Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sylian - Polski serwer - cap [90] - EUR / CHN - Middle rates.


Sylian™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napewno wbiję i zobacze, ciekawie sie zapowiada:) Czyli żadnych coinów nie będzie? A soxy będą dropić? Widzę że na epvp reklama utrzymuje sie na pierwszej stronie:)

Nie będzie żadnego "coin systemu". To tylko niszczy tę grę.

 

Co do sox'ów - będą one normalnie 'dropić'.

  • Odpowiedzi 474
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sylian jakies nowe inf co do openu itd? :)

 

Na chwilę obecną serwer znajduje się w stanie closed beta testów. Tak jak wcześniej wspominaliśmy otworzymy go w tym tygodniu.

Opublikowano

EXP/SP Rate'y są idealne, jeżeli komuś nie pasują to co najwyżej jakimś pajacom, którzy bez tego nie potrafia wbić 20 lvla, zwiększenie ich tylko zniszczy rozgrywkę i ułatwi tworzenie GF'ów.
IP limit powinien być zmniejszony do dwóch kont, dobry gracz więcej nie potrzebuje, jednym gra - drugim staluje ew. w przyszłości expi sobie inną postać.
Rate'y alchemi powinni być okrutnie niskie, ale zeby nikt nie narzekał to najlepiej od +5 i więcej.
Jeżeli nie będzie żadnej korucpji jak to ma miejsce praktycznie wszędzie to serwer może być idealnym miejscem dla wszystkich graczy spragnionych starych, dobrych czasów.

Opublikowano

@DanTechnology

wszędzie korupcja, wszędzie. Bo komuś się uda wbić +10 w pierwszym tygodniu servera... dla mnie to nie jest korupcja tylko czysty fart. :)

Również jestem za ip limitem zmniejszonym do 2.

Chociaż możemy się o to kłócić i tak tego nie zrobią :P

Opublikowano

 

Start już niebawem! 

Przewidujemy, że będzie to środa, tj. 25.06.2014r. w godzinach wieczornych. Wcześniej podamy link do strony, download'u, itd.!

 

*Właśnie zajmujemy się reklamą na epvp.*

 

 

**Zachęcam również do ponownego zapoznania się z pierwszym postem, ponieważ dodaliśmy tam sporo nowych rzeczy.**

 

 

 

hehe akurat w urodzinki :D dobry prezent na urodziny ^^lepszego wymarzyć sobie nie można xD 

Opublikowano

Widać, że ludziom nie podobają się fellow pety. Wyjebcie to w pizdu, proszę was :)

Zgadzam się, dużo osób nawet na epvp pisze o tym. Tak samo dla mnie jest to trochę zbędne.

 

Btw. Pewnie i tak 'smoczek' był by wyjebany na cały ekran.

Opublikowano

no blacku masz szcześćie , co do serwera:

 

+ Elixiry & Stony (Alchemia) do NPC (za golda)

+ Alchemia ( +12 na +9 )

+ Job Arena Ver.2 ( JobPointy - możliwość robienia joba i kupywania jakiś itemsów)

+ Usuń fallow peta

+ Możecie dodać jeszcze jakieś Q na tytuły , punkty itd

+ Exp x5 , pt x10 , sp x10 , 80k sp na start

+ Ip limit = 2 , powyżej 2 kont bany na 3 dni , najlepiej jak by strona zapamietywała urządzenie itd. przy rejestracji.

+ Fajna sprawa by była z ograniczeniem botowania na dzień, wymusiło by to na graczach troche potu . fajny system był na fulu gdzie trzeba było robić karawany itd zeby cos dostać, myśle że coś podobnego by tu wypaliło tylko zamiast sunów dać moony a suny w ogóle usunąć

 

ps. fajna ta survival arena nawet ,

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Widać, że ludziom nie podobają się fellow pety. Wyjebcie to w pizdu, proszę was :)

tu muszę się zgodzić z fallowpet jest sporo bugow które łatwo wykorzysta i ludzie będą na 100% z nich korzystać wiec polecam je usunąć ;) 

Opublikowano

 

+ Możecie dodać jeszcze jakieś Q na tytuły , punkty itd

Jak dla mnie to jakieś standardowe tytułu, ale oczywiście od niższego lvl'a ( np od 70lv ). Bo jakieś tam Isytauru Killer etc to dla mnie zwykłe gówno.

Opublikowano

no blacku masz szcześćie , co do serwera:

 

+ Elixiry & Stony (Alchemia) do NPC (za golda)

+ Alchemia ( +12 na +9 )

+ Job Arena Ver.2 ( JobPointy - możliwość robienia joba i kupywania jakiś itemsów)

+ Usuń fallow peta

+ Możecie dodać jeszcze jakieś Q na tytuły , punkty itd

+ Exp x5 , pt x10 , sp x10 , 80k sp na start

+ Ip limit = 2 , powyżej 2 kont bany na 3 dni , najlepiej jak by strona zapamietywała urządzenie itd. przy rejestracji.

 

ps. fajna ta survival arena nawet

lepiej jest gdy serwer ma takie same raty jak i w pt i normalnie a nie ze potem euro zadupia z lvlem a reszta nie moze dogonic

Opublikowano

lepiej jest gdy serwer ma takie same raty jak i w pt i normalnie a nie ze potem euro zadupia z lvlem a reszta nie moze dogonic

dobrze powiedziane + dla cb , chociaż i tak minimalnie był zwiekszył expa w pt

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

po to jest pt żeby szybciej expić , jak expisz solo masz wiecej dropa i golda , jak expisz w pt masz wiecej expa a mniej dropa itd proste

to jest ta różnica żę warriorem itd nie poexpisz solo bo jest strasznie wolny a każdy inny chinol bd szedł jak burza ,

 

to tak jak z piciem

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Jak ktos umie zrobic to jest normalny lub nawet pomniejszony smok 

Powiedz mi, co fellow pety wnoszą do gry? Tylko przeszkadzają i maja pełno bugów w sobie ;)

Opublikowano

Widzę, że nie podoba Wam się pomysł z Fellow Pet'ami. Co zatem proponujecie zamiast pet'ów?
Naszym zdaniem pet'y to fajny pomysł, a zdobycie ich nie byłoby takie proste.

Zastanawiamy się również nad Limitem IP: 2.
 

Opublikowano

Widzę, że nie podoba Wam się pomysł z Fellow Pet'ami. Co zatem proponujecie zamiast pet'ów?

Naszym zdaniem pet'y to fajny pomysł, a zdobycie ich nie byłoby takie proste.

 

Zastanawiamy się również nad Limitem IP: 2.

 

Ip limit możecie zmienić na 2, a zamiast tych fellow pet'ów mogły by być flagi na plecach ( ale nie narodów, tylko standardowe z isro ).

Opublikowano

Widzę, że nie podoba Wam się pomysł z Fellow Pet'ami. Co zatem proponujecie zamiast pet'ów?

Naszym zdaniem pet'y to fajny pomysł, a zdobycie ich nie byłoby takie proste.

 

Zastanawiamy się również nad Limitem IP: 2.

 

ale jak ktoś je zdobędzie to będzie mieć tyle kasy ile chce (przejście karawany z takim Fellow Pet'em zajmuje około 4min)

w zamian proponuje jakieś avatary na start ;)

Opublikowano

Widzę, że nie podoba Wam się pomysł z Fellow Pet'ami. Co zatem proponujecie zamiast pet'ów?

Naszym zdaniem pet'y to fajny pomysł, a zdobycie ich nie byłoby takie proste.

 

Zastanawiamy się również nad Limitem IP: 2.

 

Zamiast petow, dodajcie behemoty z fw. Możecie delikatnie zwiększyć ich prędkość. Tak żeby były o te 2-3 wartości szybsze od trans petów z item malla. Wiadomo, cena tez nie powinna być mała :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...