Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Literia - Prywatny serwer Shakes & Fidget [Literia.superxd.pl]


radek1051

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oficjalnie chciałbym was poinformować, iż ja i @SebuśPL nawiązaliśmy współprace :)

Możecie czekać na wiele nowości na tych serwerach : 

literia.superxd.pl
sf.superxd.pl

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

Widzę zwiększone zainteresowanie na konta hostingowe do gier via www . Dlatego niebawem powstanie serwer hostingowy specjalnie do takich gier. Aby ograniczyć bugi i lagi będzie udostępniona potężna maszyna obsługująca gry dla wymagających klientów
Możliwe jest też zamówienie serwera vps poza stroną http://superxd.pl . Ze względu na to, że świadczę dość długo usługi hostingowe mam możliwość załatwienia takich VPSów po cenach promocyjnych
kontakt gg:999423

Opublikowano

Co sądzicie o serwerze?

 

Są jakieś lagi?

 

Co się wam najbardziej podoba?

 

Piszcie :)

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

 

Oficjalnie chciałbym was poinformować, iż ja i @SebuśPL nawiązaliśmy współprace :)

Możecie czekać na wiele nowości na tych serwerach : 

literia.superxd.pl
sf.superxd.pl

no to bedzie fajnie ;)

prosze zbanowac kolesia o nicku: Restes22

Co sądzicie o serwerze?

 

Są jakieś lagi?

 

Co się wam najbardziej podoba?

 

Piszcie :)

podoba mi sie to ze klucze sa  u npc exp hard a zarazem latwy :)

kasa bardzo ladnie dropi staty nie sa za darmo  i wmiare liczna ilosc on-line ludzi :)

Opublikowano

Proszę się już tym graczem nie przejmować

 

Gracz został zbanowany za bocenie i multikonto

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

dzieki wielkie ;)

 

jak cos to bede cie informowal na priv albo w topiku ;d

 

Dziękuję za pomoc

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

Dziękuję za pomoc

jedyny minus narazie to jest tylko lagi u handlarzy klikasz 2/4 razy i dopiero ci sie przemienia ;) a reszta jest ok :)

radze ci usunac wszystkie 1 lv o godzinienie 21:00 :) mniejsze lagi beda ^^

 

 

TAK KOŃCZĄ BOTY :)

32775757315660527573.jpg

ADMIN SZYBKO BANUJE BOTY TAK ZE NIE RADZĘ :)

KORZYSTAC :*

Opublikowano

jedyny minus narazie to jest tylko lagi u handlarzy klikasz 2/4 razy i dopiero ci sie przemienia ;) a reszta jest ok :)

radze ci usunac wszystkie 1 lv o godzinienie 21:00 :) mniejsze lagi beda ^^

 

 

Podoba mi się takie coś :)

Nie mogę usunąć 1 lvli dopiero zaczynają, jeżeli zauważę dłuższy brak kontaktu z serwerem usuwam ich

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

Postacie są w ogóle nie zbalansowane , Mag ma obrażenia w bronii takie jak powinien mieć zwiadowca .

zwiadowca jest tak apropo op troszke :P zaduzy dmg ma :P

Opublikowano

@TheMost Prężnie nad tym pracuje

Bardzo się ciesze, jak dokończysz prace nad zbalansowaniem postaci to na pewno wbije na serwa :)

zwiadowca jest tak apropo op troszke :P zaduzy dmg ma :P

Tak , żle napisałem chodzi mi o to że zwiadowca ma za duże dmg :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...