Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Calmeria.pl - Odkryj Tajemnicę Calmerii !


Calmeria

Czy zagrasz na Calmeria.pl?  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na Calmeria.pl?

    • Tak.
      199
    • Nie.
      51
  2. 2. Czy Bronie 75 mają dropić tylko z Ripera?

    • Tak.
      89
    • Nie.
      161
  3. 3. Chcecie kolejną broń po broni 75 do Expa? Broń na 90 lvl do Expa?

    • Tak.
      163
    • Nie.
      56

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bezczelność spamować w czyjeś prezece tym gównem.

Ludzie i tak się połapią, że EQ z NAvi rozdawaliście.

tW8Oe.png

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

czuje sie jak bym ogladal serwer 5 lat temu :D

staroc i tyle zero nowosci zero pomyslu , wszystko sciagniete , brud i syf :D

az odechciewa sie grac patrzac na takie cos.....

 

do tego administracja max 14 lat?

po samym wieku admistracji wiadomo ze nie warto tracic czasu na ten syf :D

i ta znakomista przeszlosc pewnych osob z teamu bezcenne... totalnie nie ogarniety team..

Po czym możesz uwzględnić że administracja ma 14 lat? Gadałeś z nimi?

Syf powiem ci jedno idź na taką Ravie gdzie nie ma dużo nowości a ludzie grają, po 2 teraz takie Hardy startuję nic nie poradzisz i myślę że taki serwer jak Calmeria jest zajebistym serwerem Hard/Medium na chuj wpierdalać w pizdu nowości? Pomyśl trochę, syfem nazwij serwer dopiero po starcie a nie oceniasz książce po okładce. Nie ogarnięty tylko odpisuję na każde pytanie... OMG ! co za ludzie.

 

 

Bezczelność spamować w czyjeś prezece tym gównem.

Ludzie i tak się połapią, że EQ z NAvi rozdawaliście.

Widzę kolega Verdun Multikonto i tak bana dostaniesz, jakie EQ z Navi powiedz mi rozdawaliście, idź lepiej na swoje serwery które puszczasz co 2 miesiące tylko inna nazwa OMG.

Opublikowano

czuje sie jak bym ogladal serwer 5 lat temu :D

staroc i tyle zero nowosci zero pomyslu , wszystko sciagniete , brud i syf :D

az odechciewa sie grac patrzac na takie cos.....

 

do tego administracja max 14 lat?

po samym wieku admistracji wiadomo ze nie warto tracic czasu na ten syf :D

i ta znakomista przeszlosc pewnych osob z teamu bezcenne... totalnie nie ogarniety team..

Zapraszam na ts to się przekonasz , że nikt od nas nie ma 14 lat. Nie ogarnięty team ? Serwera jeszcze nie ma a ty już nas obrażasz ? Pomyśl dwa lub trzy  za nim coś takiego napiszesz bo nic nie wnosisz do tematu.

Bezczelność spamować w czyjeś prezece tym gównem.

Ludzie i tak się połapią, że EQ z NAvi rozdawaliście.

jak mogliśmy cokolwiek rozdawać jak serwer jeszcze nie wystartował ? Jesteś irytujący żeby psuć własny serwer eq z navi trzeba być chorym psychicznie i  najwidoczniej ty należysz do takich osób.

Opublikowano
 

czuje sie jak bym ogladal serwer 5 lat temu  :D

staroc i tyle zero nowosci zero pomyslu , wszystko sciagniete , brud i syf  :D

az odechciewa sie grac patrzac na takie cos.....

 

do tego administracja max 14 lat?

po samym wieku admistracji wiadomo ze nie warto tracic czasu na ten syf  :D

i ta znakomista przeszlosc pewnych osob z teamu bezcenne... totalnie nie ogarniety team..

"staroć" ? Popatrz jeszcze raz na prezentacje, może za szybko przeleciałeś :)
Mamy sporo nowości oraz kilka autorskich rzeczy, których nie spotkacie na innych serwerach.

A co do Administracji, skąd wnosisz, że "max 14 lat"
Dla wyjaśnienia 
1# Zapraszam na nasz serwer Ts3
2#    
​                [GA] Smiechu  - 19 lat 
            [GA] Zumi - 18 lat
        [TECH]Astex - 17 lat
    [sSA] Flo - 16 lat
[GM] Monkey - 16 lat

Administracja, z którą można się dogadać w każdej sprawie.

Opublikowano

fajny serwer może pogram ale jeszcze nie jestem pewien kiedy on startuje ponieważ się nie doczytałem ?

Opublikowano

fajny serwer może pogram ale jeszcze nie jestem pewien kiedy on startuje ponieważ się nie doczytałem ?

Start serwera odbędzie się 6.06.2014 godzina:19:00.

Opublikowano

Pierwszy serwer od dawna który wymaga uwagi, z chęcią zagram i może uda się namówić paru kumpli ^_^ Jedyne co to mogliście edytować te EQ z PL'a i te lizaki z odpornościami na klasy, nie uważacie, że nie powinno być takich bonusów ?

Opublikowano

Pierwszy serwer od dawna który wymaga uwagi, z chęcią zagram i może uda się namówić paru kumpli ^_^ Jedyne co to mogliście edytować te EQ z PL'a i te lizaki z odpornościami na klasy, nie uważacie, że nie powinno być takich bonusów ?

Powiem wprost myślę, że tego typu wspomagacze są spoko gdyż bonusy i tak są dużo zmniejszone, sety broni/zbrojek na razie zostaną tak jak na PL oczywiście przy Update Lvla dodamy nowy set broni/zbrojek oraz mapek.

 

 

Niedługo podamy wam nagrody które będzie można wygrać, w Filmikach u YouTuberów nagrywających z serwera Calmeria.pl oraz FanPage.

Opublikowano

Pierwszy serwer od dawna który wymaga uwagi, z chęcią zagram i może uda się namówić paru kumpli ^_^ Jedyne co to mogliście edytować te EQ z PL'a i te lizaki z odpornościami na klasy, nie uważacie, że nie powinno być takich bonusów ?

Szczerze miałem to na uwadze, ale nic nie wspomniałem na naszym TS te lizaki nie powinny mieć odporności tylko raczej podstawowe bonusy, hp, lud, kryt/przeszywka coś w ten deseń.

Opublikowano

Wszystkie lizaki i inne rzeczy tego typu, będą również dostępne w Grze lecz na mniejszy czas niż te w ItemShopie.

Opublikowano

wieża metinów - bardzo dobry pomysł, drop będzie jakoś zmniejszony czy tak tak z każdego metka ? Myśleliście może nad dodaniem wieży dzikusów lub orków ? byłby to dobry zarobek i rozrywka dla niższych lvl, bo nudzi się siedzenie w m2 lub na medalach.

 

Pytanie co do wieży metków, ile pięter, ile metków na każdym piętrze ? Od którego wejście ? są informacje co do tego ? Mógłbyś rozpisać co i jak ?

Opublikowano

Serwer jako tako reklamę ma prezentacja też zachęca myślę, że serwer będzie w miarę OK. Nie zagram ale polecam jak najbardziej.

Opublikowano

Serwer jako tako reklamę ma prezentacja też zachęca myślę, że serwer będzie w miarę OK. Nie zagram ale polecam jak najbardziej.

Dziękujemy ci za miłe słowa, cały czas reklamujemy serwer i staramy się myślę że 400+ ludzi zawita na Calmerii.

 

Dziś reklama od Kei aka Keiuska będzie.

Na dniach będzie reklama u innych youtuberów + FanPage metin2list.pl

 

 

 

wieża metinów - bardzo dobry pomysł, drop będzie jakoś zmniejszony czy tak tak z każdego metka ? Myśleliście może nad dodaniem wieży dzikusów lub orków ? byłby to dobry zarobek i rozrywka dla niższych lvl, bo nudzi się siedzenie w m2 lub na medalach.

 

Pytanie co do wieży metków, ile pięter, ile metków na każdym piętrze ? Od którego wejście ? są informacje co do tego ? Mógłbyś rozpisać co i jak ?

Drop jest taki jak na wszystkich lokacjach czyli równy taki sam, Być może po starcie gdy gra się ustabilizuję myślę że dodamy wieżę orków oraz coś jeszcze, jeszcze nie pokazaliśmy w prezentacji Calmerskiego Wymiaru który polega na zabijaniu bossów jak wymiar włądców.

 

Są 4 piętra na wieży metinów, na 1 piętrze jest 10 metinów, na 2 piętrze jest 6 metinów, na 3 piętrze są 4 metiny, na 4 piętrze 2 najsilniejsze metiny na dany lvl, wstęp jest od 30 do 60 lvl wymaga 2kk, oraz przepustki którą zdobędziecie za misję na 30 lvl.

Opublikowano

wieża metinów - bardzo dobry pomysł, drop będzie jakoś zmniejszony czy tak tak z każdego metka ? Myśleliście może nad dodaniem wieży dzikusów lub orków ? byłby to dobry zarobek i rozrywka dla niższych lvl, bo nudzi się siedzenie w m2 lub na medalach.

 

Pytanie co do wieży metków, ile pięter, ile metków na każdym piętrze ? Od którego wejście ? są informacje co do tego ? Mógłbyś rozpisać co i jak ?

Powiem tak że taka fajna gra będzie zaczynała się od 35 lv ponieważ pierwszy dunegeon to będzie własnie wieża orków drugi wieża metinów na 40 lv trzeci na 50lv wieża mistyków piąty na 75 lv katakumby 6 smocza komnata / zapomniałem o wieży bossów o niej nie będę dużo mówił sami się przekonacie + dt / normalne i prywatne. Mamy nadzieje że dobrze będziecie się bawić na naszym serwerze. Bonusy lizaków zostaną zmniejszone :). 35 lv będziecie mogli wbić bardzo szybko od 75lv będzie troszkę ciężej ale to was nie powinno zrazić 

Opublikowano

Dzisiaj dodaliśmy małe urozmaicenie od broni 65+ dodaliśmy trochę nowe świecenie, pokaże wam to na SS lecz nie jest to do końca widoczne niż w grze czy na filmie:

 

uqb1in.jpg

 

Opublikowano

będzie nowa broń do expa ? jeżeli tak to pokażecie ją na ss ? z bestów łatwo wydropić bronie na 30 lvl ? z best. kapitana dropi kamol ?

Opublikowano

będzie nowa broń do expa ? jeżeli tak to pokażecie ją na ss ? z bestów łatwo wydropić bronie na 30 lvl ? z best. kapitana dropi kamol ?

W czwartek już prezka zostanie zaktualizowane ostatecznie - nowa broń tak będzie ss zobaczysz w czwartek lub troszkę wcześniej. Broń na 30lv + 5 można otrzymać z questa na 29lv do wyboru. 

- Tak bronie na 30 poziom będzie można zdobyć bez problemu 

- Tak z best kapitanów dropi kamol z tego co pamiętam 25% na drop kamyka jest czyli z co 4 kapitana powinien wylecieć kamień duchowy + z rękawiczką częściej. 

Przepraszam za składnie ale właśnie wychodzę a chciałem jeszcze tobie szybko odp. 

Opublikowano

będzie nowa broń do expa ? jeżeli tak to pokażecie ją na ss ? z bestów łatwo wydropić bronie na 30 lvl ? z best. kapitana dropi kamol ?

Tak raczej dodamy, bronie łatwo dropiom na dodatek jest misja na 30 lvl od Kapitana i daję on nam broń na 30 lvl +5, tak dropiom kamole z bestów.

 

Jest reklama u Kei'a .

Dziękujemy :)

https://www.youtube.com/watch?v=trO0LVeXAk8

Opublikowano

Serwer wydaje się dobry,ale game 40k do którego do końca nie jestem przekonany.

No nic.

Teamu nie znam.

Powodzenia :)

5_Przezroczyste.png

 

Jeśli szukasz forum na silniku Invision Power Board,Serwer dedykowanego,czy nawet Strony www pod twój serwer metin2 zapraszam na GG : 47637476

 

 

Opublikowano

Serwer wydaje się dobry,ale game 40k do którego do końca nie jestem przekonany.

No nic.

Teamu nie znam.

Powodzenia :)

Dziękujemy.

Opublikowano

Dzieki za podpierdolenie moich autorskich prac, nie polecam serwera, gówniana administracja, która tylko kraść potrafi :)

Opublikowano

Dzieki za podpierdolenie moich autorskich prac, nie polecam serwera, gówniana administracja, która tylko kraść potrafi :)

Jakich twoich Autorskich prac, wypisz. ;)

@NGS proszę odczytaj PW.

Opublikowano

Jakich twoich Autorskich prac, wypisz. ;)

@NGS proszę odczytaj PW.

 

To sobie spójrz na wygląd m1 i odpowiedz na to pytanie, chyba, ze robisz z siebie idiote na pokaz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...