Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego polacy są tacy, a nie inni?


panieros2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 387
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

19 stron pierdolenia o tym jacy Polacy są chujowi a tobie nadal brakuje? Temat umarł, a połowa ostatnich postów to "refy" panierosa. Niech ktoś zamknie ten temat.

PŁYTA GŁOWNA: ASRock Z97X Killer  |  PROCESOR: i5 4690k @4.5 GHz + Macho Black White  |  KARTA GRAFICZNA: MSI GTX 770 2GB   |  RAM: G.Skill TridentX 16GB 2400MHz CL10  |  ZASILACZ: Chieftec CTG-600-80P 600 W  |  SSD: Crucial MX100 256GB  |  OBUDOWA: Zalman Z3 Plus  |  MONITOR: Eizo FS2434  | MYSZKA: Razer Deathadder Chroma   |  PODKŁADKA: Zowie G-TF Speed   |  KLAWIATURA: Microsoft Sidewinder X6  |  SŁUCHAWKI: Takstar HD2000

Opublikowano

Myślisz że jest tak tylko w Polsce? Obawiam się że w każdym kraju jest taki temat odnośnie ich.. Nikt nie jest aniołkiem a jeżeli spotykasz osobę która Cię wyzywa to muted :D I TYLE xD Po to w końcu to zrobili :) Jeżeli obchodzi Cię zdanie takiego gnojka no to masz coś nie tak z głową. Raczej nie grasz po to by się powyzywać tylko żeby pograć w ligę legend :D

https://strefakonopi.pl/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@piotr11104 jaki to ma sens? od czegoś musiało się zacząc a nie od samych plotek ze Polacy to flejmerzy.

 

Po prostu ten kraji jest zadufany w sobie i mysla ze sa najlepsi chociaz  w goldzie maksymalnie siedza

oczywiscie mowie tu o tak zwanych polaczkach bo znam bardzo dużo Polaków któzi widza swoje bledy

i nie flejmuja.

Bullet for my Valentine <3


Opublikowano

Choć nie każdy jest taki. Znam kilku graczy którzy nie flamią. No ale jednak 3/4 polskich graczy to flamerzy :(

Opublikowano

Z niektórymi polakami da się nawet spoko pograć bez żadnego wyzywania ale jeżeli po drugiej stronie gra jakiś dzieciak który ma mniej więcej 12-13 lat to zaczyna wyzywać na całego że cały team jest najgorszy, ogólnie rzecz biorąc najbardziej wyzywają jedynie te młodsze pokolenia niż te starsze. 

Opublikowano

Z niektórymi polakami da się nawet spoko pograć bez żadnego wyzywania ale jeżeli po drugiej stronie gra jakiś dzieciak który ma mniej więcej 12-13 lat to zaczyna wyzywać na całego że cały team jest najgorszy, ogólnie rzecz biorąc najbardziej wyzywają jedynie te młodsze pokolenia niż te starsze. 

 

Nie przesadzałbym.

 

@topic. JAk to "dlaczego polacy są tacy, a nie inni"? Przecież gracze z Polski to tacy sami gracze co z innych krajów. Po prostu jest nas w tej grze więcej, więc to się tak wydaje. No i - polaka przecież nie rozpoznacie gdy nie ma polskiego nicku i nie pisze po polsku, prawda? Problemem są także czesi, ich język jest podobny do naszego więc ludzie się mylą. Na dodatek znajomy mi mówił, że czasami czesi podszywają się pod polaków, ale tego nie potwierdzę.

Przypominam także, że wy też jesteście polakami.

Opublikowano

A więc tak... Z Polaczkami to jest różnie. Jeden wyzywa, drugi obraża, a trzeci to Ci nawet matke 'ruchał'. Nie ma na to wyjaśnienia. Może myślą, że są najlepsi i jak wchodzą do lobby od razu pokazują kto tam niby rządzi. Zazdrosczą czegoś? Może mózgu :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...