Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Calmeria.pl - Odkryj Tajemnicę Calmerii !


Calmeria

Czy zagrasz na Calmeria.pl?  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na Calmeria.pl?

    • Tak.
      199
    • Nie.
      51
  2. 2. Czy Bronie 75 mają dropić tylko z Ripera?

    • Tak.
      89
    • Nie.
      161
  3. 3. Chcecie kolejną broń po broni 75 do Expa? Broń na 90 lvl do Expa?

    • Tak.
      163
    • Nie.
      56

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak tylko powiedzmy aura bedzie bardzo droga ... i przeczytanie 55 ku bedzie BARDZO BARDZO DROGIE ;/ dlatego  zrobcie ankiete bo zewzgledu na to troszke ludzi nie zagra ;/

radze usunac bo dostaniesz % bo tylko ten smieszny ts mpc mozna podawac xD tak samo forum xD

Okej dzięki już zmienione. Zobaczysz że KU będą dobrze dropiły, na początku startu każde KU jest wartościowe. :)

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A więc w sumie "raczej" to mój ostatni post NIE ma nikogo takiego jak ASFEN w naszym teamie już było to powtórzone setki razy, zapraszamy na naszego TS3 i zobaczymy ` Ts3.calmeria.pl


Niech Was nie odstrasza 55ku do G ponieważ co 4 godziny możemy je czytać, radki + egzo dropiom, wszystko będzie jeszcze testowane co do ich % ze szkatułki, jest wiele dungeonów, w których możecie zdobyć książeczki do tego wiele różnych ulepszaczy!

A Ty shaggy nie oceniaj naszej pracy, bo nawet nie wystartowaliśmy i Twoje "hejciki" po nas spływają ponieważ znamy swój profesjonalizm i raczej długo będziemy się unosić na rynku prywatnych serwerów, pozdrawiam [NA] Nastek ;)

Opublikowano

A jak z systemem petów ? 

Pety dostępne od 1 lv, czy wymagany jakiś poziom ? :)

Pety będą dostępne od 1 lvl, nie mają wymaganego poziomu.

Opublikowano

Jaki Asfen ? Nikogo takiego nie ma w Teamie Jesteśmy ekipą która zna się bardzo długo z reala 

Izumi jesteś idiotą czy udajesz?

Człowieku wiem że to asfen bo rozmawiałem z waszym sponsorem czyt Kretovsky ;]

 

 

NIE POLECAM SERDECZNIE TUTAJ GRAĆ - SERWER ROBIONY PRZEZ CZŁOWIEKA ChOREGO UMYSŁOWO :)

 

Opublikowano

Izumi jesteś idiotą czy udajesz?

Człowieku wiem że to asfen bo rozmawiałem z waszym sponsorem czyt Kretovsky ;]

 

 

NIE POLECAM SERDECZNIE TUTAJ GRAĆ - SERWER ROBIONY PRZEZ CZŁOWIEKA ChOREGO UMYSŁOWO :)

 

Dobra idź dalej te swoje chore myśli włączyć, nic do tematu nie wnosisz. ;)

 

Na serwer zostały dodane Kupony SM.

Opublikowano

Dobra idź dalej te swoje chore myśli włączyć, nic do tematu nie wnosisz. ;)

 

Na serwer zostały dodane Kupony SM.

Ok.

 

Wszystko wyjaśnione.

Asfen w teamie kazdy juz się dowiedzial ts kaput z tego co widze :/

 

Dostalem bana na ts :D

Opublikowano

Ok.

 

Wszystko wyjaśnione.

Asfen w teamie kazdy juz się dowiedzial ts kaput z tego co widze :/

 

Dostalem bana na ts :D

Widze kolega wózek w formie co do serwera nie wpadne nie ma reklamy + z tego co wiem weezy ma racje, że asfen należy do teamu calmeri.

Opublikowano

Wykonanych na moim gg :)

Mówiłem,ze serwer gówno,ale powodzenia w grze jak juz na poczatku są oszustwa :)

5_Przezroczyste.png

 

Jeśli szukasz forum na silniku Invision Power Board,Serwer dedykowanego,czy nawet Strony www pod twój serwer metin2 zapraszam na GG : 47637476

 

 

Opublikowano

Wykonanych na moim gg :)

Mówiłem,ze serwer gówno,ale powodzenia w grze jak juz na poczatku są oszustwa :)

Pan Shaggy właśnie stracił maszynę za Kozaczenie oraz wymądrzanie się.

 

Napiszę krótko i treściwie tak [TECH]Astex to ja = Asfen, szczerze już mam wylane czy ktoś mnie hejtuję czy nie, po prostu nie wiem. Skoro nikt nie wie co potrafię nikt nie ma prawa mnie oceniać skoro gówno wie, 2 Primo idź na swojego Alioska2 którego zamykasz za 2 tygodnie, jeżeli myślicie że zamknę serwer lub upadnie to się grubo mylicie zapraszam na Start serwera a nie pisanie że upadnie jak nawet nie wystartował. Co ma reputacja do serwera nadal nie wiem.

 

To tyle w Temacie ode mnie oraz Zapraszam na serwer bo myślę że włożyłem w to kawał dobrej i długo trwałej pracy aby to teraz spierdolić.

Przez jednego Hejta nie dam się zastraszyć czy też zrezygnować.

 

Zapraszam wszystkich na serwer.

 

Odcinek od Lolitaxa dziękujemy: 

 

http://www.youtube.com/watch?v=imr2lf-3d8M

Nasz serwer wystartuje w 100% bez żadnych problemów.

~ Team Calmeria

 

Opublikowano

Co wy się czepiacie, przy tym serwerze się postarał i cały czas pracuje. 
Wie co robi i się stara, ten serwer będzie jednym z lepszych.

Start 100%, to wystarczy.
W niedziele [01.06.14r.] przechodzimy na dedyka. 


Czekamy na dalsze opinie graczy.

Do zobaczenia na serwerze. 

~ Flo.

lu4f3lY.png

Opublikowano

Pan Shaggy właśnie stracił maszynę za Kozaczenie oraz wymądrzanie się.

 

Napiszę krótko i treściwie tak [TECH]Astex to ja = Asfen, szczerze już mam wylane czy ktoś mnie hejtuję czy nie, po prostu nie wiem z jakiej racji ktoś mnie ocenia po reputacji? Skoro nikt nie wie co potrafię nikt nie ma prawa mnie oceniać skoro gówno wie, 2 Primo idź na swojego Alioska2 którego zamykasz za 2 tygodnie, jeżeli myślicie że zamknę serwer lub upadnie to się grubo mylicie zapraszam na Start serwera a nie pisanie że upadnie jak nawet nie wystartował. Co ma reputacja do serwera nadal nie wiem.

 

To tyle w Temacie ode mnie oraz Zapraszam na serwer bo myślę że włożyłem w to kawał dobrej i długo łej pracy aby to teraz spierdolić.

Przez jednego Hejta nie dam się zastraszyć czy też zrezygnować.

 

Zapraszam wszystkich nna serwer.

 

Odcinek od Lolitaxa dziękujemy: http://www.youtube.com/watch?v=imr2lf-3d8M

 

Nasz serwer wystartuje w 100% bez żadnych problemów.

~ Team Calmeria[

 

 

Emm. No rzeczywiście to Asfen,ale mimo tego i tak zawitam na serwerze,chociaz się przyznal do tego i go za to podziwiam. :)

Wszyscy się przekonamy ,czy serwer wystartuje 6 czerwca. To na tyle. Asfena pozdrawiam,bo go znam i według mnie,warto dać mu drugą szanse,miejmy nadzieje,ze ją wykorzysta. Pozdrawiam,oraz zapraszam na forum/ts/fanpage oraz na start 6 czerwca.

Opublikowano

Emm. No rzeczywiście to Asfen,ale mimo tego i tak zawitam na serwerze,chociaz się przyznal do tego i go za to podziwiam. :)

Wszyscy się przekonamy ,czy serwer wystartuje 6 czerwca. To na tyle. Asfena pozdrawiam,bo go znam i według mnie,warto dać mu drugą szanse,miejmy nadzieje,ze ją wykorzysta. Pozdrawiam,oraz zapraszam na forum/ts/fanpage oraz na start 6 czerwca.

Dzięki bardzo też mamy taką nadzieję, liczę na to że was graczy nie zawiedziemy.

 

Macie Pytania/Propozycję śmiało pisać.

Opublikowano

 

Napiszę krótko i treściwie tak [TECH]Astex to ja = Asfen, szczerze już mam wylane czy ktoś mnie hejtuję czy nie, po prostu nie wiem z jakiej racji ktoś mnie ocenia po reputacji?

"nie wiem z jakiej racji ktoś mnie ocenia po reputacji?" fuck logic

Opublikowano
12o4ar.jpg

 

*Kolejną nowością którą daliśmy na serwer to: Zliczanie yangów przy każdym wystawieniu Tobołka, zlicza nam całą sumę przedmiotów wystawionych w 1 tobole, dodaliśmy też aby po użyciu tobołka on nie znika, myślę że mały ale przydatny dodatek, o wszystkich zmianach na serwerze będziecie dalej informowani.

Opublikowano

Wykonanych na moim gg :)

Mówiłem,ze serwer gówno,ale powodzenia w grze jak juz na poczatku są oszustwa :)

Ojejku to twoje gówno  pada za 2 tyg :( jakie to przykre gimbusku ;D chyba wszyscy widzę że masz 15 lat i jedyne co oferujesz od siebie to drugie śniadanie w gimbazjum dla kolegów :). Nie chcieliśmy mówić że Asfen jest w teamie żeby w uniknąć takich zachowań jak twoje za co was przepraszamy .      

  PS:  Jesteś po zęby uzbrojony w klawiaturę i nie zawahasz się jej użyć . . . 

Opublikowano

 

12o4ar.jpg
 
*Kolejną nowością którą daliśmy na serwer to: Zliczanie yangów przy każdym wystawieniu Tobołka, zlicza nam całą sumę przedmiotów wystawionych w 1 tobole, dodaliśmy też aby po użyciu tobołka on nie znika, myślę że mały ale przydatny dodatek, o wszystkich zmianach na serwerze będziecie dalej informowani.

 

 

Fajna nowość napewno na serwerze Hard takie coś się przyda.

Opublikowano

 

12o4ar.jpg

 

*Kolejną nowością którą daliśmy na serwer to: Zliczanie yangów przy każdym wystawieniu Tobołka, zlicza nam całą sumę przedmiotów wystawionych w 1 tobole, dodaliśmy też aby po użyciu tobołka on nie znika, myślę że mały ale przydatny dodatek, o wszystkich zmianach na serwerze będziecie dalej informowani.

 

 

 

 

Podoba mi się również to zliczanie yangów,coraz bardziej serwer mnie zachęca,abym zagrał.

Opublikowano

 

12o4ar.jpg
 
*Kolejną nowością którą daliśmy na serwer to: Zliczanie yangów przy każdym wystawieniu Tobołka, zlicza nam całą sumę przedmiotów wystawionych w 1 tobole, dodaliśmy też aby po użyciu tobołka on nie znika, myślę że mały ale przydatny dodatek, o wszystkich zmianach na serwerze będziecie dalej informowani.

 

No jakby nie patrzeć to ciekawy pomysł. Bardzo ułatwi gre graczom. ;)

nlcEZxg.png

Opublikowano

czuje sie jak bym ogladal serwer 5 lat temu :D

staroc i tyle zero nowosci zero pomyslu , wszystko sciagniete , brud i syf :D

az odechciewa sie grac patrzac na takie cos.....

 

do tego administracja max 14 lat?

po samym wieku admistracji wiadomo ze nie warto tracic czasu na ten syf :D

i ta znakomista przeszlosc pewnych osob z teamu bezcenne... totalnie nie ogarniety team..

P6yiSdK.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...