Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Druga mapa będzie grana bez streama, po meczu esea, w którym grają Titan'i.

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

 

 

CLG vs LG

Nihilum vs LG

 

#FAST?

Obydwa raczej 50-50 więc skip albo na niższe procenty.

Opublikowano

Dziś chyba nie ma co obstawiać?

Można coś tam obstawić na HR vs. Titan, G2 vs. ENCORE i na TA vs. AlienTech

Opublikowano

Na dzisiaj jakies pomysły? Wczoraj przegrałem i wypadałoby odrobić ;p

3009vs9.png

możesz spróbować Iow na aw, reszta nie ma sensu stawiać, trzeba poczekać, bo może zostaną dodane mecze vp.

Opublikowano

Moje dzisiejsze typy :P

 

Encore - G2 ICB Encore

VP - NaVi Low NaVi

Titan - HR Low-med Titan

VP - Envy Low-med VP

Opublikowano

napisze tu , bo ni bd zakladam nowego tematu . JAK kupie kluczyk to moge nim  odrazu obstawiac czy blok 7 dni?

 

mid na vp

1377531174-U173186.png

Opublikowano

napisze tu , bo ni bd zakladam nowego tematu . JAK kupie kluczyk to moge nim  odrazu obstawiac czy blok 7 dni?

 

mid na vp

Musisz czekać

Opublikowano

Też dałem full VP :P

Lepiej to przemyśl ;)  Vp wczoraj dobrze graIo, ale w sumie okazało się że to tsm było zupełnie bez formy, wygrana z nipem na trainie też była do przewidzenia, bo train to mapa vp już od czasów cs 1.6. Navi wczoraj wygraIi z nip na inferno - jednej z ich najlepszych map. Nie mówię, że vp przegra, ale wystarczy, że będzie inferno/dust a navi ma 1 mapę zapewnioną. 

Opublikowano

Lepiej to przemyśl ;)  Vp wczoraj dobrze graIo, ale w sumie okazało się że to tsm było zupełnie bez formy, wygrana z nipem na trainie też była do przewidzenia, bo train to mapa vp już od czasów cs 1.6. Navi wczoraj wygraIi z nip na inferno - jednej z ich najlepszych map. Nie mówię, że vp przegra, ale wystarczy, że będzie inferno/dust a navi ma 1 mapę zapewnioną. 

To się dobrze składa, bo VP gra na Trainie vs. nV

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...