Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ziomeczki nip czy titan ? :D

Najtrafniejsza według mnie analiza by Yakoshi

 

 

Dzisiaj o godzinie 23:00 odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie w lidze Faceit w którym Titan zmierzy się z Ninjas In Pyjamas na mapie De_Cache!
 
Ninjas In Pyjamas ostatnio było na bootcampie, było to przed jednym z turniejów, widać że od tamtego czasu poprawili znacznie gre na swoich gorszych mapach czyli m.in Cache czy CobbleStone na których kiedyś niebyli aż tak skuteczni
 
Titan to drużyna, która zawsze słyneła ze swojej gry na mapie De_Cache, ostatnio m.in pokonali Fnatic oraz EnVyUs!
 
Bilans rozegranych meczy na mapie De_Cache przez Titan
43 wygranych | 1 remis | 26 porażek
 
Bilans rozegranych meczy na mapie De_Cache przez NIP:
32 wygrane | 2 remisy | 22 porazki
 
Obie drużyny dzisiejszego wieczoru wygrali w lidze Faceit, Francuzi pokonali Polaków na mapie De_Mirage a Szwedzi pokonali EnVyUs na De_Cache... Oba mecze były bardzo wyrównane, Szwedzi wygrali dopiero po dogrywce a Francuzi zakończyli mecz 16-14.
 
Moim zdaniem bardziej stabliną grę na mapie De_Cache prowadzi Titan, jednak warto pamiętać o tym, że Francuzi to taki zespół, który jest strasznie nieprzewidywalny pod względem formy, gdyż tak naprawdę ich gra opiera się na dwóch zawodników, którzy jeśli nie są w optymalnej dyspozycji to ...
 
Oba zespoły mają bardzo silne TT na mapie De_Cache więc myślę, że wybór stron nie będzie aż tak bardzo ważny w kontekście wyniku jednak pistoletówki owszem, gdyż jest to mecz BO1!
 
Przewiduje wynik około 16-14 dla Titan jednak nie zdziwię się jeśli będą dogrywki, ponieważ NIP jest w naprawdę dobrej formie i nawet na swojej jednej z gorszych map może zaskoczyć!
 
Podsumowanie:
Oglądając ostatnią gre Titanów na mapie De_Cache przedstawiłbym większe szanse na wygranie tego meczu właśnie im.
 
Szanse jakie przedstawiam to: 54-46 dla Titan, jednak moim zdaniem ten mecz będzie się opierał na apEX'ie i Kennym oraz pistoletówkach, jeśli ci zawodnicy będą w słabej dyspozycji oraz przegrają pistoletówki to wątpie żeby coś ugrali w tym meczu.

Ja tam się wstrzymuję 

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

dzisiaj 1/3

vp z dig siadło

nip z env i vp z tit nie

 

ale jak teraz wygrają titany z nipem to odrobie te 2 przegrane mecze i wsumie na + bede ;D

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

dzisiaj 1/3

vp z dig siadło

nip z env i vp z tit nie

 

ale jak teraz wygrają titany z nipem to odrobie te 2 przegrane mecze i wsumie na + bede ;D

zaczęło się dobrze dla titanów, zobaczymy co bedzie dalej

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

zaczęło się dobrze dla titanów, zobaczymy co bedzie dalej

zeby tylko nie bylo powtórki jak z env bo tam sie też dobrze dla env zaczeło 

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

zeby tylko nie bylo powtórki jak z env bo tam sie też dobrze dla env zaczeło 

to się role odwróciły, ciekawe jak się skończy to spotkanie

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

I od tego czasu Titan nie ugrało żadnej rundy, aż szkoda  8S

cóż moge już napisać gg 1/4 dzisiaj...

przerwa z obstawianiem do weekendu ;D

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

A mówiłem, żeby lepiej nie stawiać na titanów

 

Łączę się w bólu i cierpieniu dla tych, którzy obstawili full na titanów

Pierwsze 15 minut meczu: 7:1

Po kolejnych 15 minutach: 7:7

Wynik końcowy: 16:8 dla NiP gg ;-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

A mówiłem, żeby lepiej nie stawiać na titanów

 

Łączę się w bólu i cierpieniu dla tych, którzy obstawili full na titanów

Pierwsze 15 minut meczu: 7:1

Po kolejnych 15 minutach: 7:7

Wynik końcowy: 16:8 dla NiP gg ;-)

mi tam nawet ich nie żal xD

stawiać wysokie kwoty na mecz 50/50 w bo1 to głupota, no ale każdy musi się tego nauczyć.

Opublikowano

Taka rada - stawiając na mecze online ryzykujecie więcej niż na lanach. To jest całkiem inna gra - w meczach online praktycznie nikt się nie przykłada. 

­

Opublikowano

Stawiałbym na EnVy low/mid ale VP jest dla mnie nieprzewidywalne, aczkolwiek to nie jest ich mapa więc można się pokusić na EnVy

Opublikowano

Ten bo1 nie warto imo obstawiać, obie drużyny będą myśleć tylko o tym bo5 więc ten mecz będzie grany przez oba teamy od niechcenia.

W bo5 patrząc na formę obu teamów stawiałbym bardziej na nV, jednak większe kwoty radzę odpuścić. Warto jeszcze poczekać na mapy.

Opublikowano

Pany, zrozumcie, że te teamy nie przyłożą się do gry o tak małą stawkę ;)

Pamiętam mecz Envy i Fnatic, 2 tygodnie temu? To samo - BO5, kwoty podobne. Żaden team nie przyłożył się znacząco, chyba 5 razy zabito kogoś z kosy. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...