Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Status BoLa, Lista najprzydatniejszych skryptów, BOL ze skryptami VIP i FREE oraz Jak wgrać skrypty SAC?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 517
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

free nadal off. : > ? już mamy ten 21.

 

 

Nadal off, znajdziesz info na forumie albo w samym bolu, że jest włączony dla wszystkich userów.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

nie wiem KIEDY ON ??  WTF CZEKAM JUZ 5 DNI 

 

Spokojnie w wieczór powinien być włączony jak nie to jutro z rana.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

BOL DZIAŁA !! FREE !


Właśnie zaktualizowałem BoL'a i działa ! 


Ci co nie żyją bez BoL'a niech się cieszą :D


Życzę wam dużo banów.

 

76561198034439306.png

Opublikowano

Czy aktualizujesz free userów na bieżąco i jak kupić vipa ??

 

Tak jeśli działa free oraz vip pod patch działający.

 

Wchodzisz w to > http://botoflegends.com/forum/store/product/8-bol-vip/ > wybierasz na ile masz bola > klikasz accept > z prawej strony wybierasz opcję płatności > Paypal / bitcoin / bądź jeśli przelew bankowy albo PSF to Paymentwall > następnie szukasz tym czym chcesz zapłacić i wypełniasz dane do przelewu/kodu psf.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Update folderu "Common" oraz dodane:

 

- niektóre skrypty "free"

- Viktor VIP - nie testowałem, nie mam tej postaci.

 

@Edit już wkrótce update paczki bola !

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Czemu mi odrzuca w programie login do BoLa ? Wchodzę normalnie, a tutaj mi każe się zalogować.. loguje się, a tu : "Failed to login" ... O co grane ? Wpisuje poprawne wszystko i mi odrzuca... Co mam zrobić ?! Na stronie bola mi wchodzi normalnie, loguje się, pisze że jest subskrybentem vipa.. :) Reinstalowałem system jak coś .. :P

Opublikowano

Nie miałeś przypadkiem enforcevipa?

Omg.. nie.. Napisałem zresztą, że na stronę normalnie wchodzę i mam suba kupionego ;)

@Edit

Już działa :) Wchodzi normalnie.

Opublikowano

Witam ! Ściagnałem bola umiem ładowac skrypty i mam pewien problem gralem dla proby np. ryzem robił combo ale bez ulty,katariną to samo ,potem wcisnalem shift i wylaczylem combo ,mógłby ktoś objaśnić nieco jak używać tego programu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...