Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Feezy Co mu wyleciało?

 

Ten mecz się zaczyna? Cały czas ktoś wychodzi i wchodzi. Bynajmniej tak w logach jest napisane. :v

ta nowa CZ-ka ze stattrakiem ;-)

zaczyna się dobrze, jak wszystkie mecze wczoraj  xD

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Feezy Co mu wyleciało?

 

Ten mecz się zaczyna? Cały czas ktoś wychodzi i wchodzi. Bynajmniej tak w logach jest napisane. :v

ddosują ich i vp zmienia internet

EARISE.PL - 12.08.2021 18 ! 
Metin 2

Counter-Strike : Global Offensive - Suprime
Heroes of The Storm - Rank 1 Assasin [*] 
League of Legends - Diamond I toplaner [*]

Opublikowano

W BO5 też trzeba na nich obstawić. Co myślicie? :v

Myślę, że dzisiaj to będzie dobry pomysł, sam tak chyba zrobię :-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

W BO5 też trzeba na nich obstawić. Co myślicie? :v

ja daje 2e na virtusów, yolo 

 

Myślę, że dzisiaj to będzie dobry pomysł, sam tak chyba zrobię :-)

zrób, risky ale może działać =D 

EARISE.PL - 12.08.2021 18 ! 
Metin 2

Counter-Strike : Global Offensive - Suprime
Heroes of The Storm - Rank 1 Assasin [*] 
League of Legends - Diamond I toplaner [*]

Opublikowano

Widzicie, tak jak mówiłem

 

de_cache 

 

 

vp > all

 

Polecam się na przyszłość ;) 

EARISE.PL - 12.08.2021 18 ! 
Metin 2

Counter-Strike : Global Offensive - Suprime
Heroes of The Storm - Rank 1 Assasin [*] 
League of Legends - Diamond I toplaner [*]

Opublikowano

Widzicie, tak jak mówiłem

 

de_cache 

 

 

vp > all

 

Polecam się na przyszłość ;)

szkoda, że nie napisałeś tego wcześniej, a byłoby tyle nowych skinów 

jak na razie 13;2, nie to co wczoraj

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

szkoda, że nie napisałeś tego wcześniej, a byłoby tyle nowych skinów 

jak na razie 13;2, nie to co wczoraj

jak coś pisz na pw jak chcesz jakieś mini analizy lub betki -> tylko zeby nie bylo placzu jak mi sie nie uda ( w koncu niespodzianki kazdy robi )

VP chcialem obstawic ale sie balem :P.      

 

a teraz 1337 8:7 x6tence ;P    obstawilem na x6tence lepiej niech wygraja ;D

x6 ez 

EARISE.PL - 12.08.2021 18 ! 
Metin 2

Counter-Strike : Global Offensive - Suprime
Heroes of The Storm - Rank 1 Assasin [*] 
League of Legends - Diamond I toplaner [*]

Opublikowano

VP 16:2  to co wczoraj straciłem (20$) dzisiaj już odrobione :). Jeszcze tylko Evolution wejdzie i będzie pięknie.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

VFr00Y8.png

to co, wierzymy w virtusów czy skip?

za risky, sugeruje że to Twój full, daj jakiegoś mida 

EARISE.PL - 12.08.2021 18 ! 
Metin 2

Counter-Strike : Global Offensive - Suprime
Heroes of The Storm - Rank 1 Assasin [*] 
League of Legends - Diamond I toplaner [*]

Opublikowano

@Feezy proponuję zobaczyć ich grę z Fnatic teraz :P

też tak myślę

nie wiadomo czy to oni grali dzisiaj tak dobrze, czy EnVyUs tak słabo  :huh:

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

to mecz 50/50 vp gra właśnie teraz z fnatic a potem bo5 z env mogą być zmęczeni i to może wpłynąć na ich grę.

Env teraz ma godzinkę przerwy mogą sobie przeanalizować co robili źle w pojedynku z Vp na Cache

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...