Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HellRaisers czy Titan? ciekawy mecz do obstawienia 

                                                                                                           graphic.png

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chyba zły link podał xD

 

jak tam pickemy? 

fnatic > vexed

luminosity < c9

tsm > flipsid3

g2 < mouz

vp > liquid

nip > titan

envyus > dignitas

navi > clg

Opublikowano

Chyba zły link podał xD

 

jak tam pickemy?

fnatic > vexed // Skipujemy, % nie do betowania

luminosity < c9 // Low na C9, wysokie ryzyko

tsm > flipsid3 // Mecz nieciekawy, istnieje szansa wygranej F3 (zależy od mapy)

g2 < mouz // Mecz ciężki do przewidzenia, ja stawiam mouz, ale G2 jest w dobrej formie, mecz 50/50

vp > liquid // Serce za VP, jednak zobaczymy rano jakie będą %, bo Liquid może zaskoczyć

nip > titan // Skip, ew. low na NiP

envyus > dignitas // Skip

navi > clg // Na'Vi, jeden z niewielu meczy, który może wejść

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Mi tylko o pickem chodziło kolego, betować to będę od soboty :p 

Wg mnie jutro się wgl nie opłaca obstawiać, lepiej zobaczyć jak drużyny grają i potem o wyjście z grupy obstawić no i playoffy wiadomson

Opublikowano

Mi tylko o pickem chodziło kolego, betować to będę od soboty :p 

Wg mnie jutro się wgl nie opłaca obstawiać, lepiej zobaczyć jak drużyny grają i potem o wyjście z grupy obstawić no i playoffy wiadomson

Wiem wiem, tylko gdyby ktoś pytał (temat od betowania), dałem wstępne/kontrolne info.

Jutro są maks. 2/3 mecze do obstawienia - C9 / Na'Vi / mouz (jeśli już ktoś musi).

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Na'Vi czy CLG? 

                                                                                                           graphic.png

Opublikowano

Pickem - Day 2:

fnatic > luminosity - ciekawy meczyk, myślę że luminosity ma szanse, lecz stawiam fnatic

vexed > cloud9 - po prostu wierze w polską drużynę

tsm > g2 - tsm faworyt, choć lubię g2, ładnie grają ostatnio

flipsid3 < mouz - obie drużyny grały bez szału

vp > titan - vp bierze cały turniej i uuuj :v

liquid < nip - liquid ładnie strzela, ale myśle że nip się ogarnie i pokaże coś

envyus > navi - francuzy better 

dig < clg - aizy sam nie pokeruje, a tak szczerze to nie wiem, strzelam tym pickiem :v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...