie sloty zapełnione (21) żeby ją stworzyć?

 

 

 

 

 

Pozdr.

Jest opcja wymiany(stworzenia) czesci przedmiotu, cos jak crafting. Wszystko w cliencie.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Jest opcja wymiany(stworzenia) czesci przedmiotu, cos jak crafting. Wszystko w cliencie.

To wiem tylko ze jak wsadze tam 21 czesci to mi to daje 15% ;x

Opublikowano

To wiem tylko ze jak wsadze tam 21 czesci to mi to daje 15% ;x

Musza byc rownej wartosci :D

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Witam dostal ktos nagrode za wbicie 5 lvl ? jesli tak jak to odebrac ;)?

Ekwipunek.

 

///

 

Odpowiedzialem na PW.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Jaka jest nagroda za wbicie 5 lvl>?

Mystery gift, nie w lolu, w ingato. Losuje jakas czesc.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Mam 5 lvl i nie mam tego prezentu.

Zajrzyj do ekwipunku.

 

Dawno nie mialem stycznosci z programem i nie jestem pewny co do zmian nowych, ale jesli cos nowego jest to nie powinniscie miec problemow z ogarnieciem tych rzeczy.

 

http://ingato.com/en/FAQ Tutaj sa odpowiedzi na wszelakie pytania.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Działa ten ingato jeszcze?

Strona RIP, robilem format wiec nie wiem jak z klientem. Mozliwe, ze upadl.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Aha czyli padło wszystko :( ciekawe kiedy powróci to ingato :D łatwy hajs itp,itd .

.

Opublikowano

Fajna platforma jeżeli ma sie nerwy ze stali... Bardzo dużo trolli i wszelkiego rodzaju feederów oraz dzieci.

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

Strona RIP, robilem format wiec nie wiem jak z klientem. Mozliwe, ze upadl.

 

Czy coś się stało z ich stroną bo coś mi nie działa 

 

Fajna platforma jeżeli ma sie nerwy ze stali... Bardzo dużo trolli i wszelkiego rodzaju feederów oraz dzieci.

W tych waznejszych meczach nie zdarzalo sie to.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Jutro to sprawdze, jeśli jest tak jak mówisz to na pewno będę korzystac, dzięki za wstawke. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...