Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No, dużo, szkoda.

 

 

Bo teraz wiem, że moje analizy było bezsensowne i przy betowaniu low'ów się nie wybijesz.

Ostatni bet, wejdzie - bawię się dalej, nie wejdzie - sprzedam resztę itemasów (10 euro).

Envy gra u siebie, to jest +, mają szansę pokonać Fnatic.

http://prntscr.com/73qs7y

Dla mnie to dużo, teraz bardzo dużo bo już nic dosłownie nic nie mam. 

PENTA czy GAMERS 2 ?

low na pente obstaw :D 

Opublikowano

4-0 envy :) Szkoda, mogłem więcej postawić.

Nie podpalaj się, też postawiłem na Envy, ale... Jestem trochę zaskoczony ich grą, ale to BO3, a dd2 to ich mapa, chociaż... z taką grą mają szansę :)

 

16:7 <3

­

Opublikowano

Pierwsza mapa ładna w wykonaniu envy, ale jeśli nie ugrają drugiej i będzie 3 to przewiduje porażkę, bo grają cache, a ostatnio fnatic ich tam dobrze pocisnęło.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Pierwsza mapa ładna w wykonaniu envy, ale jeśli nie ugrają drugiej i będzie 3 to przewiduje porażkę, bo grają cache, a ostatnio fnatic ich tam dobrze pocisnęło.

Ostatnio, ostatnio, ostatnio...

Fnatic jest załamane, nawet pauza po kilku przegranych rundach nic nie dała, bo Envy i tak na fali jest, mając za sobą taki tłum. 

­

Opublikowano

1:1 będzie cache. Szkoda, że envy pistoletowki nie ugrali.

W CT - co się dziwić, skoro to mapa Fnatic, to lepiej grają w TT.

W TT - ugrali, ale drugą rundę przegrali.

 

Cache to chyba najlepsza mapa Envy, ale zobaczymy jak to będzie. 

­

Opublikowano

vp vs nip grają na trainie. Gdybym miał skiny stawiałbym na VP, szczególnie, że NIP nic nie grają online

Opublikowano

Ryzyk fizyk :P NaVi, jak to sam seized stwierdził wisi ten turniej. LGB to upset master, myślę, że mogą ugrać :)

 

IayZNX3.png

Opublikowano

vp vs nip grają na trainie. Gdybym miał skiny stawiałbym na VP, szczególnie, że NIP nic nie grają online

 

taa, NiP nic nie gra online, ostatnio wygrali "tylko" 2;0 z Na'vi :> 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...