Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wow Lunatik 0-3 przegrało  -.-

wof 10 euro poszło się kochać :3 dzisiaj myśle czy coś betować bo resztki już mi zostały ._. ale chyba Titan

Sygnatura.jpg

Opublikowano

A waszym zdaniem titan czy hr .. Bo hr jak widziałem ma dużo wiecej godzin przegranych w 2 tyg .. Ale to sa jakieś eliminacje i nwm czy tytani nie beda walczyc ostro o to ... Jak myślicie 

Opublikowano

A waszym zdaniem titan czy hr .. Bo hr jak widziałem ma dużo wiecej godzin przegranych w 2 tyg .. Ale to sa jakieś eliminacje i nwm czy tytani nie beda walczyc ostro o to ... Jak myślicie 

Jak przegrają to mają jeszcze jeden mecz z przegranym z drugie meczu w grupie, ale wątpię, aby któryś team miałby przegrać specjalnie.

Fnatic 16:12 Dignitas.

Ładna walka, procenty na dig znowu z dupy :)

 

Flipside znowu zagra z Dignitas :)

Szkoda, że nie ma na Lounge tego meczu. 

­

Opublikowano

Jak przegrają to mają jeszcze jeden mecz z przegranym z drugie meczu w grupie, ale wątpię, aby któryś team miałby przegrać specjalnie.

Fnatic 16:12 Dignitas.

Ładna walka, procenty na dig znowu z dupy :)

 

Flipside znowu zagra z Dignitas :)

Szkoda, że nie ma na Lounge tego meczu. 

Kokoszka ekspercie, titan hr? :D 

Opublikowano

#yolo leci 40 centów na HR

 

Najśmieszniejsze, że ze stickerem titanów xD

Opublikowano

#yolo leci 40 centów na HR

 

Najśmieszniejsze, że ze stickerem titanów xD

O valze jest  i tu ;p ja dalem na titan ;p Na lanie moze ugraja

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Tytani czy hellraisers ? 

 

 

 

@Edit mam około 10-11 euro ;)

Postaw 3 euro na Titan. Wygrana to około 2,30, jak stracisz to nie będzie tak źle.

 

Szkoda, że nie ma tego meczu na Lounge (Dig i Flip), Dig raczej wygra już :) Znowu bym na nich stawiał. 

Kokoszka ekspercie, titan hr? :D

Low na Titan: http://prntscr.com/73body

 

Chciałbym zobaczyć mecz Dignitas i Titan w BO3.

 

16:4 dla Dignitas <3

 

Dignitas grało pierwszy mecz w CT słabo, ponieważ skracali, przez to stracili 4 rundy - tak mówił Nico.

W tym meczu grali defensywnie i Flip nie miało czego szukać :)

 

Pisz ktoś bo nie chcę mi się postów edytować.

 

Mapa to Inferno, HR tam grać potrafi, ale to chyba najlepsza szansa dla Titan na wygraną na tej mapie. Wygrywali lub przegrywali (niską różnicą rund) z wieloma drużynami z t1 ostatnimi czasy. 

­

Opublikowano

Ważne, że coraz więcej doświadczenia nabieram i zaczyna więcej wchodzić niż nie, choć wiadomo, że mogą przyjść słabsze serie.

78866804661828734379.png

Opublikowano

Zapowiada nam się dzisiaj mecz Titanów z Envy. Kusi żeby to również obstawić. :c


EDIT: Przepraszam za double posta, grzecznie proszę o usunięcie/złączenie bez konsekwencji bo się zapędziłem.

Opublikowano

Zapowiada nam się dzisiaj mecz Titanów z Envy. Kusi żeby to również obstawić. :c

Ja obstawię lowa na kogoś, zobaczę jeszcze grę Envy.

Anyway - taka rada, nie stawiaj na 80%+, bo widzę, że miałeś kilka takich betów. 

­

Opublikowano

Pomoze ktos wybic sie na pare $ zaczynam dopiero i 40 centow mam dopiero

 

Envy vs LDLC.White

SpaceS vs Gplay 

 

 

Bylbym wdzieczny i nawet moglbym dawac polowe wygranych skinow

 

Opublikowano

Pomoze ktos wybic sie na pare $ zaczynam dopiero i 40 centow mam dopiero

 

Envy vs LDLC.White

SpaceS vs Gplay 

 

 

Bylbym wdzieczny i nawet moglbym dawac polowe wygranych skinow

t8x1na.jpg

Na kogo obstawić?

Wygrają SS, są ogólnie lepsi, a w dodatku mają już 1 mecz na plus, bo są z drabinki wygranych, więc żeby wygrać całe spotkanie potrzebują 2 wygranych meczy, a GPlay potrzebuje ich 3. Ode mnie leci mid

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...