Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] WebMetin - Prywatny serwer Metin2


Ink™

WebMetin.pl  

255 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze WebMetin?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bonusy na yang/exp/drop działają?

Gdzie się tworzy pasy? Na zdjęciu widze krasnoluda a nizej napisaliście że u niego sie usuwa przedmioty :)

Jest klient? Bo na stronie napisane ze trzeba byc zalogowanym, warto sie juz rejestrowac na stronie/forum?

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bonusy na yang/exp/drop działają?

Gdzie się tworzy pasy? Na zdjęciu widze krasnoluda a nizej napisaliście że u niego sie usuwa przedmioty :)

Jest klient? Bo na stronie napisane ze trzeba byc zalogowanym, warto sie juz rejestrowac na stronie/forum?

 

Wszystkie bonusy u nas działają ^^ Krasnolud jest wielofunkcyjny, oprócz usuwania KD i przedmiotów tworzy się także u niego pasy. Client oraz rejestracja na stronie będą dostępne z samego rana 5 czerwca. Na forum możesz zalogować się w każdej chwili :)

 

kE2ci.jpg?1

Opublikowano

Bs dozwolony? Oraz zmiana bonów co 0 sek.? ;)

 

 

 

Tak ciężko przewinąć 1 stronę do tyłu ?

banner5.gif

Opublikowano

Nie zamierzam czytać wszystkiego, lub ew. przeczytam coś co mnie zniechęci do gry tutaj jakieś pytanie, lub placzące dzieci że w teamie ten i ten.. serwer jak narazie jest moim zdaniem doskonały i chce aby taki pozostał bez zmian do startu. Pytam jedynie o bs i juz nic wiecej nie potrzebuje bo reszta w prezce jest :)

Opublikowano

Bs dozwolony? Oraz zmiana bonów co 0 sek.? ;)

 

Ręcznie bonusy możesz zmieniać jak chcesz, BS niestety nie jest dozwolony na naszym serwerze

 

Macie jakis youtuberow? Reklame ? Zeby bylo chociaz 1k na starcie.

Współpracujemy z TheNitroZyniakiem

kE2ci.jpg?1

Opublikowano

Ręcznie bonusy możesz zmieniać jak chcesz, BS niestety nie jest dozwolony na naszym serwerze

 

Współpracujemy z TheNitroZyniakiem

Ale żeście sobie towarzysza dobrali xD koleś bez talentu jedynie co potrafi to cisnąć ludzi 

PS: Serwer polecam ze względów technicznych i Inkscape xD 

PS 2: Ładna prezentacja 

Opublikowano

Ręcznie bonusy możesz zmieniać jak chcesz, BS niestety nie jest dozwolony na naszym serwerze

 

Współpracujemy z TheNitroZyniakiem

A zmiany co 0 sek czy co 3-5sek?

Opublikowano

A zmiany co 0 sek czy co 3-5sek?

Obecnie zmianki są bez limitu, lecz w każdej chwili gdy pojawi się potrzeba możemy takie ograniczenie wprowadzić (mamy to gotowe do wprowadzenia). W chwili obecnej jednak limitu nie ma.

 

A co do samego BS:

 

 

 

T0QjSoq.jpg

pI9kmmv.jpg

 

Przy 5 ostrzeżeniu jest ban. Screen wykonany przy wyłączonych niektórych modułach HackShield, by uruchomić BS'a.

 

 

Opublikowano

Czyli na tym serwerze nie opłaca się dropić truty ? Lepszy jest epik ?

Nick Metin:Qrs/Battlefield Heros:EVEG                                                                              GoLGis : )


1699886561.png

Opublikowano

Skoro BS jest zabroniony, to może ułatwicie jakoś mieszanie bonów w przedmiocie, bo to przecież oślepnąć będzie można, gały wypadną od tego przeciągania zmianek.  xD ( nie chodzi mi o wartości bonusów, tylko o taką tabelkę czy coś, że klikasz ''zmień'' i się zmieniają tam bonusy, takie coś było by chyba dobrym rozwiązaniem. Inkuś pomyśl, jak ułatwić grę. ( albo sprzedaj mi navi xD )

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Pomysł z Bs'em idealny ^_^ jedyne co jest lipne to to że współpracujecie z TheNitroZyniakiem mam nadzieje że nie jest on w jakieś administracji bo jeśli jest to widzę jedynie ref linki za sm'y -.- co do serwera polecam jedyny oryginalny pomysł z hardem ;D

Opublikowano

serwer ciekawy, na pewno zobaczę. Co do BS'a według mnie nie ma sensu go blokować. Bonowanie dla nikogo nie jest przyjemne, moim zdaniem BS powinien zostac wbudowany, lub jeśli nie to przynajmniej bonusy edytowane, by wchodziły maksymalne.

pozdrawiam i powodzenia.

Opublikowano

Pomysł z Bs'em idealny ^_^ jedyne co jest lipne to to że współpracujecie z TheNitroZyniakiem mam nadzieje że nie jest on w jakieś administracji bo jeśli jest to widzę jedynie ref linki za sm'y -.- co do serwera polecam jedyny oryginalny pomysł z hardem ;D

Nie jest w Administracji.

kE2ci.jpg?1

Opublikowano

To naprawdę jest epickie!

Masa nowości a także 250 lvl.

Mapy, zbroje, npc. Cud - Może nowy pl? xD

 

No cóż napewno zawitam na start serwa :)

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Zawitam na 100% prezentacja bardzo ładna, jak BREND nawet poleca to wypali jak nic ;]

Dobrze że nitra w teamie nie ma, bardzo go lubie ale robi za duzo hałasu.

 

Zabezpieczycie bs nawet przed @IstvanPL ? On obejście za money money zrobi i tak komus :D

Opublikowano

Zawitam na 100% prezentacja bardzo ładna, jak BREND nawet poleca to wypali jak nic ;]

Dobrze że nitra w teamie nie ma, bardzo go lubie ale robi za duzo hałasu.

 

Zabezpieczycie bs nawet przed @IstvanPL ? On obejście za money money zrobi i tak komus :D

 

Czas pokaże.

Opublikowano

Zawitam na 100% prezentacja bardzo ładna, jak BREND nawet poleca to wypali jak nic ;]

Dobrze że nitra w teamie nie ma, bardzo go lubie ale robi za duzo hałasu.

 

Zabezpieczycie bs nawet przed @IstvanPL ? On obejście za money money zrobi i tak komus :D

Oznaczyłas moj nick zeby jakis challenge zrobić ? :D

Opublikowano

Oznaczyłas moj nick zeby jakis challenge zrobić ? :D

 

Nie to, że nie jestem pewna naszych zabezpieczeń, ale mam nadzieję, że nie czujesz się sprowokowany :)

 

kE2ci.jpg?1

Opublikowano

Start w srodku tygodnia? uwazacie ze to dobry pomysl?..

Właśnie, piątek 18:00-19:00 jest chyba lepszym wyborem.

Tak, uważamy, że jest to dobry pomysł zwłaszcza, że w piątek startują inne serwery. Nie mamy zamiaru wchodzić z butami jako kolejny serwer startujący w piątek, więc nasz projekt zaprezentujemy Wam dzień wcześniej. Mamy nadzieję, że postanowicie z nami pozostać na dłużej. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...