Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MystMU Hard PVP STARTUJEMY JUZ 13 CZERWCA Z PEŁNĄ PARĄ ZAPRASZAM WSZYSTKICH


Night112233

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

miałem na mysli hosting i licencje na pliki

Hosting ok licencja ok a serwer na kompie  :D

Opublikowano

na czym ? człowieku co ty bredzisz :)

Przecież ten serwer bedzie wielki nie wypal tak jak ta zajebista alm...i gua... ;) Co Admin nie moze sie doczekać na maila z passami do vps xDDDDD

 

 

Juz nie wierze w Polskie serwery 

Opublikowano

to uwież

Kazdy tera obiecuje jaki to wspanialy nie bedzie... 

 

Ale zobacze i poczekam 

 

Pograbym ale nima gdzie :)

Opublikowano

kto wie moze tutaj bedzie ok wyglad na to ze night jest niezle zmotywowany i nie traci zapalu takze poczekajmy dajmy mu szanse ;) moze kiedys powstanie polski serwer long term z prawdziwego zdarzenia

Opublikowano

Właśnie się zastanawiam nad graniem tutaj :) Brakowało mi takiego non rr. Jak ludzię bd wbijać to może pogram. Założe gildie i mam do udostępnienia server TS3 :) Jak ktoś chętny do wspólnej gry PW.

 

BodzioO

Opublikowano

Właśnie się zastanawiam nad graniem tutaj :) Brakowało mi takiego non rr. Jak ludzię bd wbijać to może pogram. Założe gildie i mam do udostępnienia server TS3 :) Jak ktoś chętny do wspólnej gry PW.

 

BodzioO

 to zgadamy sie potem na ts ;]

 btw SoniQQ bedzie gral EE

Opublikowano

Ty nam powiedz czemu nie działa www .. Jak możesz wbij na ts3. Siedzimy z niecierpliwością przyda się info od ciebie.

 

ts3.exodria.pl

Opublikowano

Domena padła bo jest tylko na 30dni a nie opłacili ^^

 

Wygląda mystmu.sytes.net wygasła!

Czy wiesz, że po uaktualnieniu do zwiększenia dynamicznego DNS nazwy hostów nie wygasa co 30 dni?

Opublikowano

trzy wpadki pod rząd:
1) polska strona nie działa
2) angielska też nie działa

3) link do pobierania również zdechł.

 

Jak na pełną profeske to kiepsko. A zapowiadało się stabilnie.

b6y2zc.png

:783_heart_decoration:  Music - Games - Tattoo's - Muscle car's   :783_heart_decoration:

Opublikowano

trzy wpadki pod rząd:

1) polska strona nie działa

2) angielska też nie działa

3) link do pobierania również zdechł.

 

Jak na pełną profeske to kiepsko. A zapowiadało się stabilnie.

Dokładnie. <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...