Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Literia - Prywatny serwer Shakes & Fidget [Literia.superxd.pl]


radek1051

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie poprawiam błędy i dodaje nowości(Prawdopodobnie będzie kolejny reset serwera aby usunąć bugi ze statami itp)

to resetuj dzis i dla topki  od top 1 do top3 daj jakies nagrody np 150% expa i golda wiecej w gilldi ;D

i wiecej zlota i grzyba :D

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

to resetuj dzis i dla topki  od top 1 do top3 daj jakies nagrody np 150% expa i golda wiecej w gilldi ;D

i wiecej zlota i grzyba :D

Popieram+ liczba graczy chyba by nie byla zla jak na taki piekny week :)

Opublikowano

To będzie niespodzianka, nie obiecuje, że aktualizacje wdrożę w życie jeszcze dzisiaj

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

Jak włączam strone pokazują się głowy smoków i nic więcej mianowicie:

 

 

Click

 

Dzieje się to po wybraniu świata 1 bo innego nie ma :D . Co to może być? wada czego? sprawdzalem na Operze i Mozili.

Opublikowano

Chciałem zgłosić, że na moim koncie jest jakiś bug. Broń zadaje tyle obrażeń że szok :D

Może skasujcie mi eq a zostawcie lvl? 

Opublikowano

Zrób konto na nowo

 

#NOTATKA Gracz o nicku DjDark  został zbanowany za oszukiwanie(Magicznym sposobem nagle z 216lv wbił 220)

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

Zrób konto na nowo

 

#NOTATKA Gracz o nicku DjDark  został zbanowany za oszukiwanie(Magicznym sposobem nagle z 216lv wbił 220)

dodaj te z*ebane klucze  bo nie moge resetowac lochu jak nie daje rady na 1 ;/ lochu

Opublikowano

Na jakiej przegladarce gracie?

na chrome wszystko smiga ok :)

 

 

 

Google Chrome ja

 

zrobisz cos z tymi itemkami po 250+ bo slabe staty losje ... i jeszcze malo epikow w sklepie ;/

 

 

 

 

 

JUHU :D ?

 

ADMIN JAK MOZESZ TO WEZ TE KLUCZE BO NIE MA CO ROBIC PO ZA ATAKOWANIEM KOGOS xD

 

 

 

 

NUDYYYYYYYYYYYYYY NAWET JUZ NIE MAM KOGO ATAKOWAC -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...