Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemaneczko :)

Mam 2 skiny jeden 10 ojro, drugi 9 ojro.

Chciałbym je postawic :D

Jakies ciekawe propozycje?

 

Zastanawialem sie na VP vs C9, ale zysk bylby 2 ojro :D

 

Polecialo 9 ojro na C9 vs Imm,

 

ZOstalo 10 ojro :D

Jakies propozycje na co to dac?

c3e3677f25827.png

Opublikowano

Siemaneczko :)

Mam 2 skiny jeden 10 ojro, drugi 9 ojro.

Chciałbym je postawic :D

Jakies ciekawe propozycje?

 

Zastanawialem sie na VP vs C9, ale zysk bylby 2 ojro :D

 

Polecialo 9 ojro na C9 vs Imm,

 

ZOstalo 10 ojro :D

Jakies propozycje na co to dac?

Daj na GPlay.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jak myslicie Tytani maja szanse z Envy?

 

 

Mogę smialo stawiac 10 ojro na Fnatic vs nip?   Moj bet Fnatic.

c3e3677f25827.png

Opublikowano

Jak myslicie Tytani maja szanse z Envy?

 

 

Mogę smialo stawiac 10 ojro na Fnatic vs nip?   Moj bet Fnatic.

Mają, mają.

BO2, mapy nie znane, wszystko może się zdarzyć.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Tylko jak z forma tytanow :D

BO envy juz pokazalo klase :D

 

Moj dylemat:

Stawiac na Tytanow vs Envy   czy Lepiej na Fnatic vs tsm

c3e3677f25827.png

Opublikowano

Daj na GPlay.

Nie dawal bym 9 eu na Gplay . Moze wczoraj ladnie wygrali ,ale z kim .2 dni temu przegrali z killerfish 2-1 . -nie rowna gra

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Sebek, mi tutaj chlopaki pisza, ze warto postawic na tytanow, ze wzgledu na to iz nie wiadomo jakie mapy beda grane, a tytani lubia zaskakiwac.

c3e3677f25827.png

Opublikowano

@Szaiba po co stawiasz na procenty 85 + ??? bez sensu zawsze mogą  zagrać  sobie na luzie  i przegrać taki mecz jak było na poprzednim lanie Immunity ugrało mając  8%  .  Dziś  opłaca sie postawic z 5-10 euro na Gplay  ;/  a NIP z Fnatic wszystko zależy od map moim zdaniem NIP ugra dziś fnatic . 2:0 albo 1:1

Opublikowano

Sorry ja poczatkujacy to nie wiedzialem :D

Czyli mowisz, ze na mecz ktore sa 85%+ nie oplaca sie nic stawiac?

 

I tutaj mam dylemat.

Czy stawiac na mecz Nip Vs Fnatic czy envy vs titan.

Chcialbym postawic wlasnie albo na NIP albo na tytanow.

c3e3677f25827.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...