Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Alternatyw 75€? powodzenia :)

jak ty taką sumę, to ja all in 2.16$ w Envyus :)

GL!

Póki co to idzie xD

 

Auto-betting items on match 6327.Betting for the 1056th time.

 

Od godziny staram sie postawić i wciąż nic

bez gif


Opublikowano

Envy ezy 16:6 <3

Ta pestka bodajże NBK'a pod koniec pierwszej połowy i sneaky beaky kennego w pistoletowce drugiej chyba dobiły fnatic. Ale mam jakieś wrażenie, że fnatic nie grało tak jak zwykle, JW przez 3/4 meczu biegał z magiem, w niektórych rundach jeden grał samym 5-7, a dwaj inni mkami. No ale wygrana jest, więc GG.

No i jeszcze był flusha, który z granatów zrobił chyba z 4 kille :v

tenor.gif

 

Opublikowano

Je bane kutasy z lounge jak stawiałem po 5 euro na przegrane mecze to odrazu chuje przyjmowały teraz jak chce dać 10 centów na underdoga to nihuja jebane k***y!

Opublikowano

All in G2 z NiP, chłopy mają formę(w ostatnim meczu pokonali envy) w dodatku grają bo1 na cache, a dosyć dobrze tam pykają. Albo rybki, albo akwarium, 7,5$ na g2, jak nie pyknie, to znów przerwa na jakiś czas z betami :D

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Na kogo jutro warto obstawiać? Pytam się, ponieważ jestem w tym nowa i nie za bardzo orientuję się w tym.

Z góry dziękuję i liczę na odpowiedź. :)

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Tak jak mówiłem envy win izi 49€ tym razem wpadło. Jutro na spokojnie po południu napiszę co będę stawiał :)

 

Zaczynałem od AK:47 redline st ft, zacząłem w sumie tydzień temu a moje eq w pełni aktualnie wygląda tak:

http://imgur.com/8811tZK

Brawo ;)

Ja zacząłem wczoraj z 5$

http://prntscr.com/8ty5q0

Ogólnie bardziej polecam fanobeta.

0 problemów z botami, obstawianie w $ (skiny konwertują się na $)

Szybka wypłata w skinach

Przy postawieniu na np. 1.56 taki value zostaje do końca, nie zmienia się jak na csgl ;)

http://prntscr.com/8ty61x

http://prntscr.com/8ty637

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

­O 20:00 jest NP! vs KFish - warto obstawiać na KFish i czy jest szansa na wygraną?

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Co myślicie o TSM vs Fnatic? Nagle zaczęły rosnąć procenty na fnatic a też meczyk ciekawy 

Myślę że Fnatic wygra ;) 

Opublikowano

@Tremo nie no... wkurzyłem się po dzisiejszych botach na csgolounge... z ekwipunku nie dało się postawić na Na'Vi chociaż chciałem i bym wygrał ;/ 

No i gratulację wygranych Tremo, gdybyś jutro coś betował miło by było, gdybyś pokazał na kogo stawiasz! :)

Opublikowano

Fnatic od kilku tygodni gra tak naprawdę syf bo nie pokazują taktyk na majora ;)

nie wmawiaj sobie, że grają syf, bo nie pokazują taktyk na majora

grają syf, bo grają syf

jw ostatnio nie mógł trafić w nieruchomy cel, to są taktyki na majora? proszę cię... 

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

­Na kogo dzisiaj warto obstawiać i jakie bety? :)

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...