Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

czemu nie rozumiecie, że nie warto obstawiać każdego meczu?

 

Oczywiście brak botów.. 

Polecę na TSM vs NiP

bo lepiej im poszło z envy? przecież to równie dobrze envy może nie mieć formy... mecz meczowi nierówny, kolego

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

czemu nie rozumiecie, że nie warto obstawiać każdego meczu?

 

bo lepiej im poszło z envy? przecież to równie dobrze envy może nie mieć formy... mecz meczowi nierówny, kolego

Rzecz jasna po meczu z G2.. 

Może majątku na obstawianiu nie zrobiłem i pewnie nie zrobię hehe ale co nie co już przegrałem/wygrałem.

Dzięki, że się martwisz ;D

­

784091427630431250239.png

Opublikowano

Rzecz jasna po meczu z G2.. 

Może majątku na obstawianiu nie zrobiłem i pewnie nie zrobię hehe ale co nie co już przegrałem/wygrałem.

Dzięki, że się martwisz ;D

­

boli mnie po prostu takie coś... najpierw wszystko oki, bo skiny są, potem płacz, bo przez obstawianie wszystkiego zostaje się z niczym :p

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Co jest z tym lounge.. nic nie można obstawić ;(­

bo to lounge

jak postawisz skiny to ich nie wypłacaj, nie będziesz musiał klikać 74837483 razy, żeby przyjęli ofertę ^^

 

­nip ahahahahahhaahhahaha

tenor.gif

 

Opublikowano

Dobra, pieprzyć nip i obstawianie :D Moim zdaniem ewidentny throw wygrali stronę tt 11-4, i przegrali w ct...i to nie było tak, że po prostu g2 lepiej grało, tylko nip się bawił.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Zawsze jak sobie naskrobię hajs na skina za około 5€ i stawiam go na "pewniaczka" 70-80% to przegrywam xD

 

bo stawiasz tylko na to co betuje wiekszosc, a wiekszosc ludzi to idioci. gdybyś postawił na tsm w meczu vs nv i na finlandie w meczu vs niemcy to byś był teraz bogaty 

LE01E2H.png

Opublikowano

Nie mów, że nip z g2 na trainie ze stand inem nie był pewniakiem :D

 

Nie był bo NiP od bardzo dawna jest gównem. oni mają wyjebane bo nikt ich z nipu na razie nie wyrzuci.

z resztą, jak mogli być pewniakiem skoro przegrali?

LE01E2H.png

Opublikowano

Na'Vi ladnie zagralo, a szczegolnie Guardian po nerfie AWP jest chyba najlepszym snajperem

 

 

Rp6OZvE.png

 

 

 

 

x4SjwhA.png

 

 

Jak boty pozwolą to polece jeszcze EnVy VP

1oo% win ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...