Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Literia - Prywatny serwer Shakes & Fidget [Literia.superxd.pl]


radek1051

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Za mało złota na start aby kupić broń :/

Ale wielkie brawo za balans postaci :)

Daj więcej złota na start albo zmniejsz ceny itemków.

Zrób żeby nie było kluczy w sklepach , albo żeby ich mniej laciało w tym sklepie :)

Opublikowano

Za mało złota na start aby kupić broń :/

Ale wielkie brawo za balans postaci :)

Daj więcej złota na start albo zmniejsz ceny itemków.

Zrób żeby nie było kluczy w sklepach , albo żeby ich mniej laciało w tym sklepie :)

niepodoba sie to idz na inny  server klucze maja byc koniec kropka a jak sie nie podoba to wypierdzielaj gdzie indziej :P

 

exp taki sam jak byl czy zmniejszyles :3 ?

Opublikowano

ZAPRASZAM DO GILLDI
KRECIMY_PORNO
GILLDIA DLA FANU
GILLDIA ROZBUDOWANA MAX :P

POZDR
Dudix3 ;d

 

 

 

 

 

 

w sprawie gilldi pisz wpierw: WeeD ignacy ignacy15  a potem do mnie Dudix3 :)

 

 

 

 

ADMIN
DALES 20k WYTRZYMKI DLA Tomi ?  bo max jest 15k :P wiec troszke dziwne ...

 

 

 

JAK BY KTOS PLAKACH ZE JESTEM TOP1 i ze mam 350lv+ to odpowiem wam jak :) macie klucze ... macie wieże jak zrobicie je to wtedy otwieracie kluczem np z 1/2/3/4/5/6 lochu klucz konczycie i mozecie kolejny raz robci wieże :)
 

Opublikowano

 

ZAPRASZAM DO GILLDI

KRECIMY_PORNO

GILLDIA DLA FANU

GILLDIA ROZBUDOWANA MAX :P

POZDR

Dudix3 ;d

 

 

 

 

 

 

w sprawie gilldi pisz wpierw: WeeD ignacy ignacy15  a potem do mnie Dudix3 :)

 

 

 

 

ADMIN

DALES 20k WYTRZYMKI DLA Tomi ?  bo max jest 15k :P wiec troszke dziwne ...

 

 

 

JAK BY KTOS PLAKACH ZE JESTEM TOP1 i ze mam 350lv+ to odpowiem wam jak :) macie klucze ... macie wieże jak zrobicie je to wtedy otwieracie kluczem np z 1/2/3/4/5/6 lochu klucz konczycie i mozecie kolejny raz robci wieże :)

 

 

Sorry... niestety nikt mi nie dał stat sam je robiłem. Wyrzymałość mi się zbugowała w sensie moge miec jej full za free( jak sie zbugowala? nie mam pojecia po 15 k stat mi sie tak jakos zrobilo/ustawilo, nie znam sie na tym). Pozdrawiam Tomi.

Opublikowano

pozdro ... zbanuj go -.-


06794508168375161122.png


buguje staty ... wez go zbanuj -.-


 


 


na start dla nie bugujacej topki bedzie jakas nagroda typu wiecej grzybkow na start czy zlota :) ?


Opublikowano

Widzę, że szybko wbiliście 300+ lv :)

Już wkrótce dodaje kolejne nowości(Nie będzie resetów)

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

Widzę, że szybko wbiliście 300+ lv :)

Już wkrótce dodaje kolejne nowości(Nie będzie resetów)

w wieży szybko leci :) zbanuj tego kolesia co buguje staty ...

i mam nadzieje ze klucze zostana bo gdyby nie klucze to bym tu nie gral :P

 

 

41839283381146863585.png

ajj te psy ciagle na schodach mnie wypszedzaja ;//

Opublikowano

Ja nic nie buguje. Zacznijmy od tego że są bugi w plikach. jeśli '' buguje '' to cała top powinna dostać bana bo każdy buguje komende na zloto i grzyby + buguje lochy... 

Opublikowano

Ja nic nie buguje. Zacznijmy od tego że są bugi w plikach. jeśli '' buguje '' to cała top powinna dostać bana bo każdy buguje komende na zloto i grzyby + buguje lochy... 

bugowanie stat a bugowanie golda to jest calkiem inna sprawa ;)  a tak to kazdy ma rowne 15k stat a nie ty masz 50k wytrzymki i co to jest za robota ? skoro to bug to nie buguj tylko zglos to

 

@admin  albo zbanuj go albo zrob mu te 15k wytrzymki bo to jest irytujace ,,,

 

 

 

 

 

 

dobra f5 i juz nie ma lagow :D

Opublikowano

bugowanie stat a bugowanie golda to jest calkiem inna sprawa ;)  a tak to kazdy ma rowne 15k stat a nie ty masz 50k wytrzymki i co to jest za robota ? skoro to bug to nie buguj tylko zglos to

 

@admin  albo zbanuj go albo zrob mu te 15k wytrzymki bo to jest irytujace ,,,

 

 

 

 

 

 

dobra f5 i juz nie ma lagow :D

Zauważ że bugowanie złota to też bug i powinno się go zgłaszać a nie go wykorzystywac do celów rozwoju postaci;). To to samo, a ze tobie sie nie zbugowalo i nie masz top 1 to odrazu o to sie klocisz. Zaloze sie ze gdybys mial okazje to dawno bys ustawil na 100k+ taki stat. Ja zrobilem na 50 k bo bugowanie przez ciebie lochu zrobilo sie irytujace. Zwazywszy na te 2 poglady jest jedna mozliwosc usuniecie konta za bugowanie zlota jak i za bug stat( chociaz ten bug zalacza sie sam nie zaleznie po wbiciu 15k stat) mi akurat sie on przytrafil to nie jest juz w moim zakresie tylko administratora, wiec nie win za to mnie jak juz tylko zglos blad. Poza tym, gdybym chcial mialbym z 200k stat, ale nie jestem taka osoba, inni tez musza miec szanse Pzdr Tomi :D

 

Jak chcesz usunac postac? Usun, to juz nie moja sprawa, serwer nie jest mo ja jestem tylko graczem, poza tym serwer jest nie dozwolony jak kazdy inny o tej szacie + szablonie, wiec o czym tu mowic?

Opublikowano

Zauważ że bugowanie złota to też bug i powinno się go zgłaszać a nie go wykorzystywac do celów rozwoju postaci;). To to samo, a ze tobie sie nie zbugowalo i nie masz top 1 to odrazu o to sie klocisz. Zaloze sie ze gdybys mial okazje to dawno bys ustawil na 100k+ taki stat. Ja zrobilem na 50 k bo bugowanie przez ciebie lochu zrobilo sie irytujace. Zwazywszy na te 2 poglady jest jedna mozliwosc usuniecie konta za bugowanie zlota jak i za bug stat( chociaz ten bug zalacza sie sam nie zaleznie po wbiciu 15k stat) mi akurat sie on przytrafil to nie jest juz w moim zakresie tylko administratora, wiec nie win za to mnie jak juz tylko zglos blad. 

 bylo nie bugowac :) poco mial bym bugowac skoro jestem top 1 ?

to jak napisalem  niech ci admin usunie te 50k wytrzymki na te 15k ... a nie

Opublikowano

normalne staty ... zobacz jaki lv mam a ile mi daja przedmioty ;) a zobacz u sibie ... albo wyzerowac mu na 15k wytrzymki albo ban ...   /grzyby -999999 /złoto -99999 kazdy na tym leci a ze ty bugujesz staty no to sorry bardzo albo wytrzymka 15k albo ban gowno mnie obchodzi  to albo ban albo 15k wytrzemki ...

 

 

a jak nie to kurwa wez reset zrob tyle bugi ogarnij te /zloto -9999999  i odpal bo to jest bez sensu jakis  osobnik buguje staty i ani bana ani zadnej reakcji -.-

Opublikowano

Czy nie uważacie że zwiadowca ma za mało dmg? 

W pierwszych 9 lochach nawet idzie, a potem zwiado to śmieć ;)

zwiad wlasnie jest op ...  czlowieku jak sie w staty nie idzie to tak jest :)

idz w staty bron jakas porzadna  kup i bedzie dobry :P

 

mag ma dmg zwiada a zwiad dmg maga;/

Opublikowano

normalne staty ... zobacz jaki lv mam a ile mi daja przedmioty ;) a zobacz u sibie ... albo wyzerowac mu na 15k wytrzymki albo ban ...   /grzyby -999999 /złoto -99999 kazdy na tym leci a ze ty bugujesz staty no to sorry bardzo albo wytrzymka 15k albo ban gowno mnie obchodzi  to albo ban albo 15k wytrzemki ...

 

 

a jak nie to kurwa wez reset zrob tyle bugi ogarnij te /zloto -9999999  i odpal bo to jest bez sensu jakis  osobnik buguje staty i ani bana ani zadnej reakcji -.-

Ty nie decydujesz o banie :P

Ale racja :D

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Polecam zrestartowac serwer i poprawic bugi jedynm slowem( all pliki to zwykly gotowiec nie pozmieniany w dodatku caly pobugowany) tak to można tylko ujac(To nie hejt) serwer ogółem fajny.

 

 

Minusy:

 

Bug czatu, Wieza,Bugowanie lochow, Bug z zapraszaniem ludzi, jak zaprosimy zapra nie można usunac,Bugowanie złota/grzybów, Potki z misji i lochow chyba nie powinno tak byc, Bugi ze statami.

 

Plusy:

Nieskonczonosc piw.

 

Dzieki za gre, ale jednak sobie odpuszcze serwer, Tomi. ;)

Opublikowano

Właśnie poprawiam błędy i dodaje nowości(Prawdopodobnie będzie kolejny reset serwera aby usunąć bugi ze statami itp)

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...