Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NIP vs Titan moim zdaniem wszystko zależy od Kennego jezeli sie odpali to Titan to ugra

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NIP vs Titan moim zdaniem wszystko zależy od Kennego jezeli sie odpali to Titan to ugra

Tak można było mówić przed aktualizacją, teraz Kenny gra tak jak reszta Titan.

 

Navi vs Envy - Navi

VP vs Dignitas - Dignitas

Navi vs TSM - 50/50

TSM vs Envy - TSM

Dignitas vs VP (Overpass) - Dignitas

VP vs G2 - G2

­

Opublikowano

Tak można było mówić przed aktualizacją, teraz Kenny gra tak jak reszta Titan.

 

Navi vs Envy - Navi

VP vs Dignitas - Dignitas

Navi vs TSM - 50/50

TSM vs Envy - TSM

Dignitas vs VP (Overpass) - Dignitas

VP vs G2 - G2

Chyba ktoś stracił wczoraj na VP  B)

Według mnie dziś VP wygrają wszystkie mecze.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Chyba ktoś stracił wczoraj na VP  B)

Według mnie dziś VP wygrają wszystkie mecze.

Nie straciłem nic, bo się w to nie bawię.

Dignitas łapie się do t1, potrafią grać, a VP to bardzo niepewna drużyna.

G2 pokonało Envy - wiem, Envy bez formy, ale nawet z takim podejściem nie powinni przegrać. 

­

Opublikowano

F3 czy LDLC.W?

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Co dzisiaj obstawiać ? Mam 7.44$

 

7.44$ w :

 

-5.70$

-1.62$

-0.08$

-0.04$

Encore vs Dignitas

Dingitas ostatnio ma formę, więc obegra Encore :)

Stawiaj full na Dignitas

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

Jakoż iż mam trochę itemków ;) postanowiłem dać icb, jak myślicie wejdzie?
110521432220996952746.png

Obstawiałem jeszcze za czasów gdzie envy grało dobrze ;)

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Jak myślicie, wejdzie czy zmienić na property? Jedna analiza mówi, że "Penta nie ma już szans, zakwalifikować się do następnego etapu. Property praktycznie ma to już zapewnione. Nie wiadomo, jak obie drużyny się tutaj postarają." i nie wiem co o tym myśleć :/

uq3xhx.jpg

Opublikowano

LGB vs SpaceS - zupełnie inne ligi więc MID++ na LGB.

 

8501714322222321387253.png

 

NiP żeby liczyć się na tym turnieju musi nazbierać punktów więc ten mecz może być idealny dla nich do tego.

Nie polecam obstawiać dużo aczkolwiek nie trzeba sobie żałować.

 

Prosto z tego tematu ta miniAnaliza: http://www.mpcforum.pl/topic/1415462-obstawianiebysyesh/#entry12007724

Tylko LAN'y (czasami małe wyjątki). #PEWNIAKI

Tylko znane dla mnie drużyny.

Maksymalnie 3 mecze dziennie.

 

* Są to moje trzy złote zasady, nie zostały opisane te podstawowe (np. Zakaz zmieniania beta bez poważnego powodu).

Opublikowano

Co to znaczy BO1 ?

 

Obstawiłbym Na`Vi

jedna mapa :v

 

według mnie TSM, bo jednak potrafią grać po gorszej stronie, ew. potem po lepszej

­

77512f97859e.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...