Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Literia - Prywatny serwer Shakes & Fidget [Literia.superxd.pl]


radek1051

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wieża już działa . Dzięki za info


Walczę z serwerem ale póki co to brak poważnych ofert. A nie postawię serwera do gier www na byle jakiej maszynie

Opublikowano

Wieża działa, ale :

 

Po 1 - przy wskazywaniu na wieże pokazuje CAŁY CZAS 1 mobka z 1 lochu, czyli w sumie nie wiadomo na którym jesteśmy.        screen - http://scr.hu/18pq/yoq05

Po kliknięciu na wieże zmienia sie ikonka potwora którego mamy pokonać , na prawidłowego          screen - http://scr.hu/18pq/dn2lh

po włączeniu WALKI włącza się znów 1 potworek z 1 poziomu wiezy    screen - http://scr.hu/18pq/3xvla

Walka już jest poprawna. screen - http://scr.hu/18pq/zrkb4

 

 

 

#EDIT

 

nie można zmieniac eq pomocnikom w lochach.

Opublikowano

Po ukończeniu wieży pisze : mozesz atakowac przeciwnika co godzine, a nie lepiej byłoby aby wieża była zamknięta jak lochy?

Opublikowano

Serwer działa za pośrednictwem serwera globalnego więc nie oczekujcie zbyt wiele. Póki na serwerze globalnym nie zostaną poprawione błędy nie będzie wielkiego szału


Domena: literia.priv-game.pl została oddana do użytku. Pozdrawiam

Opublikowano

Kurde czemu jak wpisuje literia.superxd.pl to wyskakuje mi takie cos i pisze Aby zmienić tą stronę proszę wgrać pliki do katalogu public_html a nie server

Opublikowano

Przepraszam was bardzo za te problemy z serwerem, ale pamiętajcie, że nie zapomnę o was i będę się starał jak najszybciej włączyć serwer

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

Przepraszam was bardzo za te problemy z serwerem, ale pamiętajcie, że nie zapomnę o was i będę się starał jak najszybciej włączyć serwer

ymmm... zrobiłeś backup bazy danych? ja byłem top 1 ^^^^^^^^^^^ ?

Opublikowano

Gotowe, serwer działa, zapraszam :)

 

Mam do was pytanie, czy mógłbym zrobić reset leveli, ponieważ chce wgrać poprawione pliki serwera z nowościami :)

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

Gotowe, serwer działa, zapraszam :)

 

Mam do was pytanie, czy mógłbym zrobić reset leveli, ponieważ chce wgrać poprawione pliki serwera z nowościami :)

Jakimi nowościami ?

Opublikowano

Zbalansowane postacie, itemki, kilka rzeczy, poprawki bugów i coś jeszcze będę dodawał

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano
 

Zbalansowane postacie, itemki, kilka rzeczy, poprawki bugów i coś jeszcze będę dodawał

 

Gotowe, serwer działa, zapraszam  :)

 

Mam do was pytanie, czy mógłbym zrobić reset leveli, ponieważ chce wgrać poprawione pliki serwera z nowościami  :)

A oddasz mi pzm ? jestem Top 1... Nick Tomi. Poza tym. Owo.. chciałbym ci powiedzieć. Link może do strony byś dał. :D
Opublikowano

BossBTS, przykro mi ale robię to dla was, aby przyjemnie się wam grało, exp był nie zbalansowany itp.

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

Bardzo prawdopodobne, że dam 50 lv :)

Jak tam chcesz:/ ale te osoby są trochę poszkodowane. Bo ja grałem na serwie cały czas. Mniejsza... Dasz linka do strony ?

 

Edit: Juz mam.

Opublikowano

Mi to obojętne. Ważne żeby serwer był dobry. Ale między nami to nie ładnie dla tych co wcześniej grali. To twoje poglądy :) nic do tego nie mam. Kiedy nowy start(reset)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...