Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeszcze sie cache nie skończyło

cumbak isril

W cuda nie wierze ;0

Czyż nie mówiłem.

 

PH 1:1 Piter

No jeszcze 1 mapa PH i value 9,7 siądzie xD

2,7$ do wygrania.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Zastanawiam się nad VP. Możliwe że do finału dojdą.

Oby wtedy finał fnatic - vp więc bet na fnatic ez skin

 

 

gg fnatic mi siadło  <3

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

A ja dałem całe 0,06$ na vp i wygrają :)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Właśnie ludzie, którzy obstawili na Virtus.Pro wygrali skiny. Na'Vi na Trainie to jak kiedyś VP na DD2 a jeżeli rodacy zagrają jak onlie to wyniki na Trainie i Cobbl'u będą miażdzące.

Tylko LAN'y (czasami małe wyjątki). #PEWNIAKI

Tylko znane dla mnie drużyny.

Maksymalnie 3 mecze dziennie.

 

* Są to moje trzy złote zasady, nie zostały opisane te podstawowe (np. Zakaz zmieniania beta bez poważnego powodu).

Opublikowano

IMO train dla VP, inferno NaVi, cobble VP.

Nie obstawiałem tego bo nie chcę znowu przepierdolić kilku euro na tak niepewnym meczu. 

Opublikowano

IMO train dla VP, inferno NaVi, cobble VP.

Nie obstawiałem tego bo nie chcę znowu przepierdolić kilku euro na tak niepewnym meczu. 

Akurat faktycznie, ten był 50-50 a nawet z przewagą dla Na'Vi bo jeżeli VP nie przeprowadziło by dobrze wybierania map sądzę, że mecz zakończyłby się 2:1 dla ukraińców.

Tylko LAN'y (czasami małe wyjątki). #PEWNIAKI

Tylko znane dla mnie drużyny.

Maksymalnie 3 mecze dziennie.

 

* Są to moje trzy złote zasady, nie zostały opisane te podstawowe (np. Zakaz zmieniania beta bez poważnego powodu).

Opublikowano

Kurde a tak się pięknie zaczęło

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Kurde a tak się pięknie zaczęło

Train to mapa typowo CT jak Nuke a nawet jeszcze bardziej, słaby wynik po stronie TT to żadna oznaka, że drużyna przegra.

Tylko LAN'y (czasami małe wyjątki). #PEWNIAKI

Tylko znane dla mnie drużyny.

Maksymalnie 3 mecze dziennie.

 

* Są to moje trzy złote zasady, nie zostały opisane te podstawowe (np. Zakaz zmieniania beta bez poważnego powodu).

Opublikowano

10-5 Po stronie TT to dobry wynik dla VP.

Cobble może być róźnie, wole by skończyli w 2 mapy.

vp lepiej gra cobble niż inferno

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

vp lepiej gra cobble niż inferno

No ale z tym cobblem vp jest róźnie.

I o to się boję, będę spokojniejszy, jak na inferno dadzą rade.

 

Train też będzie jak już to na styk.

TuByłaSygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...