Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy ile postawiłeś. 

Postawiłem 4x skiny po 0,04. Dopiero początek a droższych skinów na razie nie chce stawiać.

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

­żałuję, że nie obstawiłem:

  • L1 - Sinister, miałem o 2 w nocy dać ICB w postaci 4 euro na L1 :/
  • Noble - District7, również o 2 w nocy miał pójść ICB w postaći 3 euro...

 

Lunatik ugra z SKDC?

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Myślę żeby obstawić 20 ojro na envy ;) Powinni ugrać.

Przecież ja mam więcej godzin w CS'a w ostatnich 2 tygodniach niż Envy. Low na TA spokojnie można dać.

 

Postawiłem 4x skiny po 0,04. Dopiero początek a droższych skinów na razie nie chce stawiać.

Pamiętaj, że jeżeli nagroda nie przekracza 1 euro, to nie musisz dostać nagrody

­

Budowniczy
Opublikowano

Ja już postawiłam 40$ na Envy, ale po przeczytaniu forum zmieniłam na TA. Zostawić tak? Kokoszka, doradź.

Postawiłem 1/4 wszystkiego droższego co mam na TA trzymamy kciuki ;)

Opublikowano

Ładnie Acer w TT gra.

 

Szkoda Dignitas.

Na overpassie byli blisko, na mirage pogrom, na dd2 tylko jedna runda.

To i tak dobry wynik przeciwko najlepszej drużynie świata.

 

---

­

Opublikowano

Tak jak pisałem - KF ugra :)

Oby Kinguin wygrało cache.

 

Bety na dziś:

EnVyUs vs TSM (Inferno) - oczywiście TSM, Envy dalej nic nie gra, a wątpię, aby przez kilkanaście godzin zmienili swoją grę.

Navi vs EnVyUs (Overpass) - Navi, ich najlepsza mapa, to co wyżej.

Fnatic vs EnVyUs (Train, jedna z lepszych map EnVyUs) - w Fnatic nie gra Olof i Krimz, Schneider - bez problemu poradzi sobie na tym poziomie, ale o drugiej osobie (Centryz) nic nie powiem, widzę go po raz pierwszy. Tu proponuję skip. Jeżeli ktoś zdecyduje się postawić to polecam Fnatic.

 

@lukaskozak - napisałem :)

­

Opublikowano

Fnatic może i jest bez olofa i krimza, ale jednak to envy formy nie ma i ostatnio nic nie ugrywa, duze ryzyko postawic na nich jak dla mnie.

Fnatic gra tylko JW, Krimz i Olof, Pronax i Flasha przeważnie zamykają. Train to jedna z lepszych map Train, jak dla mnie Envy. 

­

Opublikowano

z SLTV zmienilem na RGN 17 centow zawsze spoko ;3

SL bylo w formie ale juz nie jest ( staff)

 

 

sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...