Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Status BoLa, Lista najprzydatniejszych skryptów, BOL ze skryptami VIP i FREE oraz Jak wgrać skrypty SAC?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanko.. Pobrałem dla VIP,a paczkę i nie ma skryptów np. SAC:Reborn :P On jest nie potrzebny ? :) Bo myślałem, że do Katariny czy też vayne jest on obowiązkowy :(

 

SAC:Reborn jest płatny dlatego go nie uwzględniłem. A cracked: 

VIP musi pamiętać o tej rzeczy:

- W folderze nie ma umieszczonych żadnych zcrackowanych skryptów  ;)!

f1a327ea2f.png

  • Odpowiedzi 517
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wiem ze to się tu nie pisze ale potrzebuje szybko odpowiedzi. ile trzeba czekać na nagrody z systemu zaproś znajomego 2.0?

Opublikowano

wiem ze to się tu nie pisze ale potrzebuje szybko odpowiedzi. ile trzeba czekać na nagrody z systemu zaproś znajomego 2.0?

 

...

do 72h

f1a327ea2f.png

Opublikowano

BOL NIE DZIAŁA FREE I VIP !!!

Forum zostało wyłączone. Z jakiego powodu to nie wiem, może nie opłacili za hosting   :D 

Że BoL musiał być uzależniony od forum... jak bol nie działa forum to i programik.



@EDIT: BOL Forum Naprawione :> możecie śmiało grać.

76561198034439306.png

Opublikowano

Kolego, a w tym patchu free z shackowanymi  skryptami nie ma skryptu dla Xeratha z tego co widzę

 

bo Xerath wymaga pakietów (2Q) i nikt nie chce robić mu skrypta. Oczywiście są ale walą tylko W,E,R

f1a327ea2f.png

Opublikowano

No to mam to samo każdy skrypt jaki pobiorę wywala takie gówno, chyba że wezmę ten z Bol Scripts np AutoSmite albo do katy to działa, skrypt z forum albo z paczki nie działa ŻADEN ":D

Opublikowano

Ja mam podobnie ;c

 

Czy scrackowane skrypty vip działają na free?

Scracowany SAC:Reborn działa na free.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

3487314043097651122358.png

 

 

 

Obowiązkowo przeczytaj to: http://www.mpcforum.pl/topic/1237795-bot-of-legends-najczestsze-pytania-oraz-odpowiedzi/

Nie będziesz mieć wtedy żadnych problemów! :)

 

FREE user musi pamiętać o:

- BoL widzi tylko 5 skryptów!

- Niestety nie znalazłem do downloadu SAC:Revamped.

- Zostało dodany każdy skrypt dla każdej postaci oraz niektóre pluginy SAC

- Niestety nie znalazłem programu jak szybko przemieniać skrypty w BoL na free userze, chętni o pomoc pw.

Paczka skryptów dla FREE usera, zaktualizowany BoL ( bez żadnych błędów ) wraz z najlepszymi skryptami!

DOWNLOAD   UPDATE POD PATCH 4.13

SKAN

 

VIP musi pamiętać o tej rzeczy:

- W folderze nie ma umieszczonych żadnych zcrackowanych skryptów ;)!

DOWNLOAD  UPDATE POD PATCH 4.13

SKAN

 

W VIP działają wszystkie skrypty, czy są jakieś paid ?

wjub1h.jpg

Opublikowano

W VIP działają wszystkie skrypty, czy są jakieś paid ?

 

Nie ma tam skryptów paid poza Notifeye gdyż ma open-access.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

jak wgrac nowe skrypty do tego programu? :c

 

klikasz new script, wklejasz zawartość kodu oraz nazywasz skrypt. 

f1a327ea2f.png

Opublikowano

To utwórz plik tekstowy wklej do niego zawartość kodu zapisz pod odpowiednią nazwą z rozszerzeniem .lua oraz wrzuć do folderu "scripts" a w bolu daj ppm na skrypta jakiegoś i refresh scripts

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...