Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Status BoLa, Lista najprzydatniejszych skryptów, BOL ze skryptami VIP i FREE oraz Jak wgrać skrypty SAC?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pobrałęm tego bola twoją paczke dla free userów i tera jakie skrypty musze zostawic zeby do syndry? ;d i czy tylko musze w scripts czy w innym folderze tez

  • Odpowiedzi 517
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wytłumaczy mi ktoś, ja wgrać skrpyty jak je włączyć, jeśli chcę skrypt na daną postać to co ja mam do ch*ja zrobić?

Opublikowano

no nie znajduje glownej strony pokazuje  >>>Problemy z połączeniem? Proszę sprawdzić, czy został wpisany prawidłowy adres IRL lub spróbować ponownie poniżej.

Opublikowano

Działa wam Bol ? Bo mi cos nie bardzo po tym patchu 4.16

Trzeba czekać na update, jeśli nie masz vipa to poczekasz z tydzień.

 

@Thetubson: wp czytanie ze zrozumieniem.

Opublikowano

dla free to przeważnie po dużym patchu czeka się 5-7 dni

 

dziwne mam free a korzystam ze bola bez problemu why ?

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

czyli od 14 w niedziele bedzie juz działał czy od 15 ?

14.

 

eee ale serio nie wiadomo czemu ale u mnie wyskakuje bol injected succesfully....

tak zawsze pisze, ale pewnie nic nie będziesz mieć w grze.

Mod mi tak napisał, że off do 14.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Jak myślicie koledzy włączą dzisiaj BoLa czy nie bo chciałem spróbować sobie zagrać :) I takie pytanie czy Jak BoL dla free jest off to w ogóle bol nie działa w lolu?

Opublikowano

a wiadome od której godziny dzisiaj ? trzeba kata carrowac gry xD

 

do 20 powinno być.

 

 

Jak myślicie koledzy włączą dzisiaj BoLa czy nie bo chciałem spróbować sobie zagrać :) I takie pytanie czy Jak BoL dla free jest off to w ogóle bol nie działa w lolu?

 

dla free nie działa całkowicie, vipy korzystają już od dobrych 5 dni 

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...