Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepiej tutaj bo też chcę wiedzieć

­Na pewno dobrą rzeczą nie jest pobieranie 10% przy wypłacie :v

 

A co do meczu lounge vs CLG - "Dont be loser, buy defuser"

tenor.gif

 

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

­Na pewno dobrą rzeczą nie jest pobieranie 10% przy wypłacie :v

 

A co do meczu lounge vs CLG - "Dont be loser, buy defuser"

csgl wygrali mapę clg, brawo

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

co myslicie o -maniac +scream?

 

 

co sie stalo w meczu csgl vs clg ze tak ludzie placza bot loord itd?

zamykał tabele, pewnie dlatego

loord robi tam największą robotę, bo to on przywraca zespół do pionu i nie doprowadza do żadnych kłótni...

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Napiszę tutaj dlaczego fanobet bo parę osób o to pisało już.

+ praktycznie brak problemów z botami offline (jedyna blokada to, że wieczorem itemów mniej niż 50centów nie wrzucisz)

+ możliwość tworzenia kuponów

+ nagrodę dostajesz taką według kursu przy którym obstawiłeś a nie jak na lounge % się zmieniają

+ zawsze dostajesz pełną nagrodę (sami wiecie jak to jest na lounge...)

 

z minusów

- fanobet pobiera 10% przy wypłacie

 

z dodatków raz na konto można skasować kupon(już postawione dolary)

 

sam osobiście wrzuciłem jakiś czas temu asiimova bs na fanobeta i co jakiś czas obstawiam tam sobie wybrane mecze i póki co przekroczyłem próg 100$ z asiimova bs

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

^o co chodzi z kuponami?

Parę meczy jednym betem

733021443020505216092.jpeg

 

 

a i dodam jeszcze (nie wiem ile w tym prawdy ponieważ jeszcze sam nie wypłacałem)

 

Podobno fanobet liczy średnią wartość wpłaconych itemów i -/+ takimi wartościami wypłaca itemy

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Parę meczy jednym betem

733021443020505216092.jpeg

 

 

a i dodam jeszcze (nie wiem ile w tym prawdy ponieważ jeszcze sam nie wypłacałem)

 

Podobno fanobet liczy średnią wartość wpłaconych itemów i -/+ takimi wartościami wypłaca itemy

Tam jest jakieś pole do wpisania kwoty? Czyli jak się obstawia tam skinami?

Hehe

 

Na oficjalnej stronie Titan pojawiła się właśnie dość zaskakująca informacja o zmianie w składzie drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Z zespołem tym pożegnał się Mathieu "Maniac" Quiquerez. Zawodnik ten reprezentował barwy Titan przez ponad rok. Bardziej zaskakujące od tego, kto odszedł z drużyny jest to, kto do niej dołączył. A jest to dotychczasowy zawodnik G2.Kinguin - Adil "ScreaM" Benrlitom.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

titan titanami... nip się rozpadł xD jestem ciekawy co z gtr

 

Tak masz opcje wpisania kwoty

838881443023352216092.jpeg

 

 

@Edit aha oficjalny temat na hltv a zawodnicy piszą na swoich twiterach, że to plotki pozdro

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

G2 vs E-frag­? Meczyk chyba 50/50 z przychylnością dla E-frag? W G2 nie ma jednego zawodnika a E-frag ma ostatnio dobrą serie zwycięstw. Co myślicie?

784091427630431250239.png

Opublikowano

I ta kwota to jest wartość skinów czy jakiegoś portfela? Czy co?

Gdy wrzucasz skiny na fanobeta automatycznie zamienia ci je na $ w portfelu.

409151443023796216092.jpeg

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Gdy wrzucasz skiny na fanobeta automatycznie zamienia ci je na $ w portfelu.

409151443023796216092.jpeg

i potem możesz wypłacić te 117$ w skinach jakie chcesz?

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Gdy wrzucasz skiny na fanobeta automatycznie zamienia ci je na $ w portfelu.

409151443023796216092.jpeg

A, tak to działa :D Dzięki ;)

Skład NiP:

  • Patrik "f0rest" Lindberg
  • Richard "Xizt" Landström
  • Mikail "Maikelele" Bill
  • Dennis "dennis" Edman
  • Håvard "rain" Nygaard

ale jajca... :D

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

A, tak to działa :D Dzięki ;)

Skład NiP:

  • Patrik "f0rest" Lindberg
  • Richard "Xizt" Landström
  • Mikail "Maikelele" Bill
  • Dennis "dennis" Edman
  • Håvard "rain" Nygaard

ale jajca... :D

 

Chyba lece E-frag :D

O0nLJXW.png

Opublikowano

jak myślicie, kto dojdzie do g2? imo powinni wziąć jakiegoś szweda (rip schneider, bylo poczekac)

Przecież obecny team Schneidera jest dobry.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Przecież obecny team Schneidera jest dobry.

 

ale mógł być lepszy. szczególnie, że grałby w szwedzkim teamie (a z tego co pamiętam ma problemy z duńskim :))

LE01E2H.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...