Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NiP lepiej gra na cobblestone, a EnVyUs nie są w formie,

bo nie chce im się grać bo nie ma wielkiego turnieju.

590_tbrh2m.jpg

461_0xlady.png


 

Opublikowano

NiP lepiej gra na cobblestone, a EnVyUs nie są w formie,

bo nie chce im się grać bo nie ma wielkiego turnieju.

590_tbrh2m.jpg

 

Na jakiej podstawie sądzisz, że NiP gra lepiej na cobblestone? Mają może kilka meczy zagranych na tej mapie i nic więcej. Żadnych dobrych wygranych z lepszymi teamami. Source?

f1a327ea2f.png

Opublikowano

LGB vs LDLC.WHITE

LGB vs TA

 

LGB wg mnie gra bdb gdzies postawic fulla? I co wgl stawiac myslalem nad lgb z ldlc.w

 

Procenty tez nawet ladne :)

 

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

velga wygrała z piter, kur wa a miałem obstawić na velge lecz jak przeczytałem gdzieś że piter powinno wygrać i zazwyczaj jak jest bo3 + wiecej % to postawiłem na piter... Słuchać się takich ludzi to jak... xD


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Ile można najwięcej obstawić na Loungu ? 240 Euro czy jak ? 

A i w meczu Envy i NiP obstawiłem NiP :) Kolejny mecz myślę nad obstawieniem na HR

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Budowniczy
Opublikowano

Ile można najwięcej obstawić na Loungu ? 240 Euro czy jak ? 

A i w meczu Envy i NiP obstawiłem NiP :) Kolejny mecz myślę nad obstawieniem na HR

Możesz obstawić 4 itemy o maksymalnej wartości 75 euro każdy czyli 300 euro.

 

@Edit Podobno można teraz betować kosami ale nie jestem szczęśliwym posiadaczem takowej i Ci nie powiem czy to prawda czy też nie.

Opublikowano

Eh... Oddadzą itemy na loungu czy dadzą wygraną ? Zawsze jak obstawiam to albo przegrywam albo jakaś lipa i oddają itemy -.-

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Budowniczy
Opublikowano

Eh... Oddadzą itemy na loungu czy dadzą wygraną ? Zawsze jak obstawiam to albo przegrywam albo jakaś lipa i oddają itemy -.-

Często jest tak że musisz czekać nawet 3 godziny zanim jakiś bot się pofatyguje oddać Ci itemy a czasem jest to odrazu tak w ogóle dostajesz spowrotem to co postawiłeś plus wygrane itemy ;)

Opublikowano

Wiem nie obstawiam od dziś. Chodzi mi że albo jakieś jebane ddosy albo jakiś s**t i oddają itemy i nikt nie dostaje wygranej.

W tym meczu Happy miał problemu i gra zamiast niego next_ więc jest ciekaw jak to będzie

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

co to w ogóle kur..a było z tym nip envy?

jakiś menago z gold nova 1 wbił im do teamu i zrobił 0-20

i jeszcze te ddosy, nie stawiam na tym gównie

Opublikowano

HR.STAFF czy FNATIC.STAFF? Wgl o co chodzi z tym staff cup?

Trenerzy, zespol odpowiedzialny za glowny team

 

 

sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...