Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Literia - Prywatny serwer Shakes & Fidget [Literia.superxd.pl]


radek1051

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To jest nowa maszyna(hosting), więc musi się ustabilizować ja niestety w tej sprawie nie mogę zrobić nic :)

 

Osoby które nie mogą się zalogować zostały usunięte z serwera(Wykorzystywanie błędów serwera)

Mam nadzieje, że takie sytuacje się nie powtórzą i życzę miłej gry :)

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

1.Lagi straszne.

2.Bug nadal działa

3. Cały czas te Restarty.

4.Balans maga jest za niski bądź zwiada za wysoki(WYTRZYMALOSC)

5.Polecam zrobić nowy start, zapowiedziany, bez ciągłych restartów. Takie restarty napewno graczy nie sciągną.

 

Pzdr.

Opublikowano

Jeśli chodzi o lagi to nie moja wina tylko maszyny.


Proszę moderatora o zamknięcie tematu.

 

Drodzy gracze, nie porzuce tego serwera :) Zrobię nową prezentację i poprawie dużo rzeczy

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

Jeśli chodzi o lagi to nie moja wina tylko maszyny.

Proszę moderatora o zamknięcie tematu.

 

Drodzy gracze, nie porzuce tego serwera :) Zrobię nową prezentację i poprawie dużo rzeczy

lagi straszne przez Flash Playera . Polecam naprawienie tego błędu bo to nie jest wina serwera. Od 16.06 będzie kolejna zmiana maszyny tym razem będzie to maszyna z Polski co poprawi szybkość ładowania strony

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...