Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

21$ na mouz miejmy nadzieję że wejdzie :)

 

Co sądzicie o TSM vs EnVyUs?

 

9182714320498111387253.png

 

Analiza_Na_Szybko

Typ spotkania: BO1 (Inferno)

Drużyny: EnVyUs (Francuzi) | TSM (Duńczycy)

Data: 19.05.2015

 

Chyba drugie najciekawsze dzisiejsze spotkanie (19.05.2015) zaraz po popisowym a zarazem pierwszym meczu drużyny "Kinguin". Dla obu drużyn (przypuszczam) Inferno może być jedną z lepszych map i wszystko będzie zależało od błędów popełnionych przez dane teamy np. dla EnVy podstawową złą rzeczą są skróty pozycji ale nadrabiają to tym, że są najlepszą drużyną wygrywającą pistoletówki i wszystko właśnie będzie zależało od: 1. Pistoletówek 2. Rundy nożowej (kto 1-wszy wybierze wygodniejszy dla siebie side).

Ze względu na % można postawić ICB+ na EnVyUs gdyż to czyste 50-50 a spotkanie będzie zależało od kluczowych rund oraz od wczelkich clutch typu 1v1, 1v2 etc.

 

Prosto z mojego tematu, który jest poświęcony obstawianiu, więcej tu:

http://www.mpcforum.pl/topic/1415462-obstawianiebysyesh/

Tylko LAN'y (czasami małe wyjątki). #PEWNIAKI

Tylko znane dla mnie drużyny.

Maksymalnie 3 mecze dziennie.

 

* Są to moje trzy złote zasady, nie zostały opisane te podstawowe (np. Zakaz zmieniania beta bez poważnego powodu).

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mouz narazie daje pupy ;c

Coś się z nimi dzieje, ejst to BO3 więc muszą wygrać !

Mnie śmieszy to, że Michu każdą rundę skracał ich ze smoke, a oni ciągle to samo...

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Mouz narazie daje pupy ;c

Coś się z nimi dzieje, ejst to BO3 więc muszą wygrać !

Train to mapa gorsza niż Nuke i tam CT side daję bardzo ale to bardzo dużą przewagę.

Tylko LAN'y (czasami małe wyjątki). #PEWNIAKI

Tylko znane dla mnie drużyny.

Maksymalnie 3 mecze dziennie.

 

* Są to moje trzy złote zasady, nie zostały opisane te podstawowe (np. Zakaz zmieniania beta bez poważnego powodu).

Opublikowano

Jeszcze 1 mapa! Ładny comeback w wykonaniu mouz :)

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Jeszcze 1 mapa! Ładny comeback w wykonaniu mouz :)

Żaden comeback tylko typowa gra na Train'ie czyli CT>TT ale tak czy siak będzie 2:1 w mapach, cache'a G2 powinno ugrać a na overpass'ie zostaną dosłownie zdominowani skoro taki team jak LGB ich pokonał to raczej tier1 z Niemiec da się również rade.

Tylko LAN'y (czasami małe wyjątki). #PEWNIAKI

Tylko znane dla mnie drużyny.

Maksymalnie 3 mecze dziennie.

 

* Są to moje trzy złote zasady, nie zostały opisane te podstawowe (np. Zakaz zmieniania beta bez poważnego powodu).

Opublikowano

Żaden comeback tylko typowa gra na Train'ie czyli CT>TT ale tak czy siak będzie 2:1 w mapach, cache'a G2 powinno ugrać a na overpass'ie zostaną dosłownie zdominowani skoro taki team jak LGB ich pokonał to raczej tier1 z Niemiec da się również rade.

 

g2 przegrało z Penta 16-4 na cache, mouz wygrało np z LGB 16-10...

 

 

Moim zdaniem powinni wygrać mouz.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

g2 przegrało z Penta 16-4 na cache, mouz wygrało np z LGB 16-10...

 

 

Moim zdaniem powinni wygrać mouz.

Wygrają na 80% tylko zobaczy się jakim wynikiem bo w końcu G2 bez powodu nie wybrało mapy de_cache.

Tylko LAN'y (czasami małe wyjątki). #PEWNIAKI

Tylko znane dla mnie drużyny.

Maksymalnie 3 mecze dziennie.

 

* Są to moje trzy złote zasady, nie zostały opisane te podstawowe (np. Zakaz zmieniania beta bez poważnego powodu).

Opublikowano

Ez mouse :)

Może easy ale ja wole, żeby G2 wygrało (rodacy) niż mouz. Skiny to nie wszystko (chyba, że jest mecz, w którym grają Virtusi, wtedy patriotyzm trzeba odłożyć na bok bo wiele razy na tym się przejechałem).

Tylko LAN'y (czasami małe wyjątki). #PEWNIAKI

Tylko znane dla mnie drużyny.

Maksymalnie 3 mecze dziennie.

 

* Są to moje trzy złote zasady, nie zostały opisane te podstawowe (np. Zakaz zmieniania beta bez poważnego powodu).

Opublikowano

Jeszcze nie wiadomo czy easy bo g2 może wrócić do meczu, miejmy nadzieję że tego nie zrobią :P

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

+16$ dzięki mouz teraz jeszcze niech TSM wygra z EnVyUs i będzie pięknie

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

2:0 dla TA, ugrajo, zobaczyta.

Zastanawiam sie czy stawiac na G2 bo cos jakos mi mowi, ze przegraja to...

I oczywiscie jeszcze fulla daje na Virtusow i na dzis koniec.

 

@Edit

3:0 juz xD

No i 4:0, zegnajcie sie ze skinami ;d

WoW 7:1 ;d

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...